Je tady maminka s Kadaně a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 06.03.17 09:30
Je tady maminka s Kadaně a okolí?

Ahoj je tady naka mlada maminka s Kadane a okolí? Je mi 18 a mam skoro dvou mesicni miminko :kytka: :mavam: :hug:

Reakce:

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 01.12.17 11:39

Ahoj, já jsem přímo z Kadaně. Je mi 20 a mám čtyřměsíčního kluka :)

admin
Extra třída :D 11139 příspěvků 07.12.17 15:15

Milé maminky,

jen připomenu, že tady existují také soukromé skupiny, kde máte větší soukromí a přehledný prostor - můžete tu diskutovat ve více vláknech, používat společnou nástěnku, fotoalbum nebo bazar. Maminky poblíž Vašeho místa bydliště už tam třeba diskutují. A když ne, stačí, aby jedna z vás se stala zakládající uživatelkou (moderátorkou) a přijímala/zvala nové členy.

Příjemné povídání přeje :kytka:
adminka Eliška

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 13.12.17 16:43

@Daphi Ahoj tak to můžeme jít někdy na procházku :) můžem sibpospat na fb třeba :) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >