Je to duch nebo ryska? 1. Den zpoždění

Anonymní
17.7.20 09:48

Je to duch nebo ryska? 1. Den zpoždění

Omlouvám se téma ohrané, ale nevím si rady. MS mám díky duphastonu jako hodinky přesný na den, nyní 1. Den zpoždění. Žádný naznak, že by MS měla přijít asi od 25.dc - 28. DC mě pobolivalo břicho (dnes 31 DC). Dělala jsem teď ráno test a na něm tohle. Je tam ryska nebo doušek? Na fotce jde špatně videt. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

248
17.7.20 09:56

Je to focené strašně z dálky a rozmazané…zkus to lépe vyfotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 10:00

.

• Nahlásit
  • Citovat
5265
17.7.20 10:00

Já tam teda takhle nic nevidím :nevim: Kup si normální papírkový test za pár kaček s vyšší citlivosti, k čemu furt tyhle plastové nesmysly, když to stejně hned každá rozmontuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 10:02

Tohle jsem měla jediný test doma. Používala jsem ho prvně. Odpoledne jdu pro obyčejný.

• Nahlásit
  • Citovat
88
17.7.20 10:12

:think: nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9787
17.7.20 10:15
@Anonymní píše: .

já byla s tímto testem vždy spokojená, ukázal mi jako první, u tebe stínek vidím, na živo to asi půjde vidět lépe, ale zkusila bych za dva dny zda sílí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
17.7.20 10:15

Nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 10:17

@kotaska91 tenhle mi lezel dlouho doma. Vždy jsem dělala obycejny. Dnes skočím do lékárny a zítra zkusím ten. V reálu jde vidět lépe

• Nahlásit
  • Citovat
9787
17.7.20 10:22
@Anonymní píše:
@kotaska91 tenhle mi lezel dlouho doma. Vždy jsem dělala obycejny. Dnes skočím do lékárny a zítra zkusím ten. V reálu jde vidět lépe

jj já tam ducha vidím, je to mamatest plastový že? Já u druhého taky tímto testovala jako první a ukázal mi a na papírkovém nebylo ještě nic, a le důležité, aby sílil, přeji ať to tak je :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 10:29

@kotaska91 jj mamatest. Uvidíme no. Snad bude sílit. Po 3 rocích a 1 ZT už by mohlo.
Ještě jsem zkusila jednou vyfotit, ale moc to nejde

• Nahlásit
  • Citovat
9787
17.7.20 10:37
@Anonymní píše:
@kotaska91 jj mamatest. Uvidíme no. Snad bude sílit. Po 3 rocích a 1 ZT už by mohlo.
Ještě jsem zkusila jednou vyfotit, ale moc to nejde

jj stín tam fakt vidím, tak zkus za dva dny a přeji aby byla silnější :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 10:41

@kotaska91 děkuji snad jo. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
88
17.7.20 12:42

@kotaska91 vis co je ten stinek..? Ryska…a to, ze mas vetsinou pravdu-ano, je 50% sance, ze pravdu mas…nedavej prosim tady pani nadeje, ze tam neco vidis..neni tam videt nic, max ryska..ale treba pani nakonec tehotna bude, coz bych ji prala, kdyz si to sama preje, ale tento test rozhodne pozitivni neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14354
17.7.20 12:46
@Anonymní píše:
Omlouvám se téma ohrané, ale nevím si rady. MS mám díky duphastonu jako hodinky přesný na den, nyní 1. Den zpoždění. Žádný naznak, že by MS měla přijít asi od 25.dc - 28. DC mě pobolivalo břicho (dnes 31 DC). Dělala jsem teď ráno test a na něm tohle. Je tam ryska nebo doušek? Na fotce jde špatně videt. Děkuji za odpověď

Vidím ducha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama