Je to důvod na podání stížnosti?

Anonymní
6.12.19 20:58

Je to důvod na podání stížnosti ?

Dobrý večer.
Chtěla bych se zeptat na názor. Víc jak rok se léčím u psychiatra a zhruba půl roku se stýkám s terénníma sestrama (tý dotyčný budu říkat třeba Alena). První situace byla, když mi bylo hůř a myslela jsem na smrt a Alena mi radila radila, který způsob smrti si mám vybrat. Říkala jsem si, že třeba s tím nemá zkušennost a nevěděla co říct. Začala se mi zvyšovat agrese (občas mě to napadá i vůči Aleně) a chtěla jsem aby to Alena s tou druhou sestrou věděli, aby jsme si mohly změnit datum, nebo aby jsem se sešla jen s tou druhou sestrou a tím předejít problémům. Dneska po mě Alena vyjela jak po malým děcku a řekla mi že „když mám agresi vůči rodině, že je to naprosto normální, že je to jen výměna názorů dvou generací a že ona a druhá sestra se mi snaží pomoc". Přitom nebýt rodiny tak jsem v pr… Chtěla bych se zeptat, jestli tyhle dvě situace jsou důvod k podání stížnosti? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
6.12.19 21:11

Ano, pokud tě někdo podporuje nebo nabádá k sebevraždě, je to důvod ke stížnosti minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15445
6.12.19 21:22

Ta organizace by měla mít nějaký mechanismus na to jak řešit podobné situace, zkus se mrknout na jejich web a popiš s čím si nespokojený.

To co popisuješ zní jako problematická komunikace a minimálně v rámci supervize by to ten tým měl řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
6.12.19 23:15

…no…lidem se v hlavě odehrávají různé věci…

doufám jen, že terénní sestra Alena rozezná včas náznaky že je hůře…/ v hlavě /, nemá to každopádně jednoduchý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat