Je to duch nebo ryska?Nebo jen chci vidět 2 //, tak je vidím?

• Fotoalbum (16)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.6.22 19:32

Je to duch nebo ryska?Nebo jen chci vidět 2 //, tak je vidím?

Chtěla bych vás poprosit, jestli byste posoudily (předpokládám, že jste tu pouze ženy :D) moje testy.
Poslední menstruace byla 1.6. Cykly mám nepravidelně dlouhé. S manželem jsme se pomilovali 12.6. Nevím přesně, kolik mám zpoždění, ale myslím si den dva… Testy jsou náhodně od soboty.
Připadá mi, že je na nich duch. Když jsem se testovávala s negativním výsledkem, býval sněhobílý. Připadají mi ale, že násílí. Mám koupený digitální ClearBlue. Má cenu jím testovat zítra ráno, nebo to mám zkusit vydržet… :P

EDIT: Vcera jsem nevydrzela, testovala jsem se tim digitalnim a ukazal +, viz pridane foto :)
Vsem timto moc diky za podporu a reakce. A vsem dalsim budoucim maminkam i doublemaminkam hodne stesti ;)

Příspěvek upraven 30.06.22 v 11:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1418
28.6.22 19:35

Vidim ducha :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
28.6.22 19:37

Nemá každý test jinou citlivost? Na fialovém duch je, na zelených nic nevidím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 19:39

@Mgree Ja jsem si rikala, jestli nejsem jen tak chtiva carku videt. Mam ted nejake ty testy Baby cosi, driv jsem je nemela, tak jsem si rikala, ze to tak asi maji… rysku. Druhy den jsem letela pro Mama a tam byl zretelny, ale zase jsem cetla, ze dela duchy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 19:40

@Martina712 Oba jsou 10. Ale ten zeleny se hrozne spatne fotil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
28.6.22 19:41

Na filalovem něco vidím. Ještě počkej a udělej další třeba koncem týdne, clearblue má nižší citlivost, tam nejspíš nebude vidět nic, zbytečně vyhodis peníze do kanálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 19:42

@Kriss Tina No prave bych nerada. Stal nejakych 211,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.6.22 19:47

Ten fialovy je pozitivni, vim ze ve skutecnosti je urcite jeste vic videt nez na fotce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
28.6.22 19:48

Něco vidím, ale s testem bych klidně do konce tydne počkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 19:51

@Markétka111 A nejsou ty Mama testy nekvalitni? Ta druha carka je od te soboty porad na vsech takova bleda… Ale teda na vsech, co jsem delala, vzdy neco bylo… Je to tu na tech fotkach hodne spatne videt :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 19:53

@Nicole 1234 Ja cekam na to sileni carky, jsem samozrejme nedockava, zvedava…:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.6.22 20:33

@Anonymni uzivatelka nejsou nekvalitni, naopak mi prijdou nejlepsi. Takoveho zretelneho ducha jsem nasla az opravdu jako tehotna, takove ty vykoukane rysky ani nejdou poradne vyfotit a vypada to fakt jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.22 20:36

@Markétka111 Tak budu doufat, ze mas pravdu. Ted uz Mama nemam. Ale vetsinou pred MS dva dny zaspinim, potom je ticho pred bouri a dalsi den rezba. Ted se mi obcas vrati do pusy stavy, pali me zaha, je mi spis tak divne… Kojim do toho Eli (2 roky a trictvrte), ale jeste ty prsa zas tak citlivy nemam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.6.22 20:43

@Anonymni uzivatelka tak uvidis, ja bych mozna rano nejakej jeste pocurala jak se znam :lol: ale vis jak to je, nic neni jisty i kdyby to tehotenstvi bylo.. budu drzet palce at to dopadne :kytka: napis sem az budes zse testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
28.6.22 20:47

Na jednom nic, na zbytku pěkný duch. Udělej test za 2 dny znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat