Je to duch? Můžu být těhotná?

Anonymní
1.3.21 14:15

Je to duch? Můžu být těhotná?

Dobrý den, chci se zeptat. Je mi teprve 16 let a přesně před 2 týdny jsem měla pohlavní styk. Brala jsem HA a měli jsme kondom. Kondom bohužel prasknul ale přítel ejakuloval až po vyndání. Přece jenom to trochu stříklo dovnitř. Dělala jsem si test. Ale příjde mi že čárka je až moc slabá. Je to opravdu známka těhotenství? Snažila jsem se udělat všechno proto abych se chránila (viz. HA, kondom a přerušovaná soulož), nevím co jsem mohla ještě víc udělat. Děkuji za všechny odpovědi.
Doplněk: přikládám další fotku testů. 1 test je ten který jsem dělala jako první včera. 2 jsem dělala ještě ten den. A 3 jsem dělala dnes. Na těch posledních dvou ducha nevidím. Nemůže být ten první test tedy vadný? Co myslíte?

Příspěvek upraven 02.03.21 v 13:31

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1092
1.3.21 14:17

Já tam mini ducha vidím. :nevim: a už jsi do brala plato ha a měla přijít menstruace? A bereš ji pravidelně jak máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
1.3.21 14:19

Za jak dlouho se tam ten duch objevil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 14:19

To neni duch, ale ryska na testu. Podle me ne.

• Citovat
  • Nahlásit
3560
1.3.21 14:31

Ten test je negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
1.3.21 14:34

Podle mě pozitivní. Já bych se radovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
1.3.21 14:40

@Nora4
v 16 letech by ses radovala, že jsi těhotná? Když bereš HA, máš kondom a přerušovanou soulož? Nebo jsi ten dotaz vůbec nečetla?
Slečna očividně otěhotnět nechce…

Nicméně @kristýnkahamáčková - nemyslím, že je pozitivní. Zkus za pár dní znovu, ale myslím, že to bude v pohodě. Hlavně pokud máš HA ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9502
1.3.21 14:54

@Nora4 si děláš srandu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9502
1.3.21 14:54

@Kristýnkahamáčková je to negativni test. Tohle je ryska a ne druhá čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
1.3.21 15:02

Mně to teda nepřijde jako ryska, ale jako duch. Každopádně masakr pokud si otěhotněla přes to všechno jak ses chránila… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
1.3.21 15:08
@Nora4 píše:
Podle mě pozitivní. Já bych se radovala.

Si normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 15:08

Mě to teda příjde jako velmi slabý duch a ne ryska..

• Citovat
  • Nahlásit
16083
1.3.21 15:09

@Kristýnkahamáčková no nic moc tam nevidím, ale to ze někdo bere ha neznamená že nemůže otěhotnět, pokud ji nebere jak má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
1.3.21 15:10

@Suelinda Bylo to myšlené tak, že já bych z toho radost měla, chápu, že ona ne. Jinak ten test podle mě pozitivní opravdu je, já jsem měla takový stínek 10-14 dne vždy a pak z toho bylo těhu. Když jsem těhotná nebyla, nebylo tam prostě nic, ani stín, ani ryska, ani nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
1.3.21 15:55

Být tebou tak bych si za par dni udělala další test. Já tam ducha vidím ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat