Je tam duch, nebo se mi to zdá?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

MíšaT22
Nováček 2 příspěvky 23.02.18 08:46

Dekuju moc za odpovedi. Jinak jsem pouzila Mamatesty. Necham to osudu, nejak to dopadne ;) ale jeste mi to nedalo a udelala jsem si posledni test co jsem mela a carka je mnohem tmavsi :D :D :dance:

Terina26
Povídálka 50 příspěvků 23.02.18 10:47

@MíšaT22 tak to je super že sílí, gratuluji a ať je vše v pořádku :potlesk:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 23.02.18 11:00

@MíšaT22 to je, krasny :palec: drzim palce, at to tak pokracuje :hug:

Anonymní  16.05.18 17:28

Mohlo by tam něco být? Může to být falešný? Strašně brzy vím a vím, že musím čekat, ale snad mou netrpělivost pochopíte.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5186 příspěvků 16.05.18 17:30

Tak něco tam vidět je :) ale já bych čekala do vynechání MS, ono ani pak není vyhráno, já měla v únoru ukázkově sílící čárky a v 10tt zamlklé těhotenství odpovídající 6+2 :) Každopádně držím palce :kytka:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19358 příspěvků 16.05.18 17:31

Potichu gratuluji :hug: Je to tam, tak ať to sílí!

Anonymní  16.05.18 17:41

@Kristyna.Vechto­va Vím, ale máme toho za sebou více a já nikdy neviděla na testu NIC. Ono by pro mě byl i úspěch, kdybych věděla, že ta možnost otěhotnění je. Čímž nezlehčuji ZT, je mi to moc líto a přeji, ať se brzy zadaří (pokud se již nezadařilo).
@radkka Ještě negratuluj ;). Pořád se bojím byť jen na to pomyslet.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19358 příspěvků 16.05.18 17:42
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechto­va Vím, ale máme toho za sebou více a já nikdy neviděla na testu NIC. Ono by pro mě byl i úspěch, kdybych věděla, že ta možnost otěhotnění je. Čímž nezlehčuji ZT, je mi to moc líto a přeji, ať se brzy zadaří (pokud se již nezadařilo).
@radkka Ještě negratuluj ;). Pořád se bojím byť jen na to pomyslet.

Tak dobře, negratuluji, ale držím palec! :hug:

Anonymní  16.05.18 17:44

@radkka :hug: Děkuji

Tinuvien
Generální žvanilka 22321 příspěvků 16.05.18 19:06
@Anonymní píše:
Mohlo by tam něco být? Může to být falešný? Strašně brzy vím a vím, že musím čekat, ale snad mou netrpělivost pochopíte.

Já tam slabounkou čárku taky vidím. :srdce:

Paola21
Závislačka 3217 příspěvků 16.05.18 19:08
@Anonymní píše:

Vidím ho pozitivní.)

Kosopemi
Kecalka 127 příspěvků 16 inzerátů 16.05.18 19:13

Něco tam je :)

SEDMIKRASKA119
Nováček 6 příspěvků 16.05.18 19:20
Váš nazor

Ahoj holky, jsem tu plne nová :) S přítelem se snažime dva měsice. Předtim jsem užívala listovku a pila kontryhel a dnes tohle?
:srdce: :srdce:
Co myslite? Těhotná? Jinak všem snažilkám přeji hodně úspěchů! :kytka:

Saffiraa
Závislačka 3480 příspěvků 4 inzeráty 16.05.18 19:21

Při troše fantazie na tom dnešním něco vidím. ;)

Terina26
Povídálka 50 příspěvků 16.05.18 19:21

Co to je za test? Pokud je to max tak teď holky na něj nasávaly že dělá strašné rád falesnaky… Nechci být hnusná ale Skusil a bych jiný třeba mamatest a pak je nejspolehlivější cearblue digital… Ale jinak držím pesticidy ať je tam prcek a vše je jak má být.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama