Je Thule Urban Glide vhodný i pro dvouleté dítě?

18.7.21 14:29

Je Thule Urban Glide vhodny i pro dvoulete dite?

Ahoj maminky,
Mate nektera zkusenost s dvouletym ci starsim ditetem v kocarku Thule Urban Glide 2? Synovi jsou dva, 94cm a 13,5 kg a jeste neujde nejake vetsi vzdalenosti a navic po obede jeste spi, takze na vylety bez ničeho, v cem by mohl spat, nechodime. Jezdim s nim porad nekam, leccos jsme zvladli s Valco Snap (ale neda se s nim vsude)anebo jsem pro sichr brala nositko, ale mam ted problemy se zady a uz ho nosit nezvladam. Mame moznost za super cenu od znamych koupit z druhe ruky prave Thule a na vylety mi pripada super, mate nekdo zkusenost, jak velke dite se vam tam jeste dobre veslo? Jezdime radi vsude mozne a spat mi nekde musi pres den a ty nohy nekdy boli a neujde samozrejme tolik, co my. Moc diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
18.7.21 14:59

Pokud je za super prachy, tak bych ho brala, vzdy ho pak jeste pekne prodate… Na vylety super, mala ma teda dva roky az v zari, ale urcite jeste tak rok se vleze… Odveze i 3letacku ( 101 cm)… Nosnost ma taky velkou. Maximalne se vam stane, ze za 4 mesice se uz nebude chtit vozit, ale pak ho prodate… Otazka je, co jsou super prachy ( mam ho teda novej a z druhe ruky bych za nej dala max 10-12 tisic zalezi na stavu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24231
18.7.21 15:08

@Brevnovanka88 jo je super, když je za dobrou cenu, tak rychle kupuj, vleze tam i velké dítě 4,5 roku na příležitostný převoz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 15:11

@Speku dekuju moc za reakci a zkusenost, kupujeme pripadne prave za 10 000, je v moc peknem stavu, jen par skrabancu na konstrukci, urcite ho jeste vyuzijeme, pokud jak pisete, uveze i trilete dite o nekolik cm vyssi nez je nas syn ted ;) na vylety to bude fajn, radi jezdime i do lesu, na hory atd. Nositko sice bylo univerzal do vseho terenu, ale uz ho proste neunesu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 15:11

@stinga perfekt, moc diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
18.7.21 17:23
@Brevnovanka88 píše:
@Speku dekuju moc za reakci a zkusenost, kupujeme pripadne prave za 10 000, je v moc peknem stavu, jen par skrabancu na konstrukci, urcite ho jeste vyuzijeme, pokud jak pisete, uveze i trilete dite o nekolik cm vyssi nez je nas syn ted ;) na vylety to bude fajn, radi jezdime i do lesu, na hory atd. Nositko sice bylo univerzal do vseho terenu, ale uz ho proste neunesu :nevim:

Za ty penize nevahejte… Stejne draho ho prodate… :srdce: konstrukce se poskrabe vzdy, to neni vada, jen do terenu vzdy zaaretovat predni kolecko… A pokud nemate, da se dokoupit neoriginal polohovani nozicek. Takze se Vam maly i krasne vyspi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 18:24

@Speku na to jsem koukala, je to vzdy jen neorigo, ze? Nejde mi o znacku, spis jen zda mate zkusenost s nejakym kvalitnim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
18.7.21 20:15
@Brevnovanka88 píše:
@Speku na to jsem koukala, je to vzdy jen neorigo, ze? Nejde mi o znacku, spis jen zda mate zkusenost s nejakym kvalitnim ;)

Jen neorigo, ale vsechny jsou na stejnem principu ( stoji cca kolem 400-600,–) Ja mam z ma-tata.cz (ale pred 2 lety byl teda levnejsi…) Na druhou stranu, ho mam porad a je jak novy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 20:42

@Speku super, diky, presne na tu stranku jsem koukala dnes, tak objednam, at se dobre vyspi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat