Je tahle chlapská úchylka ještě v normě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 17:34
Je tahle chlapská úchylka ještě v normě?

Omlouvám se za anonymitu,

ale chci se poradit, znát názor. Myslíte si, že u muže jde změnit či předělat tato úchylka u muže? Jsem z ní šokovaná. Nemůžu s tím člověkem být, ale chci se asi vypovídat o tom jaký šok jsem zažila. Je tento muž normální nebo? Asi svůj zážitek musím sdílet.

Toho muže jsem poznala na seznamce. Vzhled jako bezdomovec, jakože zarostlý, špinavé oblečení, fleky, smrděl jako tchoř, neumývá se. Chrchlal hleny do kapesníku, měl žlutý zuby, který smrděly.

Pak jsem přišla k němu na návštěvu a viděla fakt něco. Ten muž žije ve špíně, špínu má rád. Nikdy si tam za 10 let neuklidil, na zemi viditelná špína, haldy černého prachu, černé skvrny na koberci, na zdi pavučiny, zed špinavá a černá, vana a umyvadlo černý povlak, který by šel setřít prstem, doma smrad, bordel. Tento muž má špinavou postel, která páchne. Bez obalu vykládal, že z úklidu má trauma a bojí se ho, celá honba za úklidem je jen mediální bublina, člověk může žít i bez něj, rád se válí ve špíně, ona ho přitahuje a vábí. Neumývá si ruce, mám podezření, když šel na wc, udělal to vedle… Začal bez obalu mluvit, že tohle nezmění, když jsem s ním dala řeč tak řekl, že neví jak se myje vana, divil se, že vůbec existuje něco na mytí vany, že se větrá, neví jak se uklízí. Jeho byt by bylo něco vidět v Tv, je to rarita.

Nemá auto a nikdy by si ho nepořídil, protože se bojí aut. Pak mi řekl, že dělá práci za minimální mzdu XXXX hodin denně, začal vydírat, že žena, která by netolerovala jeho práci odkopne, prý v té práci jednou vydělá milion. Dělá v bezvýznamné firmě před krachem dle toho co říkal, ale dělá ji fanaticky jak autista. Prý nikdy nic nebude víc než jeho práce, která je úplně tuctová, až jsem koulela oči, dělá normálně u komplu jak X dalších.

Co si mám myslet? Docela drsný zážitek ze seznamky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 03.10.18 17:45
@Anonymní píše:

ale chci se poradit, znát názor. Myslíte si, že u muže jde změnit či předělat tato úchylka u muže? Jsem z ní šokovaná. Nemůžu s tím člověkem být, ale chci se asi vypovídat o tom jaký šok jsem zažila. Je tento muž normální nebo? Asi svůj zážitek musím sdílet.

Toho muže jsem poznala na seznamce. Vzhled jako bezdomovec, jakože zarostlý, špinavé oblečení, fleky, smrděl jako tchoř, neumývá se. Chrchlal hleny do kapesníku, měl žlutý zuby, který smrděly.

Pak jsem přišla k němu na návštěvu a viděla fakt něco. Ten muž žije ve špíně, špínu má rád. Nikdy si tam za 10 let neuklidil, na zemi viditelná špína, haldy černého prachu, černé skvrny na koberci, na zdi pavučiny, zed špinavá a černá, vana a umyvadlo černý povlak, který by šel setřít prstem, doma smrad, bordel. Tento muž má špinavou postel, která páchne. Bez obalu vykládal, že z úklidu má trauma a bojí se ho, celá honba za úklidem je jen mediální bublina, člověk může žít i bez něj, rád se válí ve špíně, ona ho přitahuje a vábí. Neumývá si ruce, mám podezření, když šel na wc, udělal to vedle… Začal bez obalu mluvit, že tohle nezmění, když jsem s ním dala řeč tak řekl, že neví jak se myje vana, divil se, že vůbec existuje něco na mytí vany, že se větrá, neví jak se uklízí. Jeho byt by bylo něco vidět v Tv, je to rarita.

Nemá auto a nikdy by si ho nepořídil, protože se bojí aut. Pak mi řekl, že dělá práci za minimální mzdu XXXX hodin denně, začal vydírat, že žena, která by netolerovala jeho práci odkopne, prý v té práci jednou vydělá milion. Dělá v bezvýznamné firmě před krachem dle toho co říkal, ale dělá ji fanaticky jak autista. Prý nikdy nic nebude víc než jeho práce, která je úplně tuctová, až jsem koulela oči, dělá normálně u komplu jak X dalších.

A proc chodis k bezdomovic domu? Ja spis nevim, co si mam myslet o tobe :lol:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 03.10.18 17:46

Já nechápu, proč když se ti nelíbil a smrděl hned, proč si šla k němu domů?

Příspěvek upraven 03.10.18 v 18:02

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 03.10.18 17:46

By mě zajímalo, co tě vedlo k tomu, jít k takovýmu „zjevovi“ domů :lol: jinak asi je nemocnej :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10821 příspěvků 03.10.18 17:46

Absolutně nechápu význam této diskuse.
Chlap se prase a ty jsi divná, že to potřebuješ potvrdit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 17:47

Nevím, asi naivita mládí. Dostala jsem teda lekci. Nevím proč k němu jít domů

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3693 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 18:02

Ty jo, mě přijdeš mnohem divnější ty, než údajný pan kanál. Nejsi ty troll?

Terisos
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 03.10.18 18:02

Bože… Nebuď prosím až tak zoufalá… Nemyslím to zle, ale jít domů k takovému neandrtálci???

Prof. Farnsworth
Kelišová 5170 příspěvků 03.10.18 18:02

Nevím kdo je divnější - jestli ten humusák, nebo ženská která jde s takovým humusákem domů, přestože smrdí, je špinavej a divnej.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 03.10.18 18:04

Tak nevím, ale přijít ke mě někdo s vizáží bezďáka tak k němu domu určitě půjdu no :lol: jinak ne normální mi to nepříde, ale je možný že jak si najde ženskou (pokud tedy) tak se toho zlozvyku zbaví, znala sem 2 bráchy co bydleli spolu v baráku, větší bordel sem nezažila tam nebyla vidět podlaha pod haldama bince a jak si jeden prived domu holku tak to šlo ráz naráz a teď se u nich z podlahy dá skoro jist ;)

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 03.10.18 18:09
@Anonymní píše:

Proč jsi k němu chodila? :nevim:

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 03.10.18 18:09

Aký išiel takú našiel??? Ja neviem, ale čo si u neho hľadala doma? Keď vidím niekoho špinavého ako prasa, tak si domyslím že doma to asi nebude mať krásne upratané a bude to tam voňať po fialkách… Brútus… By som sa dogrcala. :zed:

divine woman
Echt Kelišová 9063 příspěvků 03.10.18 18:11

Ne, není to v normě. A ty také ne, když s někým takovým jdeš k němu do bytu.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 03.10.18 18:16
@Kriss Tina píše:
Tak nevím, ale přijít ke mě někdo s vizáží bezďáka tak k němu domu určitě půjdu no :lol: jinak ne normální mi to nepříde, ale je možný že jak si najde ženskou (pokud tedy) tak se toho zlozvyku zbaví, znala sem 2 bráchy co bydleli spolu v baráku, větší bordel sem nezažila tam nebyla vidět podlaha pod haldama bince a jak si jeden prived domu holku tak to šlo ráz naráz a teď se u nich z podlahy dá skoro jist ;)

To by pro zakladatelku mohlo inspirovat jako výzvu

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 03.10.18 18:19

Bezdomovec, co má byt?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >