Je tady někdo z oboru neurologie?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 15:04
Je tady někdo z oboru neurologie?

Zdravím, je tu někdo takový, kdo by mi v něčem dovedl poradit, šlo by o výsledky rezonance, emg a mep. Děkuji

Reakce:

K82
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 5 inzerátů 01.02.17 15:06

Tak to sem, bez inicial, zkopirujte.

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 15:12
@K82 píše:
Tak to sem, bez inicial, zkopirujte.

co to znamená bez iniciál? děkuji :-)

Mišutinka
Kecalka 140 příspěvků 01.02.17 15:15

@Misanka2 To znamena bez jmena, rodneho cisla,..Proste jen nalez, ale aby neslo poznat koho je.

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 15:17
@Mišutinka píše:
@Misanka2 To znamena bez jmena, rodneho cisla,..Proste jen nalez, ale aby neslo poznat koho je.

joooo aha :lol: děkuji

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 15:21

Když se to zhodnotí jako celek, jak moc je to na prd, nebo se s tím dá ještě dost pracovat a vylečit? :think: :think: i ty hraniční hodnoty meps, to muže mít souvislost s tím problémem na krku? děkuji

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 01.02.17 16:14

@K82 možná by to bylo lepší bez nacionálů, nevím, zda pomůže začernit první písmenko jména a příjmení :think:

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 17:15
@Maja Z píše:
@K82 možná by to bylo lepší bez nacionálů, nevím, zda pomůže začernit první písmenko jména a příjmení :think:

moje jmeno tam není vubec :think: a doktorské jména jsou normál vypsané na netu, to by nemuselo vadit ne? Jak dostanu nějakou odpověd, hned smažu ;)

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 01.02.17 17:41

@Misanka2 ne, je to takhle v pořádku :-) já si jen trochu rýpla do rozdílu mezi iniciály a nacionály, protože to spousta lidí zaměňuje a přitom jde o něco úplně jiného ;)

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 01.02.17 18:17
@Maja Z píše:
@Misanka2 ne, je to takhle v pořádku :-) já si jen trochu rýpla do rozdílu mezi iniciály a nacionály, protože to spousta lidí zaměňuje a přitom jde o něco úplně jiného ;)
:lol: :lol:

K82
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 5 inzerátů 01.02.17 20:46

@Misanka2
Ve zkratce-zřejmě ma vyšetřování osoba potíže zasahující krk a/nebo horní končetiny (brnění, bolest, špatná fce?). Vyšetření prokazuje vyhrez plotenky, ale žádné další patologie.

Misanka2
Extra třída :D 12503 příspěvků 02.02.17 07:49
@K82 píše:
@Misanka2
Ve zkratce-zřejmě ma vyšetřování osoba potíže zasahující krk a/nebo horní končetiny (brnění, bolest, špatná fce?). Vyšetření prokazuje vyhrez plotenky, ale žádné další patologie.

a to brnění se pozná z čeho? z toho emg? když jde o hraniční hodnoty těch noh na MEPs, muže to být následek toho krku-výhřezu, jakože tím došlo k hraniční hodnotě? Nebo to tak muže vyjít normálka.. A co ta hraniční hodnota v tomhle znamená-že se to neřeší, když je hraniční, tudiž v normě? a ještě jedna otázka, když to vyšlo hraniční v noze, má to brnění být v ní nebo muže být jinde? Asi mám celkem věštecké otázky-je mi to jasné, ale třeba jste se s tím už setkala a nějaké pravděpodobnosti jsou :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >