Je to dojezání, když mu znovu napíšu?

Anonymní
5.2.20 01:13

Je to dolejzani kdyz mi napisu ?

Ahoj,

psala jsem si s jednim muzem ze seznamky (mesic) a pak presla na soukrome zpravy pres jinou aplikaci. Celkem prijemna konverzace a nic nenaznacovalo ze by nemel zajem. Ale mel nejspis hodne prace o ktere mi i napsal. Nesesli jsme se protoze ja byla mimo mesta pak on a ted kdyz se da tak je to tyden co se neozval…Neodpovedel mi na posledni zpravu ze sem jiz ve meste. Vsimla jsem si ze me vcera vymzal na strance te seznamky (nevidim zpravy) ale nevymazal me na te druhe app. Normalne bych se na to vyprd*a ale tenhle je fakt zajimavej a chci si nechat zadni vratka pokud by na to mel nakej uveritelnej duvod :lol: Jakoze mu nevynadam ale budu klidna. :think: Je mi to lito takhle bez vysvetleni prerusit psani ale kdyz mu napisu zas ja jako posledne tak mi to prijde jak dolejzani ne? Je trapny mu napsat neco ve stylu,,Myslela jsem ze dospeli dokazou rict ze zmenili nazor a ne jen prejit do ignorace.. Co mu napsat abych nebyla za trapku co dolejza za chlapem??? :zed: nebo ja nevim… myslite ze to mam nechat byt? :nevim:

diky za nazor :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1360
5.2.20 01:22

Pokud má chlap zájem, tak píše, volá, jezdí za svou “vyvolenou”. Pokud zájem nemá, přestane komunikovat. Pokud je navíc nedospělý, udělá to bez vysvětlení. Proč chceš odpověď od chlapa, který si tě vymaže z přátel? Jakou chceš vlastně odpověď?… když ji nejspíš znáš :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
5.2.20 02:01

Predpokladam, ze si te smazal z Tindru. To nemusi nic znamenat, me si taky jeden smazal a byla z toho laska jako tram. Rekl mi, ze kdyz si dopisujeme pres Whatsapp, tak Tinder smazal. Druha vec je ta, ze se neozyva, i to se mi stalo. A opet laska jako tram. Neozyval se, protoze cekal, az se ozvu ja. Ty uz jsi mu jednou psala, coz neni priznive. Rozhodne nemaji cenu vycitky, vzdyt se neznate. Jestli chces mit klid, navrhni mu schuzku a uvidis, budes mit jasno. Ja to tak udelala a vyslo to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6338
5.2.20 06:15

Nepsala bych. Už si psala, neozval se. Nemá zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41475
5.2.20 06:48

Já bych to zkusil- ale neutrální zprávou. Hlavně žádné výčitky. Třeba přes děti- pokud jeden, nebo druhý máte, nebo pochválit mu nějakou fotku - určitě tam nějaké má. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 06:57

Taky bych nepsala ani jasne ani podprahove vycitky. Ale jestli se neozyva, tak ma mozna proste jiny objev. Jestli za to fakt stojí, tak bych mozna nahodila max.ve smyslu: asi toho mas hodne, kdyby neco, tak se ozvi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
5.2.20 07:00

Uplny souhlas s @PaníKadrnožková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6457
5.2.20 07:04

Muj instinkt rika, ze si psal s vice zenami, uz si vybral a ty to bohuzel nejsi.
Nebud ale zklamana. Uz jen z toho, ze ti ani neodpovedel je patrne, ze to zadna hvezda neni, a tak nevis, ceho vseho jsi byla usetrena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 07:07

Určitě bych nepsala… Počkej, jestli zájem má, napíše sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4112
5.2.20 07:24

Taky bych nepsala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
5.2.20 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj,

psala jsem si s jednim muzem ze seznamky (mesic) a pak presla na soukrome zpravy pres jinou aplikaci. Celkem prijemna konverzace a nic nenaznacovalo ze by nemel zajem. Ale mel nejspis hodne prace o ktere mi i napsal. Nesesli jsme se protoze ja byla mimo mesta pak on a ted kdyz se da tak je to tyden co se neozval…Neodpovedel mi na posledni zpravu ze sem jiz ve meste. Vsimla jsem si ze me vcera vymzal na strance te seznamky (nevidim zpravy) ale nevymazal me na te druhe app. Normalne bych se na to vyprd*a ale tenhle je fakt zajimavej a chci si nechat zadni vratka pokud by na to mel nakej uveritelnej duvod :lol: Jakoze mu nevynadam ale budu klidna. :think: Je mi to lito takhle bez vysvetleni prerusit psani ale kdyz mu napisu zas ja jako posledne tak mi to prijde jak dolejzani ne? Je trapny mu napsat neco ve stylu,,Myslela jsem ze dospeli dokazou rict ze zmenili nazor a ne jen prejit do ignorace.. Co mu napsat abych nebyla za trapku co dolejza za chlapem??? :zed: nebo ja nevim… myslite ze to mam nechat byt? :nevim:

diky za nazor :srdce:

Neprošla jsi konečným výběrem, kdyby chtěl tak napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
5.2.20 07:53

Jestli ti to neda spat, tak mu napis, jestli jeste ma zajem o schuzku. Urcite ne, ze sis myslela, ze by se dospely chlap měl chovat jinak… To bych se ti uz taky neozvala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
5.2.20 08:09

Sama píšeš, že už jsi mu psala, na zprávu neodepsal. Prostě mu už nepiš. Vsadím se, že si psal s vícero ženami a prostě jsi neprošla do finále.. Nech to být. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
5.2.20 09:42

Pokud má muž o ženu zájem, tak udělá možné i nemožné. On zjevně zájem nemá. Další zprávu bych mu nepsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 10:54
@Petrusska007 píše:
Pokud má chlap zájem, tak píše, volá, jezdí za svou “vyvolenou”. Pokud zájem nemá, přestane komunikovat. Pokud je navíc nedospělý, udělá to bez vysvětlení. Proč chceš odpověď od chlapa, který si tě vymaže z přátel? Jakou chceš vlastně odpověď?… když ji nejspíš znáš :think: :nevim:

To musí být hrozný být ženou, které zbývá jen čekat, že se někdo bude zajímat. Pokud má sama žena zájem, nesmí to dát najevo a může si vlastně vybírat jen z mužů, kteří projeví aktivní zájem? To musí být šílený…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama