Je tahle skupina aktivní ?

Maminky rodící v březnu 2019 :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 20.08.18 17:46
Je tahle skupina aktivní ?

Ahojky Holky ;)jak se vám dari? Trochu se nudim vzhledem k tomu ze jsem na neschopence po prve za 11 let práce už měsíc jsem doma a co vy? Jak jste na tom?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reakce:

LadyEl
Povídálka 29 příspěvků 26.08.18 23:46

@HégrMonika

Ahojky. Také jsem na neschopence :) akorát se teda nenudím ????. . Synator mě zaměstnává :lol: .. tím, že jsem doma nemusel ani do školky a tak měl docela fajn prázdniny, které mu ale za pár dní končí nástupem do první třídy :dance: ..

Nikol436
Nováček 10 příspěvků 27.08.18 20:14

Zdravim vas, ja se nenudim, chodim do prace a za to me asi tresta.
Vam dámy neni zle? Ja zvracela asi jen 4-5× ale kazdy den nekolikrat mam takove navaly, ze musim letet na zachod a mam davivy reflex. Je to dost neprijemne.
Navic prave v te praci, kde se clovek snazi drzet od zachodove misy co nejdal (protoze pri prvnim zvraceni zjistite, ze pohled zblizka vam doda neduveru vuci dalsim 20ti kolegum a uklizecce 8o)…
Na nevolnost jsem zkousela vse - od susenek, pres zazvor, lizatka az po vyhruzky Babyboxem :mrgreen:
Modlim se, aby to uz skoncilo. V patek jdeme s manzelem na NT screening, je to moje prvni, tak mam trosku obavu… Ani nevim, zda nam vysledek reknou hned.

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 29.08.18 15:08

@LadyEl takže už čekáš druhé? :) tak alepson už to mas vychytane…nebo prožíváš tohle těhotenství jinak než to první ?

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 29.08.18 15:11

@Nikol436 ale chuďátko tak to je mi líto ale kvůli tomuhle jsem šla na neschopenku nezvracela jsem,ale omdlévání,těžká únava(což jsem myslela že 3 měsíce odezní a ono to vypadá na novou vlnu) to nechutenství k jídlu k tomu asi patří :)

Carolinca88
Kecalka 178 příspěvků 30.08.18 21:03

Ahoj holky, můžu se přidat? Termín máme 3.3. a je to naše první vymodlené těhu, tak snad vše dobře dopadne :palec:

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 30.08.18 21:57

@Carolinca88 určitě se můžeš zeptat ;) já jsem měla první termín 1.3. A teď mi to změnili na 28.2. Tak nevím jak se to vyvine dal :D

Carolinca88
Kecalka 178 příspěvků 31.08.18 07:10

@HégrMonika a ten první jsi měla podle MS a teď podle ultrazvuku? Mě už to asi zůstane, mám ten termín z genetiky, ale uvidíme..

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 31.08.18 08:02

@Carolinca88 ten termín mi posunula doktorka na genetice ale tak je to jenom o dva dny :D bude překvapeni stejnak je to vždycky plus minus par dni tak uvidíme kdo bude nejblíž :srdce:

Nikol436
Nováček 10 příspěvků 03.09.18 16:20

My mame termin dle ultrazvuku 10.3., dle MS 11.3., takrka bez rozdilu
Pry to bude na 99% holka. Jestli budu jeste dalsi tyden zvracet, poridim ji same modre oblecky jako pomstu :mrgreen:
Vam ostatnim je dobre? Nejsem schopna odhadnout ani dobu, prichazi to behem dne. Nejlepe na poradu, meeting nebo kdyz mam zrovna dulezity hovor… Umi si cas skvele vybrat :?

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 03.09.18 19:46

@Nikol436 :D tak to je nemile mě už naštěstí tohle období skončilo nevolnosti jsou nanustupu Třetí měsíc prý by měl být takovým mezníkem,tak evidintentně to asi tal bude třeba tě to taky přejde ;) Nám taky řekly že to bude holčička ale úplně na sto procent to je ve 20 tt :D pořad mám pocit že je to kluk :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 20:06
10+3

Ahoj holky tak pridavam se do tema.jsem prvorodicka a pred 3 tydny mi rekly ze cekam jednovajecny dvojcatka…no ze zacatku v soku ale do tydna jsem se stim srovnala a uz se tesim na ty prdoly…ale me obavy rostou protoze doktor mi rekl ze do 13tt je to s dvojcaty takovy vselijaky bud budou dve, nebo jedno a nebo ani jedno…stěmato jedinymi slovy jsem odchazela od doktora takze me vcelku vystrasil a jako bonus mi dal dalsi termin prohlidky za 4 tydny!!…a navic krom prsou a unavy nemam naprosto zadne priznaky…a to me znervoznuje jeste vic, vim mela bych byt rada ale proste mi prijde divny ze cekam dve a nic mi neni!!! Jako vim ze bych mela byt rada ze mi neni zle ale bojim se aby bylo vse vporadku ?

HégrMonika
Povídálka 45 příspěvků 06.09.18 08:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky tak pridavam se do tema.jsem prvorodicka a pred 3 tydny mi rekly ze cekam jednovajecny dvojcatka…

Ahojky neboj se ničemu uvidíš všechno to dobře dopadne žádné negativní myšlenky! Miminka tam budou dvě a budou zdravé hlavně buď v klidu moc se nenamahej a užívej si že ti je dobře ???? Ha kdyby záleželo na mě jsem na ultrazvuku každý týden abych mimi viděla a věděla že je všechno v pořádku ????

Carolinca88
Kecalka 178 příspěvků 06.09.18 15:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky tak pridavam se do tema.jsem prvorodicka a pred 3 tydny mi rekly ze cekam jednovajecny dvojcatka…no ze zacatku v soku ale do tydna jsem se stim srovnala a uz se tesim na ty prdoly…ale me obavy rostou protoze doktor mi rekl ze do 13tt je to s dvojcaty takovy vselijaky bud budou dve, nebo jedno a nebo ani jedno…stěmato jedinymi slovy jsem odchazela od doktora takze me vcelku vystrasil a jako bonus mi dal dalsi termin prohlidky za 4 tydny!!…a navic krom prsou a unavy nemam naprosto zadne priznaky…a to me znervoznuje jeste vic, vim mela bych byt rada ale proste mi prijde divny ze cekam dve a nic mi neni!!! Jako vim ze bych mela byt rada ze mi neni zle ale bojim se aby bylo vse vporadku ?

Neboj, taky jsem neměla žádný příznaky..zatím chodím pořád teda na kontroly po 4 týdnech. Takže s dvojkama asi nijaka moc velká změna není, vidím..tak držím pěsti, ať je vše ok ! :hug:

Ahojkyholky
Stálice 57 příspěvků 06.09.18 21:00

Děkuji tak snad bude vse v pohode :) jen jeste chvili tutlat bude problem uz mi zacina boptnat bruch ???????? potrebovala bych jeste tak 2 tydny tutlat aspon v praci,jsem zvedava na reakce budoucich babicek a dedecku ???????? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Přidat nové téma

Nové diskuse

Uklízečka a štěnice

• Anonymní
  • dnes v 05:51

Menstruační týden přišel dříve

• Malike
  • 14.09.18 11:16

Dárek k 18tinám

• Russet
  • dnes v 02:19

Zakrslý králík ????

• Safrik
  • dnes v 01:25

Lichořeřišnicové kapky a děti

• Silviee
  • 25.09.14 19:38

Pro Kristýnku <3

• maminka189
  • 15.02.14 17:57

Preruseni tehotectvi v 11,tydnu

• Prtulak
  • včera v 22:35

Hlasy v soutěži

• Halamka
  • včera v 22:32

Problem s tchyni prosim o radu

• růžový achát
  • včera v 22:29

Někdo zkušenosti s dřevostavbu od Quickhaus?

• Pavka_786
  • včera v 22:23

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

Termín porodu září 2018

• Pupa94
  • dnes v 05:53

SLEVY - kde zrovna jsou, tipy, kupóny

• lucynka25
  • dnes v 05:52