Je tam duch či ne?

Anonymní
23.4.20 12:05

Je tam duch či ne?

Zdravím, včera jsem si dělala test a hned po limitu tam byl vidět nepatrný duch. Včera večer a dnes ráno je takhle docela hezky vidět. Co si o tom myslíte? Určitě si udělám další test, jen mě zajímá názor i někoho jiného. Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10877
23.4.20 12:09

Duch tam je, ale jestli byl po limitu tak je negativní. Uvidíš co další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22456
23.4.20 12:09

Platí, co he v limitu. Dokud nebudeš mít jadně viditelnou čárku, která se vybarví v limitu, pak je test považován za negativní. Na tomhle testu se mi po limitu vybarvila čárka i když hsem těhotná nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
23.4.20 12:13

Na tomhle testu jsem mela tohle po limitu, neni to platna carka, stejne to delaji i clearblue…testy radsi po limitu vyhod, nebude te nic nutit se k nim vracet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
23.4.20 12:17
@Anonymní píše:
Zdravím, včera jsem si dělala test a hned po limitu tam byl vidět nepatrný duch. Včera večer a dnes ráno je takhle docela hezky vidět. Co si o tom myslíte? Určitě si udělám další test, jen mě zajímá názor i někoho jiného. Děkuji…

Ducha vidím, zkus další test :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
23.4.20 12:19

Zkus koupit obyčejný papírový test a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 12:19

Já právě vždycky test po limitu vyhodila :) a tohle bylo právě těsně po, tak jsem ho radši schovala :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
546
23.4.20 12:27

A kdy mas dostat ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 12:29

@Apalosa dnes právě, vždy mě 2 dny před ms bolí břicho a hlava a teď právě nic.

• Citovat
  • Nahlásit
7602
23.4.20 12:54

Za týden si udělej obyčejný, a máš jasno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
23.4.20 13:02

Duch tam je, mohlo by to být.. ale ten týden ještě počkej.. I když já měla čárku jasnou po 3 dnu vynechání.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 16:05

Jsem těhotná?

Zdravím, o miminko jsemebse vyloženě nesnažili ale chtěli jsme tak jsme tomu nechávali volný průběh. V den očekávané ms jsem měla nutkání a jen tak jsem si udělala test. K mému překvapení tam poprvé v životě něco bylo. chvili to trvalo ale v limitu. Od té doby dělám testy on dva dny nebo někdy i každý den a čárka sílí. Dnes mám 5den spozdeni a čárka už je vidět mnohem lépe. Těším se, ale pořád mi to nějak nedochází…nebo tomu zatím nechci uvěřit. Zároveň se bojím že jelikož je brzy že nastane problém a přijde ms a nic z toho nebude… Je mi 22let…jsem zdravá…jaká myslíte že je pravděpodobnost že by se to mohlo pokazit? A :nevim: :nevim: jsem opravdu těhotná? Díky za odpověď i

• Citovat
  • Nahlásit
10877
23.4.20 17:55

Testy máš pozitivní takže těhotná asi budeš. Objednej se za 2-3 týdny na gyndu. Čím později tím líp, pokud nebudeš mít nějaký problémy. Stát se může cokoliv kdykoliv. Když se tím budeš stresovat dopředu tak si nepomůžes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 10:51

Dobrý den mám dotaz je tam duch nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 10:54

Dodáván lepší foto :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat