Je tady někdo z oboru neurologie?

12539
1.2.17 15:04

Je tady někdo z oboru neurologie?

Zdravím, je tu někdo takový, kdo by mi v něčem dovedl poradit, šlo by o výsledky rezonance, emg a mep. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1379
1.2.17 15:06

Tak to sem, bez inicial, zkopirujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
1.2.17 15:12
@K82 píše:
Tak to sem, bez inicial, zkopirujte.

co to znamená bez iniciál? děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
1.2.17 15:15

@Misanka2 To znamena bez jmena, rodneho cisla,..Proste jen nalez, ale aby neslo poznat koho je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
1.2.17 15:17
@Mišutinka píše:
@Misanka2 To znamena bez jmena, rodneho cisla,..Proste jen nalez, ale aby neslo poznat koho je.

joooo aha :lol: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
1.2.17 15:21

Když se to zhodnotí jako celek, jak moc je to na prd, nebo se s tím dá ještě dost pracovat a vylečit? :think: :think: i ty hraniční hodnoty meps, to muže mít souvislost s tím problémem na krku? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
1.2.17 16:14

@K82 možná by to bylo lepší bez nacionálů, nevím, zda pomůže začernit první písmenko jména a příjmení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
1.2.17 17:15
@Maja Z píše:
@K82 možná by to bylo lepší bez nacionálů, nevím, zda pomůže začernit první písmenko jména a příjmení :think:

moje jmeno tam není vubec :think: a doktorské jména jsou normál vypsané na netu, to by nemuselo vadit ne? Jak dostanu nějakou odpověd, hned smažu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
1.2.17 17:41

@Misanka2 ne, je to takhle v pořádku :-) já si jen trochu rýpla do rozdílu mezi iniciály a nacionály, protože to spousta lidí zaměňuje a přitom jde o něco úplně jiného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
1.2.17 18:17
@Maja Z píše:
@Misanka2 ne, je to takhle v pořádku :-) já si jen trochu rýpla do rozdílu mezi iniciály a nacionály, protože to spousta lidí zaměňuje a přitom jde o něco úplně jiného ;)
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1379
1.2.17 20:46

@Misanka2
Ve zkratce-zřejmě ma vyšetřování osoba potíže zasahující krk a/nebo horní končetiny (brnění, bolest, špatná fce?). Vyšetření prokazuje vyhrez plotenky, ale žádné další patologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12539
2.2.17 07:49
@K82 píše:
@Misanka2
Ve zkratce-zřejmě ma vyšetřování osoba potíže zasahující krk a/nebo horní končetiny (brnění, bolest, špatná fce?). Vyšetření prokazuje vyhrez plotenky, ale žádné další patologie.

a to brnění se pozná z čeho? z toho emg? když jde o hraniční hodnoty těch noh na MEPs, muže to být následek toho krku-výhřezu, jakože tím došlo k hraniční hodnotě? Nebo to tak muže vyjít normálka.. A co ta hraniční hodnota v tomhle znamená-že se to neřeší, když je hraniční, tudiž v normě? a ještě jedna otázka, když to vyšlo hraniční v noze, má to brnění být v ní nebo muže být jinde? Asi mám celkem věštecké otázky-je mi to jasné, ale třeba jste se s tím už setkala a nějaké pravděpodobnosti jsou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.20 19:59

Ja bych se prosím chtěla zeptat jsem objednaná na neurologii 7.4.2020 jak vyšetření probíhá prosím? Jdu tam kvůli dlouhodobe bolesti hlavy. Budem si jen povídat popřípadne udelaji mi ct hlavy hned? Třeba?

• Citovat
  • Nahlásit
6949
1.4.20 20:06
@Anonymní píše:
Ja bych se prosím chtěla zeptat jsem objednaná na neurologii 7.4.2020 jak vyšetření probíhá prosím? Jdu tam kvůli dlouhodobe bolesti hlavy. Budem si jen povídat popřípadne udelaji mi ct hlavy hned? Třeba?

Byla jsem nedávno, paní doktorka si se mnou povídala asi cca 20 minut, pak chtěla vidět drženi těla, chůzi apod.pak mě objednala na Ct, ještě týden před návštěvou jsem byla na EEG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
1.4.20 20:07

Neudelaji ct hned, to urcite ne, to je vysetreni, na ktere se ceka obvykle v radu tydnu az mesicu. Budete si „povidat“, udela vam reflexy-poklepe kladivkem..proste klinicke vysetreni…pravdepodobne vas odesle na dalsi vysetreni, spise nez ct se dela mag. rezonance, na coz se taky objednava extra a ceka se…mozn vas na nejake jine vysetreni, emg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat