Je to arogantní člověk?

Anonymní
9.3.21 11:32

Je to arogantní člověk?

Ahoj, před nějakou dobou jsem slušně odmítla jednoho muže s pozváním ven. Toho muže jsem nedávno viděla se společnými přáteli, kam jsem byla také pozvána. Choval se celkem předvádivě, sem tam i vulgární. Když jsem mu něco řekla, tak mi odpověděl: No proto to tam dávám. Občas mě přišlo, že mě tak stíral.
Takový byl zvláštně odměřený.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5105
9.3.21 11:35

Ješitnost a ještě k tomu uražená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7612
9.3.21 11:41

Nechápu. Choval se tak celkově nebo jen k tobě? Větu „No proto to tam dávám“ nechápu už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
9.3.21 11:44

Co na to rict..neres ho proste :nevim: z toho prispevku mi teda neni jasne, co delal, jestli neco tobe, nebo o co slo…muze byt urazeny, nebo normalne blbec, nebo nic z toho…ted byste se nejakou dobu nemelo videt a uz vubec ne na nejake paety mezi ostatnimi, tak na tebe treba zapomene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
9.3.21 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj, před nějakou dobou jsem slušně odmítla jednoho muže s pozváním ven. Toho muže jsem nedávno viděla se společnými přáteli, kam jsem byla také pozvána. Choval se celkem předvádivě, sem tam i vulgární. Když jsem mu něco řekla, tak mi odpověděl: No proto to tam dávám. Občas mě přišlo, že mě tak stíral.

Co kam dával?
Na základě tvého příspěvku si fakt netroufnu tvrdit, jestli je někdo arogantní nebo není :nevim:.
Je to jen na tobě, jestli ti jeho chování není příjemné, tak se mu vyhýbej nebo nevšímej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
9.3.21 11:56

Z toho se fakt nedá vyčíst, jestli pusobi arogantně na mě, ale pokud je arogantní podle tebe, tak není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16065
9.3.21 11:59

Taky nechápu, ke komu se jak choval a co kam dával? :P
Vůbec bych si ho nevšímala, proč taky? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
9.3.21 12:07

Ta věta vůbec arogantní není. Podle tvého popisu to spíš vypadá, že jsi ješitná ty a vidíš v normální odpovědi aroganci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16016
9.3.21 13:00

1. nechoď na promořovací párty.
2. když si někoho odmítla, tak se mu pak nevnucuj na promořovací párty a nevyžaduj aby okolo tebe skákal tak, jako když si myslel, že tě sbalí.
3. odpověď nejspíše bude ve styu „na blbou otázku blbá odpověď“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7267
9.3.21 14:14
@Anonymní píše:

Ahoj,
tak asi se ho i slušné odmítnutí dotklo, obzváště, když je to nějaký machr…
nemyslím však, že to třeba nějak řešit. Pokud by s tím pokračoval, tak bych mu na tvém místě při dalších takových poznámkách odpověděl:,,Člověče, ty mluvíš jak kdyby ti nějaká holka dala košem," a dál bych to přešel. Případně by mohl obdobně zasáhnout některý z tvých blízkých z té skupiny lidí.
PS: Co kam dává? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33580
9.3.21 14:17

@Premek_Orac A zejména kde se takhle sešli? Partička popíjela v parku na lavičce krabicák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
9.3.21 15:12

No, někdo to holt těžko nese, odmítnutí. Mně by asi taky úplně příjemný nebylo setkání s chlapem, co mě odmítl. Ale nějaký rejpačky, trapárničky a stíračky bych neaplikovala. Bud´ ho to přejde a bude to v pohodě nebo ne a ty pak můžeš být dvojnásob ráda, že jsi ho odmítla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7267
10.3.21 10:04

@inkakřivák Nebo v práci. Tam možná i bez krabičáku. Nebo u někoho doma, ostatně, ti kteří fakt přísně dodržují vše nařízené, těch bude výrazná menšina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
11.3.21 20:09
@Anonymní píše:

stiral :D heh dostalas cos proto za odmitnuti :potlesk: :palec: delam srandu jeto blbec :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat