Je tento jídelníček správný při redukci hmotnosti?

Anonymní
9.4.20 23:00

Je tento jidlenicek správný při redukci hmotnosti?

Ahoj. Mám dvě děti.
Mám 178cm. A nyní moje váha je 86kg. Po druhým porodu byla 76 :zed:.(původní váha 65kg) v

Jedmi o to, zda jidlnicek je správny. Kaloricke tabulky nedavam…silne mě to nebaví :zed:
Ale cítím se o mnohem lépe…i po 3dnech.
Vždy když jsem se předtím najedla jakéhokoliv jídla tak se mi chtělo spát..teď vůbec…cítím se plná energie a i psychicky lépe…

Jídelníček

Snidane-
rozmixovany-
3ks jahod-1banan-2-lzice boruvekva 2lzice bílého jugurtu.

Oběd
Kuřecí maso/ryba a zeleninový salát cca 200g(cherry rajčata, paprika, okurka, ledový salát)

Večeře
plátek žitneho chleba s 95% šunkou +sýrem a zeleninou.

Denně chodim aktivně s dětma minimalně 1hod. plus večer aspoň 10min posiluji břicho.
Fakt se cítím dobře jak fyzicky tak psychicky. Nám žádnou únavu ???? se

Jídelníček samozřejmě měním… Ale tohle je jen přehled. Baví mě to, chutná mi.

Cítím se, že mi nic nechybí :nevim: mám vlastně cca 3-4jidla denně. :kytka:

Prosím, jsem na dobré cestě? :think:

Byla jsem fakt prase v jídle předtím… :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25588
9.4.20 23:06

Pokud jsi mravenec, tak ano, je to správný jídelníček
pokud jsi ženská, tak je to něco, jako jak držet hladovku, ale neumřít moc brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 23:07

@stinga já se ale po této stravě cítím dobře. Moje jídlo byla vždy pizza v poledne a pak až jídlo druhý den :zed:. Nemám hlad :nevim:. Jim, že vím, že hlad mám momentálně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1252
9.4.20 23:09

Taky mi to přijde málo. Ta snídaně je vraždózní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
9.4.20 23:09

Mě to přijde málo, dlouho to nevydržíš. Ta snídaně malá, k obědu máš kolik ryby, nebo kuřete? Aspoň celé prso? A večeře pokud k tomu jíš suchou zeleninu (kolik?) Taky málo. Možná by ti ty tabulky otevřely oči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
9.4.20 23:10

Jsi na dobre ceste k jojo efektu :nevim: malo jidla  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
9.4.20 23:10

No prostě je to hrozně málo jídla, trpíš anorexií?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 23:11

Napsala jsem to špatně, jím..když cítím tělo má hlad… Ale snažím se dodržet 4h od minulého jídle :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
27106
9.4.20 23:11
@Anonymní píše:
@stinga já se ale po této stravě cítím dobře. Moje jídlo byla vždy pizza v poledne a pak až jídlo druhý den :zed:. Nemám hlad :nevim:. Jim, že vím, že hlad mám momentálně :nevim:

Tak proč se teda ptáš, když ti tři řekneme že málo :nevim: a tobě to přijde že dobrý

Příspěvek upraven 09.04.20 v 23:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
9.4.20 23:12

To je strasne malo :think: nejen co do mnozstvi, ale i do vyzivovych hodnot. Jasne, ze se citis dobre, je to hlavne psychicke. Mas pocit, ze konecne neco delas, hybes se, jis lepe. Ale porad to ma do zdraveho a udrzitelneho stravovani velmi daleko. Jestli snidas treba v 10,pak chapu, ze ti staci ovocne smoothie a pak az obed, pokud jsi normalne fungujici clovek, zarad dopoledni svacinu! Snidane je zaklad dne. Obed si doprej „normalnejsi“,klidne i s mensi sacharidovou prilohou, jinak ti to zacne brzy chybet. Tay haldy zeleniny presun na vecer, ale dej si tam i nejakou bilkovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23448
9.4.20 23:18
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám dvě děti.
Mám 178cm. A nyní moje váha je 86kg. Po druhým porodu byla 76 :zed:.(původní váha 65kg) v

Jedmi o to, zda jidlnicek je správny. Kaloricke tabulky nedavam…silne mě to nebaví :zed:
Ale cítím se o mnohem lépe…i po 3dnech.
Vždy když jsem se předtím najedla jakéhokoliv jídla tak se mi chtělo spát..teď vůbec…cítím se plná energie a i psychicky lépe…

Jídelníček

Snidane-
rozmixovany-
3ks jahod-1banan-2-lzice boruvekva 2lzice bílého jugurtu.

Oběd
Kuřecí maso/ryba a zeleninový salát cca 200g(cherry rajčata, paprika, okurka, ledový salát)

Večeře
plátek žitneho chleba s 95% šunkou +sýrem a zeleninou.

Denně chodim aktivně s dětma minimalně 1hod. plus večer aspoň 10min posiluji břicho.
Fakt se cítím dobře jak fyzicky tak psychicky. Nám žádnou únavu ???? se

Jídelníček samozřejmě měním… Ale tohle je jen přehled. Baví mě to, chutná mi.

Cítím se, že mi nic nechybí :nevim: mám vlastně cca 3-4jidla denně. :kytka:

Prosím, jsem na dobré cestě? :think:

Byla jsem fakt prase v jídle předtím… :poblion:

To je málo, zařaď malé svačinky. Tohle dlouhodobě vydrží málokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 23:18

Holky tak já nevím, já fakt brutálně prasila predtim…s jídlem… 1-2 jidla denně(a fakt kalorické bomby), zeleninu a ovoce jsem nesnášela..

Anorekticka nejsem… Ale tohle jak píšu mi vyhovuje :nevim:

Všude píši, že mám mít menší příjem a vyšší výdej.

Tak já nevím :-(

• Citovat
  • Nahlásit
27106
9.4.20 23:23
@Anonymní píše:
Holky tak já nevím, já fakt brutálně prasila predtim…s jídlem… 1-2 jidla denně(a fakt kalorické bomby), zeleninu a ovoce jsem nesnášela..

Ale ty máš nižší příjem než Bazal. Dříve nebo později začneš mít hlad a budeš tam kde jsi byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
9.4.20 23:24

Ano, jak ostatní, je to velmi málo…ono ti to možná přijde že toho je hodně, zvlášť pokud jsi předtím dle tebe jedla „hodně“..ale myslím že ve většině to byly hlavně prázdne kalorie. Chce to dostat do těla pořádně živiny, které ti to vše utáhnou. To, že se cítíš líp je tou změnou stravy, ale dlouhodoběji to není reálné. Budes časem unavená, sice možná pár kilo zhubnes ale není to dobře, budou to svaly které nemají z čeho brát(chybí ti bílkoviny). Já to znám, také jsem se bála jíst, vzít si k večeři kus masa a brambory nebo rýži? to přece ale nejde to pom priberu..a přitom to.je úplně obráceně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
9.4.20 23:24
@Anonymní píše:

No to je klasicky pripad z extremu do extremu, ktery neni udrzitelny ani pro telo, ani pro psychiku. Vzdy je lepsi si cast toho, cos milovala, zachovat. Treba i tu pizzu si platek dva klidne k obedu dej, k tomu zeleninovy salat. Ke svickove misto knedliku ryzi. Hambac jen s jednou houskou a bez majonezy. To jsou jen priklady. A male svacinky jsou take potreba, aby se telo nestalo do faze hladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat