Je tento test pozitivní? Diky

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
3.10.21 20:03

Je tento test pozitivní? Diky

Prosím o radu, jsem v tom? Je mi 41 a mám už desetileté dítě. Menstruaci rozhazenou. Někdy 40 dnů jindy 20. 26 den cyklu jsem měla sex a den nato jsem krvácela, myslela jsem že mi začíná menstruace, ale trvalo to den, teď je desátý den po krvácení a toto mi vyšlo, doktor mi tvrdil, že je málo pravděpodobné že bych otěhotněla. vysly mi kdysi špatně i hormony. snažila jsem se tři roky a teď už se dva další roky nechráním.. nemůže to být cysta? Ale ty jsem mívala často a nikdy takovy duch. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12020
3.10.21 20:05

Duch tam je. Zkus za 2 dny z ranní moči stejnou značku jestli bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13774
3.10.21 20:14

Pozitivní test. Podle mě bude sílit. Gratuluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23537
3.10.21 20:20

Pokud jsi v přechodu můžeš mít slabě pozitivní test i bez těhotenství a bez cysty. Počkej pár dnů, pak udělej další test. Pokud jsi těhotná, bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
3.10.21 20:20

Taky test vidím jako pozitivní. Zkus další za pár dní a uvidíš, jak se to bude vyvíjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13774
3.10.21 20:48

@Janli Ve 41 je na přechod docela brzy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65285
3.10.21 20:49

@Sarinka40 duch tam je.. další test napoví.. mmchdm, mi řekli, že nemůžu mít děti, mám 3 :mrgreen: úplně bych na to nespoléhala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23537
3.10.21 21:27
@eva valoi píše:
@Janli Ve 41 je na přechod docela brzy, ne?

Jo, je to brzo, ale stát se to může. Navíc zakladatelka píše, že má rozházený cyklus, což bývá první příznak. Mě je 42 a v přechodu jsem už rok. Moje sestra měla po přechodu do 40 let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.10.21 21:49

No přechod mně sice taky napadl, ale jak jsem krvácela a pak to hned přestalo, tak jsem si dva dny na to udělala taky test a byl negativní.. mám totiž tři testy z dřívějška jak jsem se ještě snažila, poslední zkusím zítra ráno… tento jsem dělala odpoledne kolem páté.. ve skutečnosti je ta čárka tmavší než na fotu.. pokud bych opravdu byla těhu, budu ráda, ale už jsem to nečekala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.10.21 06:43

Tak jsem si ráno dělala ten poslední test a je čistě bílý, takže asi planý poplach, je to divné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.10.21 15:07

Můžete mi poradit, co to mohlo být? Že byl jeden den duch a druhý ráno nic? Vrtá mi to hlavou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13774
4.10.21 15:24

@Sarinka40 Hele klidně mohl být i vadný ten test. Někdy se to stát může. My takhle skončily s tříletou dcerou v nemocnici s podezřením na cukrovku. Taky čůrací test. Nakonec to vyloučili, ale asi měsíc jsem si užila nervy, stres…
Prý zřejmě vadná sada testů byla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2204
4.10.21 15:34

To je dost pěkná čárka. Já bych zkusila ještě nějaký test odpoledne. Občas to tak někdo má, víc HCG odpoledne než ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10927
4.10.21 16:16

@Kamkam bylo to v limitu nebo až pak, mamatest teď po limitu často dělá takové čárky, mě bylo i řečeno gynekologem, že tím že mám zvýšené AMH, tak že i tento hormon TT zachytí, ale pokud předtím byly testy negativní, šance tam je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2204
4.10.21 16:56

@kotaska91 no jo, to je mamatest… Chybí mi tu smajlík, co se mlátí do čela… Tak takhle aspoň :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat