Je ten správný čas na dítě?

18
10.4.17 09:43

xxxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Příspěvek upraven 10.05.17 v 16:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11957
10.4.17 09:48

Ty deti nemej 8o proste je jeste nechces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 09:48

Je ti 28, takže rozhodne na dítě mladá nejsi. O noční život prijdes, o spánek na nějakou dobu taky. S vahou to moc nehrot, každá nabere v těhotenství jinak a jinak to pak dá dolu. Obecně se s prvním dítětem nepribira tolik - ja bych si začala hledat novou praci a otěhotnění nechala volný průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11957
10.4.17 09:49

Btw mlada na deti urcite nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
10.4.17 09:53

@PeLyDu ještě ne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 09:54

Mladá na dítě nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136

Co na to říct. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13811

Vek na to mas, ale vyzrala mi neprijdes, ja sem mladsi, mam dvouletaka a nikdy mi nenapadlo resit vahu, jestli budu moct jit v noci na diskoteku, nebo jak dlouho budu spat ( a to taky spim rada). Ze mazelovi rodice v 60 nemaji vnouce je v dnesni dobe celkem normalni, to neni zadna vymluva proto mit dite. Byt tebou si najdu lepsi praci co te bude bavit, uziju si co to de a zacnu se snazit treba za 2 roky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
10.4.17 09:55

No vzhledem k tomu že budeš rodit tak ve třiceti, tak už rozhodně až tak moc času nemáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
10.4.17 09:56

Myslím si, že úplně na 100% se na dítě nikdy nedá dost připravit. Já ho také moc chtěla a když to přislo, lekla jsem se a měla jsem před očima co všechno tím pádem končí. Ale nakonec jsem šťastná! :) Mladá nejsi. Mě je 27 a už jsem si říkala, že jsem měla otěhotnět dřív. Jestli se ale ještě necítíš, nemá smysl to hrotit. Já jeden měsíc nechtěla a pak za 3 měsíce to UŽ bylo „ono“ co bych si přála. Plánovat se nic moc nedá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
10.4.17 09:58

Tak snad jestli tě miluje, tak co řešíš jestli přibereš? No tak na nějaký čas přibereš no. Jsou důležitější věci přece..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
10.4.17 09:59

S dítětem teprve poznáš ten pravý noční život :D
Já jsem otěhotněla neplánovaně, s klukem se kterým jsem byla půl roku, taky jsem si neuměla představit, že budu máma, ale je to super, nikdy jsem nebyla spokojenější.
Mám navíc pocit, že od té doby, co máme dceru, tak víc jezdíme na vikendy a různé výlety, není to tak divoké, ale je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11623
10.4.17 10:00

Podle toho co píšeš na dítě zralá nejsi. Ale věkově máš tak akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
10.4.17 10:01

Mladá tedy rozhodně nejsi. Z biologického hlediska na dítě spíš naopak.
Nevyzrálá jsi tedy ale dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
10.4.17 10:01

Myslim, ze clovek neni pripraven nikdy… Take jsem si neumela predstavit hodne veci, ale kdyz te pak obejmou ty male rucicky - to je to nejvic v zivote :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama