Je to falešný těhotenství?

Anonymní
11.3.21 21:03

Je to falešný těhotenský test?

Ahoj, zdravím vás. Je mi 16 let, měla jsem tři týdny zpátky chráněný pohlavní styk. Je to opravdu na dlouho, takže to popíšu krátce. Beru HA 2 měsíce, měli jsme kondom a přeruš soulož, jenže kondom praskl. Stejně si myslím že šance na otěhotnění je opravdu mizivá ale cítila jsem že to stříklo na pochvu. Přece jenom po prvý jsem si dělala mama test, byl tam slabý duch, a vždycky třeba po jednom dnu jsem si dělala další mamatesty, negativní. Potom jsem si dělala znovu test SLUNÍČKO z teta drogerie a nic, ale teď jsem se na něj podívala po 2 dnech a opravdu slabý duch. Nemůžou to být falešné testy? Slyšela jsem že mama testy dělají falešné testy, tak nevím. Děkuji za všechny rady, tipy. Děkuji!

Příspěvek upraven 11.03.21 v 22:15

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19698
11.3.21 21:06

Testy se odečítají do pěti minut. Cokoliv se na nich objeví později, to je falešný výsledek. Už se hoď do klidu, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
11.3.21 21:06

Negativni.

Prijde mi zvlastni, ze v 16 vis, ktere testy delaji falesne duchy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
11.3.21 21:08

@Kristýnkahamáčková cist umis, tak si přečti znovu návod a zjistíš, že výsledek se odecita do 5minut, pak už je to nevypovidajici!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 21:13

@Sardelka četla jsem to snad úplně všude, internet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 21:15

@lachtanice86 to není tak úplně pravda. Dost žen bylo těhotných i když se jim výsledek objevil třeba po 2 hodinách, třeba moje matka :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
11.3.21 21:16
@Kristýnkahamáčková píše:
@Sardelka četla jsem to snad úplně všude, internet :)

No vidíš a přitom si stačilo jen přečíst návod u testu. To co se ukáže po 5 minutách je neplatný natož po 2 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
11.3.21 21:34

V 16 si dost zkušená co se týče názvů testů, použití v praxi je dost horší a nejhorší je, že nevíš jak funguje oplodnění, když už sexuálně žiješ. Každopádně po 3 týdnech by na testu byly dost viditelné 2 čárky, to co tam vidíš jsou rysky, které se objeví na 90% testů po limitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 21:38

@Markéta188 omlouvám se, že jsem ještě mladá a teprve začínám sexuálně žít a bojim se že jsem těhotná.😉 :wink: 🙃 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
11.3.21 21:48

@Kristýnkahamáčková 2hodiny a 2dny je fakt rozdíl. Navic pises ze bereš ha, byl kondom a prerusovany styk. Vis jak vzniká dítě? Jak funguje ženské tělo? Na jakem principu funguje ha? Nebo ji jen polykas jak tictac a nepřemýšlíš jak to funguje? Tak si to všechno zjisti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3707
11.3.21 21:57

@Kristýnkahamáčková No a to takto budeš šílet každej měsíc? Milion testů, evidentně negativních, přestože sex byl s HA, kondomem a ještě přerušovaně? Vážne si o tom zkus něco přečíst, jinak tě to přivede akorát tak do cvokhausu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
11.3.21 22:05

O falešně březosti u zvířat vím, ale o falešném těhotenství slyším prvně XD. Jsi jenom paranoidní, jestli bereš prášky a udělali jste to všechno co si psala je snad šance 0,00000000000001% že se tam ta jedna mrška dostane a zrovna tam bude to plodné vajíčko, chce to klid a čistou hlavu akorát :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 22:08

@lachtanice86 a taky jsem napsala že kondom praskl😉 :wink: šlo to dovnitř, a všichni ví že HA není 100%, tisíce žen s ní už otěhotnělo a nemuselo to být tím, že ji nebrali pravidelně😉 Sice mi je 16, ale za tu dobu něco málo vím a ano tohle je moje první zkušenost s testy, proto se PTÁM. Ale tak SE PROSTĚ BOJÍM NO. Proto jsem sem taky napsala, ze strachu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
11.3.21 22:16

@Kristýnkahamáčková slo to dovnitř pri prerusovane souloži? To nechápu. Ne, pokud žena bere ha jak má, nevěřím na těhotenství pres ha.
Je ti jen 16 a moc toho nevis, viz moje první věta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
11.3.21 22:19
@Kristýnkahamáčková píše:
@lachtanice86 a taky jsem napsala že kondom praskl😉 :wink: šlo to dovnitř, a všichni ví že HA není 100%, tisíce žen s ní už otěhotnělo a nemuselo to být tím, že ji nebrali pravidelně😉 Sice mi je 16, ale za tu dobu něco málo vím a ano tohle je moje první zkušenost s testy, proto se PTÁM. Ale tak SE PROSTĚ BOJÍM NO. Proto jsem sem taky napsala, ze strachu.

Taky mám ve svém okolí známou která otěhotněla i když HA brala.

Ale prosím nevnucuj všem že můžeš být těhotná když sama těhotná být nechceš a my všichni víme že těhotná nejseš, já sama praktikovala přerušovanou soulož bez HA a neotěhotněla sem dokud sem nechtěla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat