Výměna manželek. Je to dílo režiséra nebo opravdu něco takového e

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
725
13.1.22 09:49

Je to dílo režiséra nebo opravdu něco takového existuje?

Ahoj všem e-mimiňačkám a e-mimiňákům. Včerejší večer jsem s rýmou a bolestí v krku, zabalená do deky, strávila večer u televize. Přepínala jsem, až mě upoutal právě vysílaný díl Výměna manželek. Pokud se z Vás někdo koukal, chtěla bych znát Váš názor. Myslíte si, že je to dílo režiséra a televizního štábu, nebo ta mladá paní je i ve skutečnosti na této planetě jen do počtu a na rození dětí? Vždyť to snad v reálu ani není možné, aby byl někdo tak neuvěřitelně neschopný, nesoudný, nepraktický, nevzdělaný a já nevím, co ještě ne… Znáte někoho takového? Těším se na Vaše názory a přeji hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12829
13.1.22 09:51

Vždycky si připomeň, jak neuvěřitelně „hloupý“ je průměrný člověk a teďka celá polovina je na tom ještě mnohem hůř. A jelikož znám i takové, tak určitě existují. Ale oni jsou v pohodě, jim to vůbec nedochází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.22 09:54

@Cenarius Tak jestli je to pravda, co píšeš, tak to potěš… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4948
13.1.22 09:55

A ty myslíš že si o něco lepší? Štáb to dělá za prachy, ty lidi taky a ty na to koukáš zadarmo a ještě se povyšuješ. Jsi stejně hloupá. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.22 09:58

@samá práce Jééé, Cenarius měl pravdu, už tu jednu máme. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3998
13.1.22 10:01

S takovym koko-em za zadkem se divim, ze jeste nevisela za okenni kliku. Co je proti tomu jeden vic osmazeny rizek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.22 10:02

@samá práce Tak minimálně dokážu rozeznat tvar slovesa být (jsi) od zvratného zájmena (si). Tak šupky zpátky do školy. A jinak blbka jsem, to nepopírám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.22 10:03

@VitaminC Tak to souhlasím, že to byla hvězdná dvojka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
carsa
13.1.22 10:15

Tenhle díl jsem neviděla, ale podle těch předchozích se domnívám, že to z velké části záměr režie je. Alespoň v to doufám v zájmu zachování lidstva :))

• Citovat
  • Nahlásit
108396
13.1.22 10:21

Lidi žijou různě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
13.1.22 10:22
@Fee-bee píše:

Jak se to vezme - nesleduji, ale v principu je to silně zmanipulované režií.
Realita se bude je ještě mnohem horší, absurdnější - ale rozprostřena v delším časovém horizontu.

Když se podíváš na něco od paní Třeštíkové, odmyslíš si tu strašnou omáčku kolem. Kam se nějaké výměny hrabou :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
13.1.22 10:23

Neviděla jsem to, ale čtu si přehled na idnesu.

Mezi námi je takových lidí opravdu hodně, vezmi si průměrné iq. To prostě nevychází, aby všichni byli geniální, slušní a klidní. Na takových lidech, jejich osobním neovládání a ovladatelnosti je tak trochu založena např. politika ;)

Já chápu, že tobě se to zdá jako vystřižené ze sci-fi. Člověk se obklopuje sobě podobnými lidmi a pak jen zírá. Ale tohle je realita, která ovlivňuje nás všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4948
13.1.22 10:24
@Fee-bee píše:
@samá práce Tak minimálně dokážu rozeznat tvar slovesa být (jsi) od zvratného zájmena (si). Tak šupky zpátky do školy. A jinak blbka jsem, to nepopírám.

Tos mi to teda nandala, jen co je pravda. Až mám koule červený. Zakládat diskuzi a honit si vlastní ego na jednoduchých lidech může jen opravdová slepice, byť má skvělou znalost českého jazyka. Ale jak známo, ze slepice ušlechtilé zvíře nikdy nebude. Jen vždy polívka či jiný pokrm. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
13.1.22 10:30
@samá práce píše:
Tos mi to teda nandala, jen co je pravda. Až mám koule červený. Zakládat diskuzi a honit si vlastní ego na jednoduchých lidech může jen opravdová slepice, byť má skvělou znalost českého jazyka. Ale jak známo, ze slepice ušlechtilé zvíře nikdy nebude. Jen vždy polívka či jiný pokrm. ;)
:palec: :palec: :palec: Dobře ty
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6676
13.1.22 10:32

@Fee-bee tak co se divíš…na ten pořad je hodně náročný výběrový řízení a když už se tam někdy dostane někdo, kdo má nadpoloviční většinu zubů, tak to musí aspoň vyvážit jinými „kvalitami“ :nevim: Nevezmou tam každýho!!! ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat