Je to dobrý šampon, nebo vyhozené peníze?

Mishkaminnye
6.6.21 08:51

Je to dobrý šampon nebo vyhozené peníze?

Dobrý den, mám v plánu si koupit šampon fructis. (Šampon, balzám, maska) dohromady to stojí asi 400. Máte zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14943
6.6.21 09:02

Osobně s touto značkou nemám dobré zkušenosti. Nevyhovuje mi. Ale jestli bude vyhovovat tobě nebo ne se nedá říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
6.6.21 09:06

To musíš sama vyzkoušet, každému sedne něco jiného. Ale co se tyce ceny, tak mi to nepřijde jako nějaká předražená kosmetika, proste klasická drogerka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11149
6.6.21 09:06

Pro mě Fructis hrozný, z vlasů jemné zelektrizovane chmyri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50190
6.6.21 09:09

Fructis mám ráda. Ale každému vyhovuje něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
6.6.21 09:14

Garnier je podle mě nejhorší kosmetická značka vůbec. Od šampionů po krémy. To si raději kup kopřivový šampon. I když samozřejmě každému sedne něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
6.6.21 09:17

Jestli chceš opravdu kvalitní šampon, tak skoč do lidlu a kup si značku Cien. V testech šamponu se umísťuje na prvních místech, je fakt skvělej a stojí jen 39,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
6.6.21 09:30
@Čičorečka píše:
Garnier je podle mě nejhorší kosmetická značka vůbec. Od šampionů po krémy. To si raději kup kopřivový šampon. I když samozřejmě každému sedne něco jiného.

Krasny preklep. Jinak pro me treba uplne nejhorsi Nivea, po Garnieru aspon nemam pul roku ekzem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
6.6.21 09:37

Téměř cokoliv co koupíš v drogerce stojí za prd.
Nejlepší jsou přírodní šampony bez silikonů. Garnier už roky nepoužívám a vlastně v drogerii kupuju max sprcháč a deodorant.
Po prvních pár umytích ty vlasy vypadají super - ale pak se začnou projevovat silikony, které se na vlasy nabalí ve velkém, vlasy ztěžknou, začnou se rychle mastit a jsou prostě hnusné, suché, zplihlé apod. Kdykoliv jsem byla u kadeřnice, vždycky se mě ptala čím si myju vlasy ať ví, s čím má tu čest a co musí tou barvou přebít. Jediný, který opravdu nenáviděla (a nebyla sama) byl sayoss, ten zbytek berou už asi jako takové to nutné zlo.)
Dlouho předlouho jsem hledala šampon, který by mi vyhovoval a ten mi teď taky zrušili :D Takže je třeba to prozkoušet. Každopádně už bych za drogerkové šampony nedávala tisíce za rok, když se dají koupit lepší za výhodnější cenu (ale třeba už litrové balení.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1514
6.6.21 09:53

A ja zas po Garnieru nemam svoje melirovany vlasy jak chemlon, ne primo po tomhle, ale je dost podobnej. :lol: A to mam vyzkouseny i sampony za tisice. :nevim: Asi fakt zalezi dost na vlasech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
6.6.21 13:04

@Mishkaminnye ja treba z těchto řad produktů můžu použít jen mask, kvuli složení a tomu, ze praktikuji cgm, ale na moje jemné kudrnaté vlasy je to peklo a většinu te masky jsem vyhodila. Obyč drogerka no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
6.6.21 22:40

Drogerkové šampony jsou skoro vždy z 95% vyhozené peníze… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
6.6.21 22:56

Já jsem spokojená s Aussie a s Klorane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.6.21 12:12

Já používám Yves Rocher je bez silikonu mám na odbarvene vlasy a max spokojenost 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
8.6.21 08:56
@Janli píše:
Jestli chceš opravdu kvalitní šampon, tak skoč do lidlu a kup si značku Cien. V testech šamponu se umísťuje na prvních místech, je fakt skvělej a stojí jen 39,–.

Mě by zajímalo, že všeobecně kosmetika Lidlu umisťuje na předních místech d testu.neni to podezřelý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat