Reklama

Je to cysta nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 10:51
Je to cysta nebo ne

Uz 11 dni mam spozdeni ms, pred tydnem jsem lehce asi tri dny spinila, od te doby nic. Bricho a prsa me boli jako pred ms + me jakoby pali na vajecnicich. Delala jsem si vcera test a je negativni, vzdy jsme si dali pozor. Muze to byt cysta? Bricho me tlaci pri sezeni a i pri chuzi.

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 04.10.18 11:17
@Anonymní píše:
Uz 11 dni mam spozdeni ms, pred tydnem jsem lehce asi tri dny spinila, od te doby nic. Bricho a prsa me boli jako pred ms + me jakoby pali na vajecnicich. Delala jsem si vcera test a je negativni, vzdy jsme si dali pozor. Muze to byt cysta? Bricho me tlaci pri sezeni a i pri chuzi.

Může a nemusí, to ti tady nikdo neřekne. Zavolej doktorovi.

Sezzi00000
Nováček 5 příspěvků 09.10.18 19:04
Bolest břicha

Ahoj prosím o radu. Dcera 14 let má mít menstruaci. Bere občas vitamin E a A. Měla teď dvakrát mít menstruaci. Na začátku normální pms, pak špinění a slabé krvácení- po dvou dnech ale nic a teď už dva měsíce nic. Dnes za mnou byla že ji asi týden pobolívá v levém podbrišku ale žádné krvácení pouze bolest. Je sportovkyně a břicho ji bolí někdy i při běhu. Nevíte zda se jedná jen o pms nebo by mohlo jít i o cystu? Mají vitamíny vliv na menstruační ? Děkuju za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >