Je to duch, nebo není?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:12
Je to duch, nebo neni?

Ahoj! Ja nedockava delala test jeste pred MS, ta ma prijit pozitri, vim, ze bych pred ms testovat nemela, ale jsem netrpeliva, no dnrs rano mi vyslo tohle, mela jste to nektera taky tak a pak byla opravdu tehu? :oops: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Margery
Kelišová 5169 příspěvků 17.03.18 12:15

Gratuluju, vidím tam slabou druhou čárku :kytka:

radkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 17.03.18 12:16

Je to duch, teď doufej, že ms nepřijde.

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:16
@Margery píše:
Gratuluju, vidím tam slabou druhou čárku :kytka:

Jee, moc dekuju, snad bude silit :kytka: :srdce:

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:18
@radkka píše:
Je to duch, teď doufej, že ms nepřijde.

To doufam.. Jen nevim jak je to.. Beru DUPHASTON, abych vubec ms mela, a pokud jsem tehu, ale beru ho, tak snad neprijde.. :kytka:

Klapka_89
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 12:21

Tohle neni duch. Podleb me to je jasna druha carka :palec:

EvulinkaB18
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 17.03.18 12:22

Je to videt pěkně, tak držím pěsti a gratuluji :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 37247 příspěvků 17.03.18 12:24
@Majdalenka952 píše:
To doufam.. Jen nevim jak je to.. Beru DUPHASTON, abych vubec ms mela, a pokud jsem tehu, ale beru ho, tak snad neprijde.. :kytka:

tak hlavně ho nevysazuj ;), test opakuj cca za 2 dny. Objednej se k lékaři cca 4 dní od vynechání a uvidíš jestli změní léky nebo nechá které bereš, jen ho ber do kontroly dál. Já brala utrogestan cca do 14tt kdy byla jistota že už placenta pracuje sama ale vysazovala jsme hodně pomalu ;)

Věra1972
Stálice 54 příspěvků 17.03.18 12:25

Pozitivní :kytka:

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:25
@Klapka89 píše:
Tohle neni duch. Podleb me to je jasna druha carka :palec:

To me tesi, ze nemam vidiny, dekuju :kytka:

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:26
@EvulinkaB18 píše:
Je to videt pěkně, tak držím pěsti a gratuluji :kytka:

Dekuju :kytka:

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:27
@Markéta80 píše:
tak hlavně ho nevysazuj ;), test opakuj cca za 2 dny. Objednej se k lékaři cca 4 dní od vynechání a uvidíš jestli změní léky nebo nechá které bereš, jen ho ber do kontroly dál. Já brala utrogestan cca do 14tt kdy byla jistota že už placenta pracuje sama ale vysazovala jsme hodně pomalu ;)

Mov dekuju za radu :kytka:

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:27
@Věra1972 píše:
Pozitivní :kytka:

Drkuju, zacinam verit :srdce:

Markéta80
Hvězda diskuse 37247 příspěvků 17.03.18 12:31

@Majdalenka952 :* vysazením by jsi moc riskovala. Doktor Tě řekl co máš dělat pokud test bude pozitivní? Uvidíš jak test bude sílit a pak se objednej, sestře do telefonu řekni co bereš za léky tak že se objednáváš brzo ;). Mě jen doktor zvednul dávkování utrogestanu ;)

Majdalenka952
Povídálka 50 příspěvků 17.03.18 12:35
@Markéta80 píše:
@Majdalenka952 :* vysazením by jsi moc riskovala. Doktor Tě řekl co máš dělat pokud test bude pozitivní? Uvidíš jak test bude sílit a pak se objednej, sestře do telefonu řekni co bereš za léky tak že se objednáváš brzo ;). Mě jen doktor zvednul dávkování utrogestanu ;)

Tak ja ho beru jen od 18. do 28. dne cyklu, takze pak bxch se stejne objednavala :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama