Je tady někdo z Veltrus nebo znáte Veltrusy?

40
22.3.17 12:13

Je tady někdo z Veltrus nebo znáte Veltrusy?

Ahoj holky, plánujeme koupit parcelu ve Veltrusech na Mělnicku, neznáte to tam někdo nebo bydlíte některá přímo ve Veltrusech? Je tam moc hezky, ale trochu se obávám životního prostředí tam a hlavně přítomnosti toho velkého chemického provozu v blízkosti obce. Není tam třeba smrad z toho provozu? Jak se tam jinak žije? Obecně asi na Mělnicku není nejlepší životní prostředí, tak toho se trochu obávám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32304
22.3.17 12:26

Veltrusy jsou hezky. Zivotni prostredi normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
22.3.17 13:13

.

Příspěvek upraven 22.03.17 v 13:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:18

@Petta33
Já teda bydlím v Kralupech, úplně na druhé straně té chemičky. Ale jeden čas jsem musela jezdit zadem kolem toho závodu a docela to tam smrdělo, ale jestli je to cítit až do obce to nevím. Ta teda začíná hned za silnicí, po které jsem jezdila.
Na druhou stranu jsem dost často chodila na procházky do zámeckého parku a tam jsem nikdy nic necítila.
Opravdu když nad tím přemýšlím, tak jsem ten smrad cítila, vždy jen na té silnici a nikdy ani v Kralupech přímo u té fabriky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5408
22.3.17 13:20

Jsem z Kralup. A rika se, ze kdyz neco unikne nebo upousti ze Synthosu, vse jde na Veltrusy. Kamaradka tam bydli a nestezuje si. Zamecky park je tam hezky, dost casto tam jezdim fotit zakazniky. Ja myslim, ze je tam hezke bydleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
22.3.17 13:31
:kytka:

Příspěvek upraven 22.03.17 v 13:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
22.3.17 13:35

@katavit díky za info :) určitě, hezký to tam je, ale jak to tam moc neznáme, tak se trochu obávám, aby tam pak nebylo špatné životní prostředí.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
22.3.17 13:35

@Katerina308 Díky za info :lol: To je fakt, že jsme to taky cítili jenom na té cestě kolem té fabriky, i v autě se zavřenýma okýnkama hrozný smrad. Ale pak v obci ne, ty pozemky jsou u zámeckého parku a tam to cítit nebylo. Ale taky jsme tam byli zatím jen 2× v neděli a jednou v týdnu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:42

Nejsem místní, ale jezdim tam. Za mě pěkné místo. Smradu sem si nikdy nevšimla, ale je pravda že se pohybuju v centru. Kdo ví jak je to na okraji u fabriky. Občanská vybavenost slušná, Pidka do Prahy, príma park…mě se tam líbí :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
22.3.17 13:49

@slunce.v.duši :lol: :mavam: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:53

@Petta33
Já jsem tam jezdila i k doktorce a nevybavuju si, že bych tam něco cítila. Ta sídlí u brány do parku. K doktorce jsem svého času jezdila jedenkrát týdně.
Do parku třeba i třikrát v týdnu. I v různých ročních obdobích a tam nikdy nic.
Zkrátka jen ta silnice, stejně jako zmiňujete vy, ten smrad byl jen tam, ale vlezl i do zavřeného auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
31.3.17 19:43

@Petta33 U parku bych si dávala pozor na zátopové území. Parcel se tam prodává víc, nevím, kde přesně kupujete, ale při obou velkých povodních byl park zatopený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
31.3.17 19:57

@Violetina to zátopové území jsme ověřovali, a mělo by to být v pořádku, min. povodňové nebezpečí. Je pravda, že při povodni myslím 2002 byl celý park pod vodou. My to kupujeme právě u zámeckého parku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
31.3.17 20:06

@Petta33 Tak jo, já jen že ve Veltrusích to realitky dost často „zapomenou“ uvést a k řece je daleko, tak to nemístní nemusí napadnout.

Ať se vám dobře bydlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32304
31.3.17 20:29
@Petta33 píše:
@Violetina to zátopové území jsme ověřovali, a mělo by to být v pořádku, min. povodňové nebezpečí. Je pravda, že při povodni myslím 2002 byl celý park pod vodou. My to kupujeme právě u zámeckého parku..

Jedna cast u parku byla tak zatopena, ze museli zborit domy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama