Je takový muž submisivní a zženštilý?

5658
24.9.21 10:56

Je takový muž submisivní a zženštilý?

Považujete tento typ mužů jako zde pán v růžovém tričku ve videu za příliš zženštilé a submisivní? Nejen růžová barva, ale i chování, jak se lísá k ženě, kolem 8. minuty videa?

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
90
24.9.21 11:00
@Josefuna píše:
Považujete tento typ mužů jako zde pán v růžovém tričku ve videu za příliš zženštilé a submisivní? Nejen růžová barva, ale i chování, jak se lísá k ženě, kolem 8. minuty videa?https://www.youtube.com/watch?…

Ehm 8o :lol: :lol: :lol: dobrej dotaz, pobavila jsi mě :lol: ne, nepřijde. Přijde mi, že je prostě hodně kontaktní a kontakt je jeho jazykem lásky.
Měla jsem jednoho hodně kontaktního partnera a nepřišel mi zženštilej, i když já na tohle lísání byla naposledy tak v osmnácti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
24.9.21 11:02

Co to sleduješ za videa? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5658
24.9.21 11:03
@Pan Dan píše:
Co to sleduješ za videa? :lol:

Ale to je kvůli španělštině, našla jsem to kdysi náhdou při hledání španělských videí, tak to sleduju a trénuju poslech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10011
24.9.21 11:04

@Josefuna Normální upravený muž. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5658
24.9.21 11:06
@Annabela11 píše:
@Josefuna Normální upravený muž. :nevim:

No že někteří často píší, že je gay, ne kvůli vizáži, ale kvůli chování, prý skutečný muž se takhle lísavě nechová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10011
24.9.21 11:11

@Josefuna Přijde mi úplně normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
24.9.21 11:13

@Josefuna :lol: jasně, takže skutečný muž nenosí růžovou, nesmí brečet, uklízet doma, bejt lísavej a jediný, na co má nárok, je smrdět potem a nosit za pasem sekeru :lol: :potlesk:
Takže on je nějaká iluze, hologram nebo co to je, „skutečný muž“? :lol: Že se nad těmahle názorama ještě někdo pozastavuje a bere je vážně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
24.9.21 11:15

Přijde mi úplně normální. Někdo je víc kontaktní.

• Citovat
  • Nahlásit
10011
24.9.21 11:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34613
24.9.21 11:17
@Josefuna píše:
No že někteří často píší, že je gay, ne kvůli vizáži, ale kvůli chování, prý skutečný muž se takhle lísavě nechová.

Jižní národy jsou mnohem kontaktnější než my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5658
24.9.21 11:18
@Bábrdl píše:
Jižní národy jsou mnohem kontaktnější než my.

Ano, říká se to a je to pravda, i když je to dost zobecňování.
Nicméně jižní národy mají také často právě ty macho muže. Hlavně v Latinské Americe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5658
24.9.21 11:19
@foxtauri píše:
@Josefuna :lol: jasně, takže skutečný muž nenosí růžovou, nesmí brečet, uklízet doma, bejt lísavej a jediný, na co má nárok, je smrdět potem a nosit za pasem sekeru :lol: :potlesk:
Takže on je nějaká iluze, hologram nebo co to je, „skutečný muž“? :lol: Že se nad těmahle názorama ještě někdo pozastavuje a bere je vážně :lol:

Já si to nemyslím, ale i zde na emiminu jsou někteří nabádáni, že nejsou skuteční muži, protože dělají vše, co žena chce a jsou moc hodní a nevím co a mají se chovat drsněji a dominantněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10011
24.9.21 11:20

@Josefuna To jsem tady nikdy nečetla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34613
24.9.21 11:21

Viděla jsem jen kousek. Nepřijde mi to „zženštilé“, přijde mi to jako vohrabávač/vobírač. Nemám to ráda.

Ale tam na jihu prostě takoví jsou. ONi zase mají pocit, že my jsme studení čumáci, když potřebujeme svůj osobní prostor. To já potřebuju.

Ale naprostý extrém jsem zažila ve Finsku. Tam snad mají lidí v sobě opačně nabité magnety a održují odstupy ne dva metry, ale deset :lol: Když se ke člověku někdo v autobuse přiblížil, na víc než tři řady, bylo jasné, že je to přistěhovalec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat