Je to blížící se porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 20:47
Je to blížící porod?

Je to blížící se porod?
Krásný večer přeji, chci se optat jsem 37 tt. V noci mám už tak třetí den šílene bolesti břicha jako při menstruaci, vždy tak kolem šesté večer chvíli bolesti zad, v noci při otáčení slyším jak mi lupou kyčle, otočit se vůbec nejde, jak je bříško těžké a teď u TV se miminko dost hýbe, a bolesti mě střílí až do stehen, a občas to v podbřišku jak kdyby pichne, chodím pomaleji než slimak a bříško taky občas tvrdne.. Snad poznam blížící se porod, navíc tam máme být včas jelikož mám
pozitivního streptokoka.. Ale aspoň po tom stedrem dnu by to mohlo vydržet ????

Reakce:
rozand
Závislačka 4059 příspěvků 22.12.18 20:50

Spis to tipuju na poslicky.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 22.12.18 20:52

Až začneš rodit, poznáš to :D . Kontrakce pravidelné po pěti minutách a trvající aspoň minutu. Tohle jsou posliky a muzes byt cela klidne ještě 3-4tydny.

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 22.12.18 20:59

Mám to takhle uz asi 2-3tydny, v noci se budim bolesti…pres den jsem ale uplne „zdrava“. Jsem teprve na začátku 36tt. Nepomáhá mi ani teplá koupel (po ty si připadám jeste hur a jsem na omdleni). Porod poznáš, to se neboj :palec:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 21:03

Končím 36tt, mám to podobně. Přes den občas břicho tvrdne. Večer a v noci mě v posteli bolí podbřišek jako u menzesu a tvrdnutí břicha mě tlačí až v konečníku. Řekla bych, že je to jen taková příprava. První porod začal jinak a pak byly bolesti pravidelné od začátku, jen se bolest zhoršovala, ale rodila jsem už 30tt, tak doufám, že teď to kdyžtak poznám taky.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 22.12.18 21:06

Hele… ja mela 2 mesice poslicky. Ke konci uz celkem dost casto vzdy nejvic vecer.
Nakonec to bylo tak ze mi praskla voda a nic. Proste ani poslicci. Pak uz to bolelo ale porad poslicci. Kdsz mi pak dali tabletu na vyvolani porodu. Tak na tak intenzivni bolest jsem fakt nebyla pripravena. Uplne me ochromila. Sileny.

Martha03
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 22.12.18 21:53

Ahoj. Já měla poslicky taky tak 4 týdny před porodem. Navíc se mi blokla páteř, hrozně to bolelo, nemohla jsem se hýbat a říkala si, že jestli mi půjdou bolesti do zad tak to ani nepoznám. Poznáš uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >