Reklama

Je tady někdo ze Železné Rudy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rezulka
Závislačka 2858 příspěvků 12.03.18 13:05
Je tady někdo ze Železné Rudy?

Zítra jedeme na 4 dny do Rudy, měli jsme v plánu lyžovat. Řeknete mi někdo, jestli je tam ještě někde sníh nebo už nemá vůbec cenu brát s sebou lyže?? Moc díky za info.

Reklama

Reakce:

SuzaG
Závislačka 3634 příspěvků 12.03.18 13:10

Pocházím kousek od Železné Rudy :-)

http://www.skinadrazi.cz/cs/webkamera/

rezulka
Závislačka 2858 příspěvků 12.03.18 13:20

@SuzaG Dík. Na to koukám, ale připadají mi tam pořád stejný fotky, tak tomu moc nechci věřit :-) Kámoška je na Zadové, od rána jim tam prší a sníh mizí před očima, tak právě nevím…

SuzaG
Závislačka 3634 příspěvků 12.03.18 13:31

@rezulka to je dost možné, že tam za pár dní také žádný nebude :(

rezulka
Závislačka 2858 příspěvků 12.03.18 13:33

@SuzaG Právě :nevim: Tak díky za aktuální info.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >