Je tady zdravotní sestra v CAR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:30
Je tady zdravotní sestra v CAR?

Ahoj, otázka je jasná, je tu nějaká sestřička z IVF centra? Dostala jsem nabídku pracovat v jednom centru v moravskosl. kraji. Já teď dělám na chíře 12h směny. Docela mě to láká, ale nevím no..Prosím anonym, díky A1.

Přečtěte si článek: Všechny informace o asistované reprodukci

Reakce:
stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 16.03.18 21:16

Nejsem sestra z CARu, ale známá ano a práci si hodně chválí. Moc se nenadře, vlastně dělá tytéž úkony pořád dokola, celkem nemá co zkazit, práce jen ve dne, žádné noční. A v tomto centru i slušně platí (soukromé). Ale bude to asi CAR od CARu. :nevim:

renap
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 16.03.18 21:20

Ty jo, neváhala bych ani minutu, když jsme chodili na IVF, tak zrovna hledali sestru, bavila jsme se tam s těmi sestrami, chválili si to hodně, žádná dřina, nic moc odborná práce a finančně nesrovnatelné se špitálem. Ale já samozřejmě chtěla otěhotnět, takže nic, a hlavně tedy chtěli perfektní němčinu, Plzeň, no. Ale já bych šla okamžitě, tohle nebo genetika, to by mě lákalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 08:56

Hm..no zní to lákavě..po nočních by se mi fakt nestýskalo :) spíš mám strach, že by mi to zamávalo s psychikou, když se to nepovede, nebo už po několikáté, ženská začne slzet a já s ní.. :oops: a to jsem z nemocnice zvyklá na všelijaké hrůzy včetně smrti, to se mnou nijak zvlášť nepohne, ale právě ohledně těhotenství jsem měkota..zakl. A1

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 08:57

Hm..no zní to lákavě..po nočních by se mi fakt nestýskalo :) spíš mám strach, že by mi to zamávalo s psychikou, když se to nepovede, nebo už po několikáté, ženská začne slzet a já s ní.. :oops: a to jsem z nemocnice zvyklá na všelijaké hrůzy včetně smrti, to se mnou nijak zvlášť nepohne, ale právě ohledně těhotenství jsem měkota..zakl. A1

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >