Je ten muž ubožák ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 07:36
Je ten muž ubožák ?

Dobré ráno všem.

Předem chci říct, že na diskuze nemá být o tom se někomu posmívat, soudit ho apod
Jsem prostě jen v šoku a nevím co si myslet a co dělat? Chtěla bych vás tímto poprosit o názory. Prosím zachovat anonymitu kvůli okolí.

Seznámila jsem se před, zhruba, dvěma měsíci s mužem. Prima chlap, dbá o sebe, oholený, ostříhaný, navoněny, upravené nehty. Co mě trochu zarazilo: střídá pár oblečení dokola. Ale značkové oblečení. Neřešila jsem to, protože jsem to brala, tak že buď nemá víc kusů nebo nosí to co má nejraději.
Auto 8 let staré, uklizené. Stejně tak kancelář. Pořád si tam utíká prach. Věci dává na raminko.Je to kolega z práce.

Včera jsem byla u něj doma. Upozorňuji nikdy nesoudim podle bydlení, ale toto opravdu nechápu. A to mi psal jak uklízel.

Žije s maminkou, ona vdova, on je po rozvodu, přesně kolik let nevím (ale asi dlouho). Dům je její, nikdo se o ní nechce starat, tak to dělá on… Dřív bydlel ve městě, v bytě. Ten nechal dceři.

A teď k věci. Upřímně, nestačila jsem zírat, ale nedala na sobě nic znát. Oba mají každý jednu místnost. Paní navíc i kuchyň v místnosti, zbytek sklep, koupelna. On místnost. Fajn, dobrý. Koupelnu jsem raději nenavštívila, ač jsem potřebovala.

Uf. Do domu se chodí v botách, bordel, neuklizeno, prach, vážně starý nábytek, popel z cigaret na zemi, okna neumyta, skříňky to samé, postel má jak ráno vstal apod. O venku nemluvě.

Nechápu. Opravdu nechápu to. Přitom upravený chlap, značkové hadry, navoněny…a i u sebe v místnosti měl bordel, ani postel nebyla ustlána, věci rozházené všude možně.

Nechápu to. Vážně ne…jen si to zpětně přebírám, jsem v soku a nevím co dělat.

Jak je tohle možný?? Přitom má na to se svým platem dat vše do pořádku. Paní má 15 tisíc důchod, co mi říkal. Evidentně nechce. To bych zkousla. Ale ten bordel, neuklizeno…to je povahou, člověkem. A me to nejde do hlavy když vím jak vypadá, jaký je v práci, jak má věci v práci. Teď zpětné vidím, že i doma si dává automaticky věci na ramínko. Ale zbytek? Nic. Ne, nechápu to. Nikdy jsem to nezažila. A to můj táta není na úklid, ale proti němu má doma naklizeno.
Beru vrací se domů v 19-20 hodin, má volno 1× za 14 dní víkend a 1× za týden všední den. Ale toto? To je takové prasátko?!?

Říkal, že si chtěl koupit nový nábytek, ale kdyby ten starý vyhodil, tak nebude mít nic. Co to??? Snad objednám a vyhodím ten starý až budu mít nový A že si koupil váleček na vymalování. Hmm, dobrý. Ale na vystěhování nábytku nemá lidí a on na to není. Jako co to je??? Sám říkal, že už by to chtělo dát do pořádku, že je to staré. Ale nic proto nedělá!

Tohle jsem dělala i já a jsem ženská

Chce abych u něj někdy přespala. To vážně nejde, nevím jak prostě mu to slušně říct co mi vadí. Nechci se ho dotknout, nikoho soudit. A nevím zda to s ním skončit???

Další věc, dává mi dost drahé dárky a mě je to nepříjemné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:
Anna85
Kecalka 428 příspěvků 24.12.18 07:41

Podle nazvu diskuse jsem cekala neco jineho :)
Rekla bych,ze ti nezbyva,nez se ho taktne zeptat jak to vlastne ma. Jste teprve na zacatku, nemas co ztratit.

Uživatel je onlineg.sandova
Závislačka 3925 příspěvků 24.12.18 07:44

No, je to prostě dobytek, ro he celé. Měl by samozřejmě tendenci to dělat i doma. O těch dárkach mu řekni. Možná bych mu řekla i o tom bydlení, že to, co říká, nemá logiku. A že uklidit ho nic nestojí. A že to je síla. Snad není de.bil aby nevěděl, že je to prasecina? Nebo je?

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 24.12.18 07:44

Tak ja bych to neprekousla.vedel ze prijdes a ani se nesnazil uklidit.hadej,kdy­bys s nim zacala bydlet,kdo by kmital a uklízel a kdo by se valel na gauci. Jestli od toho neocekavas vazny vztah,drahe darky nepřijimej.

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 24.12.18 08:03
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem.

Předem chci říct, že na diskuze nemá být o tom se někomu posmívat, soudit ho apod
Jsem prostě jen v šoku a nevím co si myslet a co dělat? Chtěla bych vás tímto poprosit o názory. Prosím zachovat anonymitu kvůli okolí.

Seznámila jsem se před, zhruba, dvěma měsíci s mužem. Prima chlap, dbá o sebe, oholený, ostříhaný, navoněny, upravené nehty. Co mě trochu zarazilo: střídá pár oblečení dokola. Ale značkové oblečení. Neřešila jsem to, protože jsem to brala, tak že buď nemá víc kusů nebo nosí to co má nejraději.
Auto 8 let staré, uklizené. Stejně tak kancelář. Pořád si tam utíká prach. Věci dává na raminko.Je to kolega z práce.

Včera jsem byla u něj doma. Upozorňuji nikdy nesoudim podle bydlení, ale toto opravdu nechápu. A to mi psal jak uklízel.

Žije s maminkou, ona vdova, on je po rozvodu, přesně kolik let nevím (ale asi dlouho). Dům je její, nikdo se o ní nechce starat, tak to dělá on… Dřív bydlel ve městě, v bytě. Ten nechal dceři.

A teď k věci. Upřímně, nestačila jsem zírat, ale nedala na sobě nic znát. Oba mají každý jednu místnost. Paní navíc i kuchyň v místnosti, zbytek sklep, koupelna. On místnost. Fajn, dobrý. Koupelnu jsem raději nenavštívila, ač jsem potřebovala.

Uf. Do domu se chodí v botách, bordel, neuklizeno, prach, vážně starý nábytek, popel z cigaret na zemi, okna neumyta, skříňky to samé, postel má jak ráno vstal apod. O venku nemluvě.

Nechápu. Opravdu nechápu to. Přitom upravený chlap, značkové hadry, navoněny…a i u sebe v místnosti měl bordel, ani postel nebyla ustlána, věci rozházené všude možně.

Nechápu to. Vážně ne…jen si to zpětně přebírám, jsem v soku a nevím co dělat.

Jak je tohle možný?? Přitom má na to se svým platem dat vše do pořádku. Paní má 15 tisíc důchod, co mi říkal. Evidentně nechce. To bych zkousla. Ale ten bordel, neuklizeno…to je povahou, člověkem. A me to nejde do hlavy když vím jak vypadá, jaký je v práci, jak má věci v práci. Teď zpětné vidím, že i doma si dává automaticky věci na ramínko. Ale zbytek? Nic. Ne, nechápu to. Nikdy jsem to nezažila. A to můj táta není na úklid, ale proti němu má doma naklizeno.
Beru vrací se domů v 19-20 hodin, má volno 1× za 14 dní víkend a 1× za týden všední den. Ale toto? To je takové prasátko?!?

Říkal, že si chtěl koupit nový nábytek, ale kdyby ten starý vyhodil, tak nebude mít nic. Co to??? Snad objednám a vyhodím ten starý až budu mít nový A že si koupil váleček na vymalování. Hmm, dobrý. Ale na vystěhování nábytku nemá lidí a on na to není. Jako co to je??? Sám říkal, že už by to chtělo dát do pořádku, že je to staré. Ale nic proto nedělá!

Tohle jsem dělala i já a jsem ženská

Chce abych u něj někdy přespala. To vážně nejde, nevím jak prostě mu to slušně říct co mi vadí. Nechci se ho dotknout, nikoho soudit. A nevím zda to s ním skončit???

Další věc, dává mi dost drahé dárky a mě je to nepříjemné.

Ubožák ne. Spíš podivín. Spát bych tam rozhodně nechtěla. Nemusí být vždy naklizeno, ale je poznat, kde se dlouhodobě neuklízí. A to bych nesnesla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:07

Holky, věděl, že jsem na úklid, puntičkář. Ode mě by se dalo jíst z podlahy. Vidím drobek a uklidím. Jo, jsem extrém.

Ale toto bylo moc i na mě. Když mi sám řekne, že si je vědom, že vytrina od skříňky je samý flek, ale že vydavat a nandavat tam věci je hrozný. Tak kde to jsme ?

Jinak je příjemný, inteligentní. Ale toto je něco co nerozdycham. A nevím jak mu to slušně říct? Samozřejmě na neutrálním místě, tam už nejdu. :(

Jinak je navoněny i doma, upravený, čisté oblečení :zed:

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 24.12.18 08:08
@Anonymní píše:
Holky, věděl, že jsem na úklid, puntičkář. Ode mě by se dalo jíst z podlahy. Vidím drobek a uklidím. Jo, jsem extrém.

Ale toto bylo moc i na mě. Když mi sám řekne, že si je vědom, že vytrina od skříňky je samý flek, ale že vydavat a nandavat tam věci je hrozný. Tak kde to jsme ?

Jinak je příjemný, inteligentní. Ale toto je něco co nerozdycham. A nevím jak mu to slušně říct? Samozřejmě na neutrálním místě, tam už nejdu. :(

Jinak je navoněny i doma, upravený, čisté oblečení :zed:

Tak asi karma :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:08

Třeba je tam nějaký hlubší problém. Já žila dlouho se svojí sestrou a tátou, oba neskutečný bordeláři. Celý barák jsem uklízela jenom já. Časem mi došly síly a energie ( chodila jsem ještě do školy a na brigádu), tak jsem uklízela jenom svůj pokoj, jinde byl chlív. Po pár letech se nám dost pokazily vztahy a i ten dům už jsem vysloveně nesnášela, tak už jsem neuklízela ani svoji ložnici. Dneska bydlím a manželem ve vlastním a jsem velmi pořádkumilovný člověk. :nevim:

Pokud je jinak čistotný, tak možná je to taky taková vnitřní rezignace. Navíc píšeš, že je pořád v práci, takže má kam z bordelu utíkat. Kdyby byl čuně, tak je čuně všude a ve všem podle mého.

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 24.12.18 08:13

No asi bych mu to řekla na rovinu, žádné výmluvy. Že ví, že jsem na pořádek, tohle že je na mě moc. Asi bude celá maminka, když tam žijou oba v tomhle. Někdo prostě neuklízí. Tak si má najmout paní na úklid, když píšeš, že peníze má. Asi je mu jedno v čem žije. Navíc se nestydí tě tam přivést.

Letnirozchod
Stálice 100 příspěvků 24.12.18 08:15

Hele a neni problem v tobe? Jestli jsi takovy obsedant a porad uklizis i drobky… s takovymi lidmi je naprosto k nevydrzeni taky zit. Treba mel jen normalni neporadek a stary dum, nevim. A jestli ne, tak s tvou uklizeci manii budete naprosto nekompatibilni

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 24.12.18 08:17

@Letnirozchod četla si, jak to tam vypadá? Do baráku v botách, popel na zemi? To mi nepřipadá jako normální provozní nepořádek, to je hnus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:18

Právě nevím a nechapu. Co mi říkal, tak přeci se o mámu postará, nedá ji do domova. A na druhé straně, že už toho má chvilkama dost, nemůže, že ho jen peskuje apod

:kytka:

Nevím, nerozumím tomu.

Je fakt, že oblečení má vážně pár kousků. Ale znacky. Rozvod ho asi sebral, ale bude to řada let, byt přenechal dceři.

Fakt nevím jak mu to říct? Nemůžu na něj vyrukoval přeci, promiň, ale máš doma vazne bordel. Jsi prase.

:poblion:

V práci má, tak normne uklizeno, případně si uklízí nadrikem prach. Klávesnice čistá, oblečení na ramínku. Nehty upravené, ostříhaný, navoněny, čisté oblečení.

Nechápu a vzpamatovávam se z šoku, protože chápu, ne každý je na úklid. Ale toto uklizeno nebylo ! :zed: :pocitac: Prostě chlívek.

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 24.12.18 08:21

A jeho matka je na tom jak? Ta neuklízí proč? No já bych mu to asi řekla, " nezlob se, ale potřebovalo by to tady uklidit ". Nebude asi jedinej, kterej chodí ve značkových hadrech, ale doma má bordel. Na sebe taky dbá, ale domácnost je mu jedno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:21

@Monchichik Mimoto poházené peníze po stole, knížky všude možně, papíry, krabice. Paní místo stolku je postele židli.

Koberec ten neviděl vysavač roky, asi. Tapety oloupané, popraskané zdi, neumyta okna, skříňky.

Venku harampádí ........

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:23

@Monchichik Maminka má berle. Psychicky jí to vcelku myslí. Ale fyzicky už nemůže, na ruce. On prý dělá vše. Od vaření přes nasypáno kotle. Nevím :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >