Je tam šance být spolu?

Anonymní
27.10.20 21:37

Je tam šance být spolu?

Dobrý večer,
randila jsem s jedním fajným klukem (je mu 21, mě 20). Úplně jsme si rozuměli, shodovaly se nám názory. Minulý týden jsme si dali na 5. rande naší první pusu.
Chyba je tady, on zaplatil víno a džus a benzín na jeho autě. O dva dny později mi vytkl, že proč jsem neukázala snahu něco zaplatit. Já odpověděla, že jsem chtěla platit už příště, bohužel mě tou zprávou předběhl.
V neděli jsme se měli sejít, ale přišel s tím, že to není dobrý nápad. Udělalo se mu z nás holek špatně a potřebuje čas, aby se mu to zase srovnalo v hlavě. Chce se nadále bavit, ale v ničem teď nepokračovat.
Mám v plánu mu v pátek napsat, jít na to pomalu. Kdyby byl venek, koupila bych dobré jídlo, aby viděl snahu.
Myslíte, že tam šance u něj je? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12724
27.10.20 21:40

Kasli na nej, jestli jo znechuti takova prkotina natolik, ze nesnasi celou zenskou populaci, tak to neni material na vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
27.10.20 21:42

Nepiš mu a najdi si nějakýho normálního. Kolik za to víno a džus nechal 200 kč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
27.10.20 21:44

Dnes je to tu samej troll :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
27.10.20 21:48

Kasli na nej :D ty jo, takovy starosti bych chtela taky. A jeste vic bych chtela byt 20 leta slecna. Hledej jinde jiny typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 21:49

Víno a džus do 150 kč platil, přesnou cenu si nepamatuji.
A projezdil i benzín.
Má to rád vše 50 na 50, ale nevěděla jsem, že už hned tak na začátku to bude chtít tak prokázat. Chtěla jsem to vynahradit příště, ale predběhl mě tím.
On je jinak milý, hodný, pozorný. Rozumíme si skvěle.

• Citovat
  • Nahlásit
7082
27.10.20 21:51

Je dost trapnej. Hlavne nedolejzej. Jako co to je za kecy, ze se mu udelalo spatne z nas holek? Nezralej ublizenej hysterickej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 21:54

Já myslím, že má špatné zkušenosti s bývalými holkami. Proto hledá hodnou holku, která ho těchto myšlenek zbaví a já mu je připoměla..

• Citovat
  • Nahlásit
1305
27.10.20 21:55
@Anonymní píše:
Víno a džus do 150 kč platil, přesnou cenu si nepamatuji.
A projezdil i benzín.
Má to rád vše 50 na 50, ale nevěděla jsem, že už hned tak na začátku to bude chtít tak prokázat. Chtěla jsem to vynahradit příště, ale predběhl mě tím.
On je jinak milý, hodný, pozorný. Rozumíme si skvěle.

A proč 50 na 50? Jednou do rande investuji já, jednou on ne? Že bych tehdy příteli hradila naftu kterou projel, aby se dostal na rande :lol: dobrý vtip a to nemám problém zaplatit třeba kino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
27.10.20 21:58
@Anonymní píše:
Já myslím, že má špatné zkušenosti s bývalými holkami. Proto hledá hodnou holku, která ho těchto myšlenek zbaví a já mu je připoměla..

Dobrý, ale jeho náklady jsou nula nula prd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Takového budižkničemu nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Altavista píše:
A proč 50 na 50? Jednou do rande investuji já, jednou on ne? Že bych tehdy příteli hradila naftu kterou projel, aby se dostal na rande :lol: dobrý vtip a to nemám problém zaplatit třeba kino.

Já bych taky platila jednou já a jednou on, ale chtěla jsem jen ať naposled zaplatí tamto s tím, že příště platím já. Nemohla jsem mu to už dokázat :?
Proto kdybychom šli ven, tak bych koupila nějaké dobré jídlo, ať mě nevidí za tu špatnou, co jen bere.

• Citovat
  • Nahlásit
14078

Tak jestli se naštve kvůli takové kravině :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7082
27.10.20 22:00

Je to nesmysl. Pritele taky vysavala financne exmanzelka a malokdy me necha neco zaplatit. Spis neco symbolickyho, ucelove, aby moje hrdost netrpela..a to jsme spolu sest let.

Příspěvek upraven 27.10.20 v 22:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
27.10.20 22:00
@Anonymní píše:
Já bych taky platila jednou já a jednou on, ale chtěla jsem jen ať naposled zaplatí tamto s tím, že příště platím já. Nemohla jsem mu to už dokázat :?
Proto kdybychom šli ven, tak bych koupila nějaké dobré jídlo, ať mě nevidí za tu špatnou, co jen bere.

V životě potkáme spoustu zklamání a je to vždycky „kdyby“ nebo jen nějaká drobnost. Nedal mi šanci. Naštěstí, vždy přijde někdo, kdo ti to vynahradí. Tohle odsmutni a prď na něj.

Ty víš jaká jsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama