Je takto zápis na katastru správný?

Anonymní
25.10.19 22:07

Je takto zápis na katastru správný?

Ahojda, koukala jsem na nahlížení do katastru. Mám na sebe napsaný dům stojící na parcele.Je správné, že jsou tam dva zápisy? Jedna parcela se zastavenou plochou domem a druhá parcela zahrada? Děkuji. Anonym osobní důvody, mám tu známé, nemusí vědět majetk. poměry. Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8639
25.10.19 22:18

Je to spravne, dřív se pozemek na kterém se stavělo celý převedl na stavební parcelu (zastavěná plocha a nádvoří) a na něm se vystavěl dům, takže v katastru byly dva zápisy, jeden byla parcela třeba 500m2 a druhej byl barák o zastavěné ploše 100m2. Teď už se to tak nedělá, pozemek pod domem je oddělená parcela, takže máš v katastru zápisy tři, zahrada 400m2, zastavěná plocha a nádvoří 100m2 a barák o zastavěné ploše 100m2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 22:58
@Tarinka píše:
Je to spravne, dřív se pozemek na kterém se stavělo celý převedl na stavební parcelu (zastavěná plocha a nádvoří) a na něm se vystavěl dům, takže v katastru byly dva zápisy, jeden byla parcela třeba 500m2 a druhej byl barák o zastavěné ploše 100m2. Teď už se to tak nedělá, pozemek pod domem je oddělená parcela, takže máš v katastru zápisy tři, zahrada 400m2, zastavěná plocha a nádvoří 100m2 a barák o zastavěné ploše 100m2.
:srdce: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
28769
25.10.19 23:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1609
25.10.19 23:37

Ano, samozřejmě je to správně, s KN pracuji denně.. :mavam: co se ti na tom nezdá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama