Je to bolest od ovulace, nebo jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 16:50
Je to bolest od ovulace, nebo jsem těhotná?

Dobrý den, mohu se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění? S přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk, ale neudělal se do mě. Menstruaci jsem měla 21.7 v délce 5 dní. Cykly mám dlouhé 32-38 dní. Pohlavní styk proběhl 30.7. tedy pár dní po menstruaci. Ovulaci nevím, kdy přesně mám, ale vzhledem k délce cyklu bych ji měla mít později? 3 dny po pohlavním styku mě bolí vaječníky a mám pocity na zvracení. Nevím ale jestli to není pouze z nervů. Vím, že těhotenský test ještě nic neprokáže (dnes jsem poprvé zkoušela), ale nevydržím čekat ještě přes 2 týdny na menstruaci, navíc ji mám dostat v termínu, kdy jedeme k moři, takže si ji budu stejně oddalovat. Antikoncepci neberu už rok. Těhotenství si zatím nepřeji. Vím, že je to spíš otázka na doktora, který má teď ale bohužel dovolenou. Chtěla jsem si vzít i pilulku PO, ale kamarádky mne odrazovaly, že je to velmi nepravděpodobné a akorát mi bude špatně a rozhodím si pilulkou cyklus.
Děkuji předem za milé odpovědi a uklidnění..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aneta_0
Kecalka 275 příspěvků 05.08.19 16:57

No, když se do tebe neudělal, tak je jasný, že nejsi… A hlavně by bylo fakt brzo na nějaké těhotenské nevolnosti..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 17:00

@Aneta0 no já se bojím té „kapičky lásky“, jestli je to hodně pravděpodobné nebo ne..a myslíš, že ten tlak na vaječnících je tedy od ovulace a nervů? nikdy jsem ovulaci totiž moc nepociťovala.. ale děkuji:)

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 05.08.19 17:03

No, nemůžu říct, že není šance - ale jestli je, tak poměrně malá. Pokud ti je na zvracení, určitě to ještě není z těhotenství, teprve by se vajíčko zahnizďovalo. Mohu tě trochu uklidnit. Já si nikdy moc pocitů při a po ovulaci nevšímala, až do doby, kdy jsem měla nahnáno, že jsem v tom (dost let zpět). Bolely mě střídavě vaječníky, podbriško, kručení v podříšku - nejhorší co mužeš udělat je googlit příznaky. Jsou totiž dost podobné, ne li stejné. :-D Od této doby sleduji vždy svou ovulaci a ejhle…ono, když se na to zaměřím, ty vaječníky a břicho stejně cítím, ostatní příznaky taky - a těhotná nejsem. :)
Takže klid, ted už to stejně nijak nevyřešíš, počkej si na MS - možná bych jen zvážila ten Norethisteron, pokud ji chceš tedy oddalovat jím, já ho měla jednou a cyklus mi rozházel tak, že jsem nevěděla ani, kdy mam mít menstruaci, natož ovulaci. :D

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 05.08.19 17:05
@Aneta0 píše:
No, když se do tebe neudělal, tak je jasný, že nejsi… A hlavně by bylo fakt brzo na nějaké těhotenské nevolnosti..

No tak uplně jasné to není. Pokud se muž před stykem vymočil, tak by ot mělo být ok, ale ani doktoři tohle netvrdí se 100% jistotou. Spermie se po ejakulaci udržují v trubici poměrně dlouho a díky tomu může preejakulát, který by normálně spermie obsahovat neměl (tedy kapičky lásky), mít nějakou tu potvůrku v sobě. :)

Aneta_0
Kecalka 275 příspěvků 05.08.19 17:05

Jenže ta kapička lásky jak říkáš, to je opravdu hodně nepravděpodobné.. já osobně taky nikdy ovulaci nepociťovala, takže neporadím, ale spíš si myslím, že se tak bojíš těhotenství, že to jsou opravdu jen nervy.. :)

Aneta_0
Kecalka 275 příspěvků 05.08.19 17:07

@Janina B1 tohle samozřejmě vím, ale to by musela být zakladatelka vážně extra plodná, aby se to povedlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 17:08

@Janina B1 děkuju za odpověď:) no máš pravdu, že ty příznaky jsou stejné a já mám právě strašně nahnáno a googlim a googlim :/ :D…jinak s tou menstrucí, předpokládám, že mi dají jak píšeš Norethisteron no…ale minulý rok jsem ho kvůli dovolené také užívala a myslím, že to proběhlo v pořádku, nijak špatně atd mi nebylo..nebo si to už nevybavuji, je to přece jen rok :) ale díky za uklidnění..snad máte všechny pravdu :think: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 17:09

@Aneta0 snad ano :) nevím, proč si to tentokrát tolik připouštím, že by se to mohlo stát :think: :)

jessikka
Extra třída :D 11209 příspěvků 05.08.19 17:46

S největší pravděpodobností těhotná nejsi. Testovat je blbost, to víš, že jo? Nejdřív se embryo zahnízdí (zhruba týden po ovulaci), za zhruba další týden se teprve do krve vylučuje hCG, které detekuje test. tedy platí, že test něco zjistí až v termínu menstruace. U někoho o trošku dřív ale ne při ovulaci. Takže zbytečně neutrácej. Na zvracení ti je z nervů, bolest klidně může být ovulační. A nebo taky z nervů.
Hele, proč jste měli nechráněný styk, když z toho pak tak vyšiluješ? Jindy se nějak chráníte? Proč ne teď?
Na oddálení MS se vykašli. Kdyby to náááááhodou těhotenství bylo, tak ho Noristheron může ohrozit. Navíc dovolenou ti spíš zkazí nervy než menstruace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 17:57

@jessikka sama nevím, proč teď vyšiluju:) asi jen ještě jak mám tlak v tom podbřišku, tak se bojím no…, jinak spíme s kondomem…, bohužel nic jinýho než norethisteron mi nezbývá stejně, protože antikoncepci neberu a tampony a vložky nesnesu..mám časté vaginální a urologické problémy. Moře mi vždycky na ty vaginální mykózy pomůže.
Já bych si to opravdu už nepřipouštěla, když vidím, že je to asi opravdu velmi nepravděpodobné a každý mi to řiká, ale ten tlak v podbřišku mi to pořád připomíná..pokud by to byly jen ovulační problémy..tak by snad měly co nejdříve zmizet ne?..

jessikka
Extra třída :D 11209 příspěvků 05.08.19 18:04
@Anonymní píše:
@jessikka sama nevím, proč teď vyšiluju:) asi jen ještě jak mám tlak v tom podbřišku, tak se bojím no…, jinak spíme s kondomem…, bohužel nic jinýho než norethisteron mi nezbývá stejně, protože antikoncepci neberu a tampony a vložky nesnesu..mám časté vaginální a urologické problémy. Moře mi vždycky na ty vaginální mykózy pomůže.
Já bych si to opravdu už nepřipouštěla, když vidím, že je to asi opravdu velmi nepravděpodobné a každý mi to řiká, ale ten tlak v podbřišku mi to pořád připomíná..pokud by to byly jen ovulační problémy..tak by snad měly co nejdříve zmizet ne?..

a co teda používáš? když ne tampony a vložky? kalíšek předpokládám také ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 18:06

@jessikka vložky používám neparfémované a hodně často měním, ale s nimi přeci do moře nemůžu..

jessikka
Extra třída :D 11209 příspěvků 05.08.19 18:10

To ne… Do budoucna bych přemýšlela o kalíšku, mnoho ženám od mykoz pomohl. Jinak co se týká mykoz je třeba celostní řešení, pokud jde o chronický problém, tak globule a podobná řešení nejsou na nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 18:14

@jessikka kalíšek jsem ještě nezkoušela, to je pravda :)globule a podobná řešení mi nepomáhají no…když už tak bylinky…proto se k moři opravdu těším, že se zase pročistím…, tak snad máte pravdu a těhotná opravdu nejsem..sama vím, že je to hodně nepravděpodobné no..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama