Je tu někdo, kdo by hubl se mnou?

104
10.2.20 17:37

Je tady nekdo kdo by se pridal k hubnutí?

Zdravim, nasel by se tady nekdo kdo by chtel zhubnout, ze by jsme do toho sli společně. Potrebuju takovou motivaci podporu někoho kdo bude delat totéž. Společně se nakopavat i pres psani třeba :) Nasel by se tady nekdo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26281
10.2.20 17:52

Jo, klidně. Potřebovala bych 5 dolů. Minulý rok to šlo, ale přišly svátky a je to zase nahoře. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
10.2.20 17:56

@RockFous KOlik potřebuješ zhubnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 17:58

Taky se snažím zhubnout. Momentálně tedy zápasím s virózou. Ale pak se do toho zase obuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
10.2.20 18:01

No pojdme :) ja chci teda hlavne formovat, ale pojdme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
10.2.20 18:23

Ahojky, ráda se přidám, třeba mě to bude kopat do zadku, když vím že se o tom budu muset s někým podělit.
Já tedy potřebuji s hodit hodně. A vím, že vše nestihnu co bych chtěla ale aspoň aby to začalo jít dolů. V srpnu mám svadbu, tak bych chtěla aspoň vypadat lépe než teď ;)
Začala jsem v únoru bez sladkého, žádné ňumhumky ani sladit čaj ani sladké nápoje. Je to drsné, ale jde to. Cvičím 3× týdne. Tak snad něco půjde dolů. Mám doma 2 děti 2roky a 3.5 roku. Tak venku jsme často ale pač ta mladší pořádně v noci nespí tak jsem často sahala po rychlých cukrech. Ale snad to udrzim, abych v srpnu byla o trochu lehčí než teď.
Záleží co chcete psát. Já jsem s jidelnickem na stiru, to vím a budu muset na něm zamakat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
10.2.20 18:57
@Veru1987 píše:
@RockFous KOlik potřebuješ zhubnout?

Tohle neni o tom ze potrebuji ale hlavne chci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
10.2.20 19:07
@koko30 píše:
Ahojky, ráda se přidám, třeba mě to bude kopat do zadku, když vím že se o tom budu muset s někým podělit.
Já tedy potřebuji s hodit hodně. A vím, že vše nestihnu co bych chtěla ale aspoň aby to začalo jít dolů. V srpnu mám svadbu, tak bych chtěla aspoň vypadat lépe než teď ;)
Začala jsem v únoru bez sladkého, žádné ňumhumky ani sladit čaj ani sladké nápoje. Je to drsné, ale jde to. Cvičím 3× týdne. Tak snad něco půjde dolů. Mám doma 2 děti 2roky a 3.5 roku. Tak venku jsme často ale pač ta mladší pořádně v noci nespí tak jsem často sahala po rychlých cukrech. Ale snad to udrzim, abych v srpnu byla o trochu lehčí než teď.
Záleží co chcete psát. Já jsem s jidelnickem na stiru, to vím a budu muset na něm zamakat.

Tak super jestli by ti to nevadilo tak ti napisu do zpráv:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
10.2.20 19:15
@RockFous píše:
Tohle neni o tom ze potrebuji ale hlavne chci :)

tak díík za odpověď. Já si jen myslela, že když někdo váži 63kg a chce mít 57kg tak to moc nedá dokupy s někým kdo váži třeba 88kg a rád by to dal na 70kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
10.2.20 19:16
@Veru1987 píše:
tak díík za odpověď. Já si jen myslela, že když někdo váži 63kg a chce mít 57kg tak to moc nedá dokupy s někým kdo váži třeba 88kg a rád by to dal na 70kg.

Moje váha je na tom mnohem hůř po porodu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
10.2.20 19:24
@RockFous píše:
Moje váha je na tom mnohem hůř po porodu :(

Moje je ten druhý případ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
10.2.20 19:28

Jasně klidně do zprávy. Ale nechám si poradit. I od těch co potřebují jen něco málo. Hlavně mám problém s jídlem. Pohyb mi nedělá problém. Celý život se nejako hýbu, ale to jídlo. Teď se držím, nejím sladké a snažím se zařadit zdravější stravu celkově. Ale když je den že je toho dost a v podstatě nejsem doma, tak myslím hlavně na děti, aby měli vše sebou. A na sebe zapomenu. Dřív jsem se odbyla nějakou prasarnou z pekárny. Ale teď radši nemám nic. Což taky není dobré. No nevadí nějako se snad podpoříme a poradíme a dokopeme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 19:47

Moc ti fandím, mám nadváhu, ale nejsem schopna s tím nic dělat protože nevydržím nejíst. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 20:27

Před zalehnutím s horečkou jsem zatím stihla toto:

• omezila sladkosti, úplně nedokážu zatím vyřadit, mám dost stresující povolání, tak někdy po rychlém cukru sáhnu
  • více ovoce a zeleniny (nejčatěji formou smoothie)
  • 4× týdně organizovaný pohyb (zumba, aquaaerobick, vacushape) + hodně chůze v práci
  • více bílkovin (zatím jsem jen orientačně řešila kolik a čeho na kal. tabulkách- no a samozřejmě jsem doteď hladověla a přibírala, tělo ukládalo na horší časy, bílkovin katastrofálně málo)
  • zařazuji nové potraviny do jídelníčku-různá semínka, chia puding…

V plánu mám:

• přeměření na nějaké té spec. váze (poměry tuku, svaloviny, atd.)

A chci zhubnout dost- nechci to teď hned, postupně…ale tak těch 20 kg by to chtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
11.2.20 06:25

@DveJesterky
Jo tak to bych chtěla taky aspoň těch 20 kg. Ono po tech 2 dětech se to nějako zvrhlo. Ale já sladké omezila na základě sázky. A zatím to na mě funguje. A předpokládám, že když to vydržím, tak uz zbytečně poradit nebudu. Jen co pak přidám, je medem slazeny černý čaj. To jediné piju, kafe ne, ovocný čaj nemám ráda. Tak ke snídani a občas k večeři ten černý čaj s medem snad budu moci.
Jinak já se snažím také více zařadit ovoce a zeleninu, ale přiznám se, že mi to moc nejde. Myslím na to tak den, 2, a pak zase na to začnu zapomínat.
A s tím chia pudingem mi to moc nejelo. Pořád jsem cítila tu divnou zrnickovou konzistenci.
Je pravda, že všude se preferuje ke snídani vločkova kaše ale tu já nedám. Vadí mi jak škrábe v krku. Kdyby byl nějaký jiný tip na sladkou kaši či snídani, tak třeba by bál po zbytek dne nebyla chuť na sladké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama