Je tam duch?? Nebo jsem už blázen...

63
12.3.20 14:28

Je tam duch?? Nebo jsem už blázen...

6 dní zpoždění. Na testu celou dobu nic a teď je tam miniaturní duch. Nebo jsem už blázen?? Vidíte něco?? Děkuji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6876
12.3.20 14:31

Vidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14689
12.3.20 14:31

Něco tam je, ale nedá se říct, že by byl test pozitivní. Zkus to za pár dní. Možná jsi měla posunutou ovulaci a na test je brzy. Nebo se jedná o biochemické těhotenství a dostaneš brzy menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
12.3.20 14:46

Něco vidím, zkus test za 2dny jestli bude sílit. Pokud byla ovulace později tak by to mohlo být o. k. Držím pěsti ať se to dobře vyvíjí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
12.3.20 14:50

Vidím, ale 6 dní po už by mělo být výraznější :think: každopádně :mavam: je, ne že ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
12.3.20 15:24

Vidím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
12.3.20 15:48

Nechci začínat novou diskuzi.

Holky, jsem nejspíš těhotná (na testu se ukázala druhá čárka, ikdyž né tak silná). O miminko stojím, ale děsí mě ten koronavir. Co byste dělali na mém místě? Do práce normálně chodím a teprve čekám na potvrzení od gynekologa. Bohužel v práci máme dost cizinců. Čeká mě dlouhý týden v práci.. achjo… A na gyndu mám jít až ke konci příštího týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
12.3.20 16:11

Myslím, že dnes není schopen nikdo říct jaký to má vliv. Zvláště v tom začátku. Nabízí se vzít si dovolenou či neplacené volno po dohodě se zaměstnavatelem, pokud máte v práci hodně cizinců, nicméně stejně tak to můžeš chytit někde v šalině nebo v obchodě od místních. Důležité je spíš to, kde se dotyčný v poslední době nacházel než jakou má národnost… Když budeš mít Číňana co žije v Česku nikde nebyl ani jeho rodina a pak Čecha co byl v Itálii na horách, tak je jednoznačně větší riziko ten Čech… Zkus se domluvit v práci nebo případně zavolat lékařce a domluvit se s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
12.3.20 17:45
@Týnuška95 píše:
Holky, jsem nejspíš těhotná (na testu se ukázala druhá čárka, ikdyž né tak silná). O miminko stojím, ale děsí mě ten koronavir. Co byste dělali na mém místě? Do práce normálně chodím a teprve čekám na potvrzení od gynekologa. Bohužel v práci máme dost cizinců. Čeká mě dlouhý týden v práci.. achjo… A na gyndu mám jít až ke konci příštího týdne.

Asi bych si vzala dovolenou do té kontroly a tam se Dr. zeptej. Nevím jak velké je riziko u vás v práci, ale nakazit se můžeš teď už kdekoliv :nevim: Já teď taky zvažuji jestli nezůstanou doma, všichni okolo mi říkají že bych měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2246
12.3.20 17:49

Nevidim nic, zkus kdyztak trebas po vikendu zase udelat test. Mela jsem zpozdeni tyden, na testu hned najela silna carka, takze zkus pripadne pozdeji skrz moznou zpozdenou ovulaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.3.20 18:39
@Vanessa72 píše:
6 dní zpoždění. Na testu celou dobu nic a teď je tam miniaturní duch. Nebo jsem už blázen?? Vidíte něco?? Děkuji :roll:

Já ho vidím dosti jasně :palec: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
12.3.20 21:31

Příští pátek jdu na gyndu, tak jsem sama zvědavá jestli se to povedlo nebo ne :) určitě dám vědět. Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2246
12.3.20 22:10

@Vanessa72 tak budu moc drzet palce :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
12.3.20 22:20

@Týnuška95 ja treba do prace normalne chodim a to delam ve zdravotnictvi. Tos ale asi slyset nechtela, co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
14.3.20 10:51
@Vanessa72 píše:
Příští pátek jdu na gyndu, tak jsem sama zvědavá jestli se to povedlo nebo ne :) určitě dám vědět. Děkuji za odpovědi :kytka:

Co dělají tvoje nevolnosti? Už je ti dobře?
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama