Reklama

Je to alergie na alkohol???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisiae
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 08:56
Je to alergie na alkohol???

Ahoj, chci se zeptat zda se muze jednat o alergii na alkohol a zda s ni mate nekdo zkusenost?
Pritel po vypiti I trochy alkoholu ma skvrny na hrudi a velmi spatne se mu dycha.. :/ K doktorovi jit nechce…Diky za odpovedi :kytka:

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 11.10.18 09:05

může být, tělo prostě chlast odmítá…
Děje se mu to jen po tvrdým (mohl by mít začínající astma a dráždí ho jen „líh“) nebo po všem?
Holt z něj bude abstinent, protože problém s dýcháním není sranda…

Já mám třeba při prvním panáku nebo větší dávce alkoholu (rychle vypitá sklenička vína) takový divný trnutí na předloktích a v zátylku. Naštěstí při druhým panáku to zmizí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67083 příspěvků 11.10.18 09:19

@Mar__tanka1983 jako že tu alergii rychle přechlastáš, jo? :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67083 příspěvků 11.10.18 09:20

@Alisiae ano může být, moje teta ji má potvrzenou. Projevuje se jinak, napuchlou jí oči a obličej, ale je to alergie na alkohol.

Peťuláková
Kecalka 153 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 09:26

A já si říkala, proč mám vždy, jak po pivu, tak po vínu, fleky v dekoltu.. :think: Tedy neee po jedné skleničce samozřejmě. :mrgreen:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 11.10.18 09:27

@Alisiae Pokud se toto opakuje kdykoliv chlap pije alkohol tak to alergie pravděpodobně bude…

Alyss1
Závislačka 2775 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 09:40

Muze byt. Nicmene vic nez na alergii na allohol bych si tipla na neco okolo s tim spojeneho. Kouri? Pije v hospode kde se kourilo? Pije vino (sira?) pije tvrde (ovoce)? Pije pivo (lepek,chmel)?!?

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 11.10.18 09:48

A děje se mu to po jakém alkoholu? Znám paní, která má alergii na teď nevím, jestli červené nebo bílé víno.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 11.10.18 09:54

@terinka4444 néééé, jakože u mě to asi neni alergie (tam by se to s vyšší dávkou zhoršovalo, předpokládam), ale jen tělo zareaguje na „nakopnutí“, asi jako jinýmu se rozbuší srdce po dávce espressa :jazyk: :jazyk:
Ale fakt je to divný - tenhle stav mi přivodí jen ta první sklenička, pak už pohoda… :nevim:

Alisiae
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 09:59

Prave ze on to ma po jakemkoliv alkoholu,at tvrdem,pivu,vi­nu…A prave ze I po mensim mnozstvi.Nekou­ri,nepije ani casto.On tak jednou za 14 dni..ale nechce se ho vzdat :S A muze se to nejak zhorsovat?Nevite? :think:

Zuzanice011
Závislačka 2973 příspěvků 11.10.18 10:05

@Alisiae Manžel to má podobně. Akorát se mu teda udělají jen fleky, dýchá se mu normálně. Ale nepřišli jsme na to, jaký alkohol a množství to vyvolá. Protože někdy se mu to udělá po prvním napiti se piva a někdy až po 4 a několika panacich. Každopádně když se mu to udělá u prvního piva, tak většinou u 3. to mizí :mrgreen: Těžko říct proč..

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 11.10.18 10:11

Může to být i histaminová intolerance

Alisiae
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 12:46
@-Evka- píše:
Může to být i histaminová intolerance

Diky,podivam se na webu :palec: :think:

freeport
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 11.10.18 12:53

Ty bláho, to by mě mázlo, mít takovou alergii 8o , večer, bez dvojky bílého, bych ty svá děcka roztrhla asi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >