Je to coural

Anonymní
22.10.19 15:30

Je to coural

Ahojky holky. Chci se s něčím svěřit a slyšet taky jinou stranu. Můj přítel je hrozný coural. Ne že by mě to vadilo tak, že by jsme se kvůli tomu hádali nebo já mu něco nakazovala nebo tak to ne, ale už mi to krapet leze krkem. Spíš mi vadí, že mu musím volat a ptát se „kde je a kdy přijede“ protože třeba vařím jídlo nebo na něj čekám a on nikde. Např. jede z práce a cestou courá po kamarádech nebo někde u rodiny, prostě nejede rovnou domů a mě nedá vůbec vědět. Pak taky víkendy, když jsme doma spolu a já s ním nikam jet nechci, mě to prostě nebaví courat takhle, tak jede sám a dokáže zmizet na dost dlouho. Jezdí na cígo a pokec kam může. Když jede kolem našich, dokáže tam zůstat na 2hodiny. Zase mu musím volat a už si připadám blbě, ale po x hodinách mě prostě zajímá kdy dorazí. Jelikož se nevidíme tak moc, jezdí domů na víkendy, občas v týdnu tak jsem i řada když je doma. Když řekne přijedu za hodinu, dvě tak vím, že mám půl dne času :D
Jako já to nějak nehrotim, jenom si rejpnu třeba ze srandy, ale teď jsem 36tt a teda mu rikam, že dokud může at si jede. Sice jsou to hlavně úplně zbytečný prachy za naftu, ale jeho věc. No ale mám obavy, že takovýho chlapa neudrzim doma, myslím až bude fakt potřeba starat se o malého :D
Popravdě by mi i smska stačila, ale nedočkám se jí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.10.19 15:36

Aneb vůbec mi to nevadí, jen mě to děsně štve :-)
Je mu to vlastní, u dost lidí je to projev určitého utíkání od odpovědnosti a být na tvém místě, nesliboval bych si, že se po porodu stane angažovaným otcem.
Pokud ti to opravdu nevadí, tak si akorát zkus vyjednat pravidla - že ti pošle zprávu a dodrží slíbenoudobu návratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:46

Nejspíš je mu lépe u jiných, než doma, normální to není :nevim:. A čekáte dítě, no…hodně stěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
22.10.19 15:56

To je teda darecek, jak jako jezdi na cigo? to si sebere auto jede si ke kamosovi zapalit a za 20 minut je doma a za dalsich 20 jede zase? ja bych ho nijak nenahanela, a uz vubec bych mu nechystala jidlo, najedla se sama, jeho by to brzy preslo, nemit co do huby, kdyz se uraci prijet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4655
22.10.19 16:01

No, ale takový musel být i před 36 týdny, ne? Vadí Ti to až teď? :think: Na jeho proměnu v otce roku, který z práce běží rovnou domů bych taky moc nespoléhala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 16:07

Ne to ne. Prostě když se doma nudí tak někam jede, buď k prarodičům nebo rodičům nebo za nějakým kámošem. Odjede třeba po obědě a vrátí se za 2-3h někdy i déle když s kámošem vymyslí nějakou práci, ale mě ani nenapíše a musím volat a blbě se ptát. Cestou domů z práce se taky takhle někde zastaví a zdrží, takže místo toho aby přijel třeba ve 12h tak přijede ve 3h odpoledne, takže se zase musím doptavat jestli je ještě v práci nebo někde se zdržel např. když dělám oběd nebo na něj prostě čekám, když nemám svoje plány. Není to pravidlem samozřejmě je i se mnou doma. Ale prostě rád coura po kamarádech. Když má co dělat taky nikam nejede. Ale nebaví ho takový ty vysedavanky u filmů, on má jako koníček asi přátelé.

• Nahlásit
  • Citovat
4655
22.10.19 16:10
@Anonymní píše:
Ne to ne. Prostě když se doma nudí tak někam jede, buď k prarodičům nebo rodičům nebo za nějakým kámošem. Odjede třeba po obědě a vrátí se za 2-3h někdy i déle když s kámošem vymyslí nějakou práci, ale mě ani nenapíše a musím volat a blbě se ptát. Cestou domů z práce se taky takhle někde zastaví a zdrží, takže místo toho aby přijel třeba ve 12h tak přijede ve 3h odpoledne, takže se zase musím doptavat jestli je ještě v práci nebo někde se zdržel např. když dělám oběd nebo na něj prostě čekám, když nemám svoje plány. Není to pravidlem samozřejmě je i se mnou doma. Ale prostě rád coura po kamarádech. Když má co dělat taky nikam nejede. Ale nebaví ho takový ty vysedavanky u filmů, on má jako koníček asi přátelé.

Jedině zkusit nějaký kompromis, aby aspoň dával vědět… S jídlem bych nečekala a pokud bychom měli nějaké plány a on se nedostavil v nějakou rozumnou hodinu (asi se nedá očekávat, že dorazí na minutu přesně), tak bych se zařídila podle svého… Otázka je, jestli mu to bude vadit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
22.10.19 16:20

Holka zlatá, toho nezměníš. Chlapi se po narození dítěte rozhodně nezmění, naopak se snaží za každou cenu udržet status quo. Na rovinu, doma se nejspíš příšerně nudí. První, co bych na tvém místě udělala, by bylo přestat na něj čekat. Nepřijede na oběd v poledne, jak bylo dohonuto - jeho problém, ať si to SÁM ohřeje. Máš plány a on nedorazí, jak slíbil? Vyraž bez něj. Nakonec nejsi ani jeho služka, abys stála s navařeným jídlem v pozoru, ani malé dítě, abys bez něj nemohla vyrazit. Buď se chytne nebo se naučíš fungovat bez něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 16:22

Courá se i v sexu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2507
22.10.19 20:49
@Peggy54 píše:
To je teda darecek, jak jako jezdi na cigo? to si sebere auto jede si ke kamosovi zapalit a za 20 minut je doma a za dalsich 20 jede zase? ja bych ho nijak nenahanela, a uz vubec bych mu nechystala jidlo, najedla se sama, jeho by to brzy preslo, nemit co do huby, kdyz se uraci prijet

Co bys s tim jako vyresila. Nazral by se v hospode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
22.10.19 21:08

@Komsomol nenahanela ho vecne mobilem, neohrivala tri hodiny jidlo, usetrila si nervy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2507
22.10.19 21:17
@Peggy54 píše:
@Komsomol nenahanela ho vecne mobilem, neohrivala tri hodiny jidlo, usetrila si nervy :nevim:

Nervuje se uplne zbytecne. Proste nechce sedet jak pecival doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama