Reklama

Je to angína? Antibiotika příliš nepomáhají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 22.04.18 16:15
Je to angína? Antibiotika příliš nepomáhají

Ahoj, od začátku dubna jsem nemocná. 5.4 jsem začala brát širokospektra antibiotika, do dvou dnů jsem o bolesti v krku nevěděla. Doktorka řekla, ze je to zánět nosohrtanu. Po dobrani antibiotik jsem byla dva dny zdravá, poté opět bolest v krku. Unavená jsem byla tak normálně, nic extra zvláštního. Šla jsem znovu k doktorce a ta mi nasadila přímo Penicilin. Dnes ho beru sedmým dne a v krku uz mě sice nebolí, ale otekle mandle mám pořád + lehká únava. Ale ještě v pátek me v krku bolelo, zlepší nastalo až během včerejška. Ještě dodám, že mi byl dělan vyter. Byl pozitivní na streptokoka. Mám jít zítra znovu k lékaři, kvůli oteklym mandlim, nebo to přejde samo?

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3641 příspěvků 22.04.18 17:12
@Kikf9 píše:
Ahoj, od začátku dubna jsem nemocná. 5.4 jsem začala brát širokospektra antibiotika, do dvou dnů jsem o bolesti v krku nevěděla. Doktorka řekla, ze je to zánět nosohrtanu. Po dobrani antibiotik jsem byla dva dny zdravá, poté opět bolest v krku. Unavená jsem byla tak normálně, nic extra zvláštního. Šla jsem znovu k doktorce a ta mi nasadila přímo Penicilin. Dnes ho beru sedmým dne a v krku uz mě sice nebolí, ale otekle mandle mám pořád + lehká únava. Ale ještě v pátek me v krku bolelo, zlepší nastalo až během včerejška. Ještě dodám, že mi byl dělan vyter. Byl pozitivní na streptokoka. Mám jít zítra znovu k lékaři, kvůli oteklym mandlim, nebo to přejde samo?

Nešla bych.To přejde

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 373 inzerátů 22.04.18 17:36

Asi bych nešla, ale zkusila zavolat a zkonzultovat. pokud lékař usoudí, že by to mělo být lepší pozve si tě.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 22.04.18 19:43

Já měla angínu teď asi 2 týdny zpátky. Dostala jsem Penicilin, který jsem dobrala, ale mandle jsem měla nateklé ještě asi další 3 dny.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 22.04.18 19:46

4. dubna jsem začala ta antibiotika brát, to už jsem tu angínu měla 4 dny a ještě teď mám pravou mandli nateklou. :think: Nijak mě to nebolí, ale zvětšená je. Nikam se s tím nechystám.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 22.04.18 19:58

Vyčkala bych, jak se to bude vyvíjet, ale myslím, že k doktorce bys měla tak jako tak ještě zajít na kontrolu - ty zodpovědnější lékaři ti za nějakou dobu po dobrání ATB naberou krev a ověří, jestli je vše v pořádku. Nejsi objednaná na krev?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama