Je tady některá po transplantaci?

Anonymní
9.12.20 19:26

Je tady některá po transplantaci?

Otázka zní jasně, je vcelku jedno po jaké transplantaci, jste některá nebo znáte někoho kdo je a má po transplantaci, klidném těhotenství a porodu zdravé dítě? Prosím anonym nebo smazat děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66717
9.12.20 19:46
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně, je vcelku jedno po jaké transplantaci, jste některá nebo znáte někoho kdo je a má po transplantaci, klidném těhotenství a porodu zdravé dítě? Prosím anonym nebo smazat děkuji.

To bude vcelku rozdíl, jestli transplantace srdce, kostní dřeně nebo třeba oční rohovky a tvrdé pleny mozkové ( případně transplantaci stolice :P:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
9.12.20 19:49

Můj bývalý kolega má ženu po transplantaci jater a donosila, porodila zdravou holčičku. Už je to cca 10 let. Těhotenství jim nedoporučovali. Přesto to riskli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 20:17

@Lama Lama ok blbě jsem se vyjádřila. Myslela jsem někoho na imunosupresivní léčbě např. Ledviny/srdce a pod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 20:18

@Královna Kosmíru děkuji a nevíš jak je na tom zdravotně, jestli bere léky, čeká ji další transplantace atd?

• Citovat
  • Nahlásit
1794
9.12.20 20:33

Bohužel to netuším. S kolegou už nejsem v kontaktu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
9.12.20 20:46

.

Příspěvek upraven 09.12.20 v 20:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 20:46

Aha i tak děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
10.12.20 11:48

Nemám po transplantaci, ale před. Když jsme s lékaři řešili potenciální mateřství, říkali mi, že je možné a doporučili mi ho právě až po. Musela bych si ale před nechat odebrat vajíčka a cca rok po transplantaci bych mohla otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 17:28

@trojskahelena můžu se zeptat o jakou transplantaci se jedná?

• Citovat
  • Nahlásit
31.1.21 19:53
@Anonymní píše:
@trojskahelena můžu se zeptat o jakou transplantaci se jedná?

Transplantace ledviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat