Je těhotenské oddělení ve všech kamenných obchodech HM?

46
22.1.21 11:10

Je těhotenské oddělení ve všech kamenných obchodech HM?

Zdravim vsechny, prosim, je tehotenska sekce ve vsech obchodech HM? Konkretne by me zajimalo HM v Praze na Chodově. My v nasem meste tento obchod bohuzel nemame… Rada bych se tam po otevreni obchodu vypravila. Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
906
22.1.21 11:15

Není. Dost jsem na to spoléhala právě proto, že jsem ho v Praze viděla snad všude, ale tady v Brně teda ne, musela jsem objednat z internetu. Na Chodově bych ale řekla, že bude, to je obrovský obchoďák. Určitě je na příkopech a v Novém Smíchově. Ale není teď stejně všechno zavřené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
22.1.21 11:16

Jo,. promiň. Přehlédla jsem, že chceš jít až po otevření obchodů. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13086
22.1.21 11:17

Hele, normalne nejsem jedovatá, ale nebylo by rychlejsi použít google? https://cz.westfield.com/…/H_o_M/71247

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
22.1.21 11:19

Není, na například na Vaclavaku ne, na Příkopě ano. Na Chodově bych očekávala, že bude, ty krámy tam jsou casto vlajkový lodě těch řetězců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
22.1.21 11:23

@Kolicek95 v Brně je minimálně v Olympii velký těhotenský oddělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
22.1.21 11:26

Není, myslela jsem si že je a ono ne :oops: ale jestli potřebuješ rychle tak aboutyou teď má i těhotenské oblečení a fakt hezké, až jsem slintala, že za „mého břicha“ ještě nebyla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
22.1.21 11:32

Není, u nás mame hm dvě a v jednom tuším je, ale v druhem určitě není. Nicméně ono než ti všechno otevřou, taky muze trvat, aby jsi nebyla dávno po porodu :mrgreen: ale já z hm kupovala těhotenské přes e-shop a v pohodě (mám odtamtud i normální oblečení a ta velikost sedi, pokud jsi nepribrala krom břicha i všude jinde no).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 11:42
@Mischae píše:
Zdravim vsechny, prosim, je tehotenska sekce ve vsech obchodech HM? Konkretne by me zajimalo HM v Praze na Chodově. My v nasem meste tento obchod bohuzel nemame… Rada bych se tam po otevreni obchodu vypravila. Dekuji :srdce:

Na Chodově jsem byla než zase zavřeli a záleží, co hledáš. Maj tam jen pár věcí, trička, pár kalhot, nějakou mikinu, podprsenky. Bylo mi tam řeceno, že třeba zimní těhotenské věci prý jen online. To HM je tam velký, ale bohužel sortiment pro těhotné na prodejně nic moc. Pokud pojedeš (až někdy otevřou…), tak něco málo pro těhotné mají i v CA, ale výběr bída, třeba zimní bundu měli jen jednu, ale měli super teplaky na doma a i kalhoty se tam seženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
22.1.21 11:54

Konkrétně na naší pobočce sice těhotenské oblečení mají, ale minimální výběr (Liberec, OC Forum). Většinou, když sháním něco konkrétního, co vidím na e-shopu, poznačím si číslo produktu a zavolám, jestli to mají skladem v mé velikosti. Někdy jsou prodavačky i ochotné a zjistí, zda to není na jiné prodejně poblíž, takže pak si to telefonicky rezervuji a jedu najisto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
22.1.21 16:05
@Lily Evans píše:

Ve Vankovce neni, na Svobodaku taky ne a v Olympii maji velky ho*no 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
22.1.21 16:13

@janikema90 fakt? Já tam - před pěti lety, pravda - sehnala co jsem chtěla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
22.1.21 17:39
@Lily Evans píše:
@janikema90 fakt? Já tam - před pěti lety, pravda - sehnala co jsem chtěla :D

Jj, ze Svobodaku me odkazali do Vankovky 😀 A ve Vankovce me odkazali do Olympie.
Kdyz jsem prijela do Olympie, tak tam meli tak tri druhy tehotenskych legin, dvoje rifle a to bylo vse :ok_hand_tone2: 😀
Byla jsem tam v listopadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
22.1.21 19:15
@Lily Evans píše:

To je tak z ruky, že ani nevím, jestli tam jezdí nějaký bus :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
27.1.21 11:35

Pred 2 lety na Andelu bylo cele patro tehotenske, ale ty bezne chtene veci, jako dziny slim nebo skinny strihu nebo jednoducha tricka byly hoooodne probrane, same pidi nebo plnostihle velikosti.
Jinak ja tehotenske HM nemam rada, nesedi mi strihy (treba delka halen je tak-tak po rozkrok, coz s sirokymi boky nevypada vubec dobre) a vetsinu veci maji z polyesteru, coz v tehotenstvi neni zrovna prijemne :? Ono je nekdy lepsi kouknout mezi normalnim oblecenim a jen zkusit vetsi velikosti. Navic ted hodne leti oversize ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat