Je nosítko Babybjorn ONE ergonomické?

353
30.5.16 11:43

Je tedy nosítko Babybjorn ONE ergonomické

Ahoj,

zvažují koupi nosítka, jelikož malý se rad nosí a ja potřebuji volné ruce. Babybjorn uvádí, ze je ergonomické, ale v jiných diskuzich píšete, ze ergonomické není, tak jak to tedy je? Malému je 6týdnů.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
30.5.16 11:48

Takovýho mrňouska bych tam nedala… ergo mi to nepřijde. Koukněte po Caboo, pokud nechcete šátek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
30.5.16 11:51

Takové miminko jsem nosila v elastickém šátku. Kolem půl roku jsem začala střídat s manducou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
30.5.16 11:51

Podle vseho neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BQ
5855
30.5.16 12:03

Pár obecných pouček - pokud má málo látky mezi nohama a visí za rozkrok je to špatně (u toho by se to mohlo zdát v pořádku), jakékoliv nositko, kde jde dát dítě čelem od rodiče je špatně (a to už toto splňuje).
Takže ne, není v pravém slova smyslu ergonomické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
30.5.16 12:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
30.5.16 12:17

Ne není ergonomické, podívej se spíše po zn. Manduca, nejlepší ale pro takového prťouska šátkové nosítko, pokud nechceš přímmo šátek (šátkové je např. Fidella Fly tai)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
30.5.16 12:20

@mesiah tak na mall bych šátek nekupovala a ring sling na takového prťouska taky ne, je to jednostranná zátěž na rameno a nebude to moc pohodlné. mrkni na šátkománii www.satkomanie.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
30.5.16 12:22

Je lepší, než jeho předchůdci stejné značky, ale mám za ot, že má trochu tvrdý záda, což je blbě. za ty peníe můžeš mt mnohem lepší nosítko, klidně byhc šla do univerzální manducy, tou nic nezkazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
30.5.16 12:35

Tak zrovna v tomto nosítku jsem viděla v pátek nosit miminko a upřímně mi ho bylo líto, nožičky spoštěné a blomcaly mu, celé tam tak jakoby blomcalo, to už i když koukáš ti selský rozum dá, že se tam nemlže cítit dobře.
Já to teď docela sleduju, koupila jsem teda na mladší caboo a jsem zvědavá v červenci jak ho využijeme, ale opravdu koukej na to, aby tam to mimčo bylo jakoby do klubíčka. Super vysvětlení je na FB ve skupině nosíme děti, nebo nějaká regionální skupina co dělá srazy, tam pokud vím, si můžeš vyzkoušet a omakat tyhle věci a pak se rozhodnout. Ale Baybybjorn neeee,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
30.5.16 12:36

@mesiah poku máš v okolí prodejnu bránakdětem, zašla bych tam..(Prah, pardubice, Brno, Olomouc a ještě asi i nějaká další města)..Univerzální Manduca například mne nesedla, kupovala jsem jinou značku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
30.5.16 12:57

@mesiah ergo to není. Pro takového mrňouska nic z nabízených odkazů, já bych šla rovnou do 100% bavlny, z elastiku mi bolely záda.. ideál je to vyzkoušet - skupina, regionální skupina, holky i zapůjčí atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
30.5.16 13:18

Já na tuto značku začínám být alergická. A když vidím ty miminka vtom zavěšené, je mi jich líto. Zakladatelkou moc doporučuji fb skupinu nosime děti. Holky jsou skvělé, rady poradí, půjčí nebo ti pomůžou najít nějakou regionální skupinku, kde si budeš moct nosítka i šátky ohmatat a zjistit o nich víc. Mne třeba manduca taky nesedla, teď mám fly tai a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
30.5.16 20:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
30.5.16 20:38
@mesiah píše:
A co třeba tento? http://www.pinkorblue.cz/…a154938.html