Je tady odvážná žena nad 170cm, co nosí podpatky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 19.03.18 18:46
Je tady odvážná žena nad 170cm, co nosí podpatky?

Čistě pro pobavení - je tady nějaká odvážná žena, dívka, co má nad 170 cm a nosí vysoké podpatky? :) a taky vám lidé (spíš babky) během dospívání říkávali - jééžiš, ty jsi PŘÍŠERNĚ veeeeeliká!! :roll: :lol:
jak se cítíte v běžné společnosti? Nemyslím vedle vysokého manžela, ale při běžných věcech v běžné spoelčnosti, kde muži mají klidně pod 160

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Timura
Kecalka 429 příspěvků 19.03.18 18:48

Já úplně s klidem. Měřím 178 cm a nosím 10 cm podpatky.

BloomingGorgeous
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 19.03.18 18:50

Mam 176 cm a podpadky jsem jako bezdetna nosila a byla jsem spokojena :jazyk: Manzel ma o 10 cm vic a deti budou dle vseho po nas. Me vysoci muzi pritahuji nejvic.

Any11
Nadpozemská drbna 29434 příspěvků 19.03.18 18:50

@PaníBovaryová Ja teda nejsem extra podpatkova, ale do prace je nosim (kdyz si to prilezitost zada), i na sve svatbe jsem je mela.. a jeste klouboucek, takze jsem byla vyssi nez manzel. Prezili jsme to :-) To fakt neresim. Nikdy jsem zadne poznamky na sebe neslysela. (Merim 174 a prijde mi to dnes naprosto prumerna vyska)

circus
Extra třída :D 11481 příspěvků 19.03.18 18:53

@PaníBovaryová to je fakt vodvaz, kdyz si takova 170 cm zirafa da podpatky. :nevim: Ja bych to zakazala, je to hnus, staci conversky, co se ma co vyvysovat.

Aries6
Generální žvanilka 21657 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 18:58

Sem tam, ples nebo nějaká akce. Ale jinak nosím nižší podpatky nebo úplně bez - kvůli pohodlí. Chlapa mám vysokého, tak mi to nevadí a ostatní neřeším :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26726 příspěvků 9 inzerátů 19.03.18 18:58
@PaníBovaryová píše: Čistě pro pobavení - je tady nějaká odvážná žena, dívka, co má nad 170 cm a nosí vysoké podpatky? :) a taky vám lidé (spíš babky) během dospívání říkávali - jééžiš, ty jsi PŘÍŠERNĚ veeeeeliká!! :roll: :lol:
jak se cítíte v běžné společnosti? Nemyslím vedle vysokého manžela, ale při běžných věcech v běžné spoelčnosti, kde muži mají klidně pod 160

Pokud nejsi v Asii, tak v bezne spolecnosti tech muzu pod 160 cm zase tolik nebude… jinak ja mam 173 cm a nosila jsem tak 7 cm podpatky bezne porad… ale 180 cm neni zadna extra vyska… vetsina muzu byla stejne velka nebo vyssi nez ja…

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 19.03.18 19:01
@Regina Hero píše:
Pokud nejsi v Asii, tak v bezne spolecnosti tech muzu pod 160 cm zase tolik nebude… jinak ja mam 173 cm a nosila jsem tak 7 cm podpatky bezne porad… ale 180 cm neni zadna extra vyska… vetsina muzu byla stejne velka nebo vyssi nez ja…

jo? já mám úplně opačné dojmy z výšky mužů. 173cm a vždycky jsem byla vyšší než většina mužů a nejlíp to bylo vidět v tanečních :nevim:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 19.03.18 19:03

V běžné společnosti muži pod 160 cm? to je nějaký kmen Pygmejů, ne? Kolem mě teda žádný takový podměrečný není, až tak kolem 170 cm bych řekla :D. A jinak mám 175 cm a podpatky občas klidně nosím.

Karleon
Kelišová 5012 příspěvků 19.03.18 19:03

Mám 172, a kdybych v nich uměla chodit, tak je klidně nosím.

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 19.03.18 19:03

@Monchichik Heh, tak vytáhnu fotky z gymplu a ukážu ti náš kmen pygmejů :lol:

alli_li
Závislačka 3256 příspěvků 16 inzerátů 19.03.18 19:05

Mam 173cm a nosim podpatky rada. A to i kdyz jde se mnou muj muz, ktery je mensi - nema komplex z toho, ze jsem pak jeste vyssi :lol:

Uživatel je onlineGabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 19.03.18 19:05
@Timura píše:
Já úplně s klidem. Měřím 178 cm a nosím 10 cm podpatky.

To máš teda odvahu. Měřim jako ty a podpatkům se vyhýbám obloukem

unuděná
Závislačka 4869 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 19:06

Ja mam 183cm a na podpadky nejsem (jakoze vzdy jsem nosila spis sportovnejsi obleceni, trochu punk ;),ale kdyz je prilezitost, klidne si vezmu lodicky ci kozajdy s mensim podpatkem. V mem okoli jsou muzi vesmes vyssi nez ja. A i kdyby ne, ja se citim ok a abych brala ohledy na cizi muzske mindraky, na to nemam cas ani energii. Oblekam se tak, aby mi bylo fajn, ne aby se soused podnikatel necitil menecene ;)

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 19.03.18 19:06
@alli_li píše:
Mam 173cm a nosim podpatky rada. A to i kdyz jde se mnou muj muz, ktery je mensi - nema komplex z toho, ze jsem pak jeste vyssi :lol:

nj, kdybys zažila „veeeeeliká“ jako já :roll: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama