Je to fyzické násilí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 16:14
Je to fyzické násilí?

Ahoj vsichni. Mam takovy hloupý dotaz. Mam pritele a nevim si rady zda zpozornit nebo se strachuji zbytecne. Koukali jsme na televizi a byl tam jeden pekny par a ja se nad tim rozplyvala no a pritel mi do seriálu porad mluvil a ja rikala at je ticho ze tam je hezká scéna, no a on se urazil a rekl ze to treba taky jednou pozná. A pak do me strkal kdyz se “uveleboval” na sedačce. Tak jsem zvýšila hlas a rikala mu zda toho muze nechat a nechovat se jak maly decko a on odešel vedle a ja za nim proc se tak chová ze uz me to nebavi a ze mi ty jeho reci ublizujou nekdy at se nad tim zamyslij.. no a prej kdyz me tak otravuje tak ho mam nechat byt a odešel zas zpět do obyvaku, jenze ja to chtela normalne resit a sla jsem za nim ale on me zavřel v ložnici a držel kliku tak jsem za ni chystala a on schvalne prudce otevřel a pak zas zavřel a kdyz jsem rekla ze kdybych stala bliz tak me muze prastit tak mi rekl no a co.. a sel si lehnout na postel a ja ze si pujdu sednout za nim a on nastavil nohu a odzduchoval me pryc.. ja mela v ruce mobil tak jsem ho pres perinu bouchla telefonem (mam ho pul roku a je od nej k narozeninám, nic se mu nestalo a urcite ho to pres perinu nemohlo bolet) no a on me na oplátku kopl do ohryzku, ja nemohla dýchat a vytrskla v slzy. Jediné co mi na to rekl bylo ze jde videt jak si nevazim veci od nej. Tak jsem sla do obýváku a uklidňuji se tady.. mohla jsem to resit vic vklidu ale to mu neni jedno ze by mi neco udělal? Kdyz se vztekam tak ho umim taky bouchnout protoze mi prijde ze na nej nic jinyho nezabírá ale ne zadny facky.. vzdy jen bouchnutí do ramene a tak.. a kdyz mu nekdy na jeho rány (nemlati me primo do tváře nebo tak ale umi me chytit za ruce tak ze mam modrinu ale ta se mi udela lehce…) reknu ze me nema mlátit tak prej ja ho mlátím furt takze zas neco muzu a on nic.. a jinak u hadek kdyz mi neco vadi tak je mi řečeno ze se mam zamyslet prvne nad sebou a pak osočovat jeho..ze ja si proplouvam a vse schytá on. Stve me to protoze nemuzu nic s nim resit jelikoz je to okamžitě bez výjimky otočeno zpět na me. Ja ted nevim co mam delat…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 10.01.19 16:17

jste oba dva dost divní :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 21458 příspěvků 10.01.19 16:19

Sbalit a jít od něj pryč. Jako v tomhle chceš žít celý život?

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 10.01.19 16:19

:potlesk: Gratuluju k debilovi. Má aspoň obří nástroj v kalhotech nebo taky ho.no jako v hlavě? Kolik vám proboha je? 14-15?

Lenis87
Kecalka 136 příspěvků 10.01.19 16:20

Ahoj. Proč s ním jsi? Mám za sebou dost podobný vztah. Nepíšeš, kolik vám je a jak dlouho jste spolu, ale nepřijde mi to jako moc zralý vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 16:21

@Kaileee v jakém smyslu?
@ajmy neni nam 15. Kolem 20.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 334 příspěvků 10.01.19 16:21

Predevsim musite oba dospet. Chovate se jak cvoci. Tohle nemuze do budoucna fungovat.

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 421 příspěvků 10.01.19 16:21

O priteli se vyjadrovat nebudu, s takovym bych nebyla ani minutu.
Ale to tvoje bouchani je taky na hlavu, copak ti je 10?

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 10.01.19 16:23
@Anonymní píše:
@Kaileee v jakém smyslu?
@ajmy neni nam 15. Kolem 20.

Třeba tím, že řešíte neshody násilím? To normální není u dospělých…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 16:23

@Lenis87 20. Jsme spolu skoro 4 roky. Jsem s ni protoze mi prisel jako ten pravý co jsem ho poznala a kdyz nedojde k hadkam tak mam vse co jsem vzdy u pritele chtela. Takze tak, at to zni jakkoliv zle.

BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 10.01.19 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj vsichni. Mam takovy hloupý dotaz. Mam pritele a nevim si rady zda zpozornit nebo se strachuji zbytecne. Koukali jsme na televizi a byl tam jeden pekny par a ja se nad tim rozplyvala no a pritel mi do seriálu porad mluvil a ja rikala at je ticho ze tam je hezká scéna, no a on se urazil a rekl ze to treba taky jednou pozná. A pak do me strkal kdyz se “uveleboval” na sedačce. Tak jsem zvýšila hlas a rikala mu zda toho muze nechat a nechovat se jak maly decko a on odešel vedle a ja za nim proc se tak chová ze uz me to nebavi a ze mi ty jeho reci ublizujou nekdy at se nad tim zamyslij.. no a prej kdyz me tak otravuje tak ho mam nechat byt a odešel zas zpět do obyvaku, jenze ja to chtela normalne resit a sla jsem za nim ale on me zavřel v ložnici a držel kliku tak jsem za ni chystala a on schvalne prudce otevřel a pak zas zavřel a kdyz jsem rekla ze kdybych stala bliz tak me muze prastit tak mi rekl no a co.. a sel si lehnout na postel a ja ze si pujdu sednout za nim a on nastavil nohu a odzduchoval me pryc.. ja mela v ruce mobil tak jsem ho pres perinu bouchla telefonem (mam ho pul roku a je od nej k narozeninám, nic se mu nestalo a urcite ho to pres perinu nemohlo bolet) no a on me na oplátku kopl do ohryzku, ja nemohla dýchat a vytrskla v slzy. Jediné co mi na to rekl bylo ze jde videt jak si nevazim veci od nej. Tak jsem sla do obýváku a uklidňuji se tady.. mohla jsem to resit vic vklidu ale to mu neni jedno ze by mi neco udělal? Kdyz se vztekam tak ho umim taky bouchnout protoze mi prijde ze na nej nic jinyho nezabírá ale ne zadny facky.. vzdy jen bouchnutí do ramene a tak.. a kdyz mu nekdy na jeho rány (nemlati me primo do tváře nebo tak ale umi me chytit za ruce tak ze mam modrinu ale ta se mi udela lehce…) reknu ze me nema mlátit tak prej ja ho mlátím furt takze zas neco muzu a on nic.. a jinak u hadek kdyz mi neco vadi tak je mi řečeno ze se mam zamyslet prvne nad sebou a pak osočovat jeho..ze ja si proplouvam a vse schytá on. Stve me to protoze nemuzu nic s nim resit jelikoz je to okamžitě bez výjimky otočeno zpět na me. Ja ted nevim co mam delat…

Moc hezké. Z obou stran. A ptáš se na co? Jestli je fyzické násilí to, že ho bouchnes do ramene? Ano je. A to, že on tě kopne? Ano je. Přítel má pravdu ty ho bijes a je to v pořádku protože na něj nic jiného nezabírá a on tě bije, protože je to určitě v poradku když to děláš ty. Měli byste jít od sebe, nejprve dospět, možná nějaké kurzy slušného chování. No a pak si najdete partnery.

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 10.01.19 16:25

Tak pokud komunikaci z obou stran řešíte násilím tak asi něco nebude v pořádku, každopádně vám i jemu asi bude lépe když budete chvíli sami a naučíte se žít sami se sebou a až potom hledat nové partnery.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 16:26

@Anna85 Ne neni to ja vim kazdopadne.. taky mi to prijde jak u dítěte no, hlavne taky kvuli tomu ze nedávám rány jak dospěla, naopak on potom jo. Jenze on bere i postuchovani jak biti. Myslim ze kdybyste s nim zažila hádku tak jste taky tak zoufalá jak ja a chováte se na 10.
@ajmy Normalni to neni ale přesto se to deje a z me strany bych to za násilí nepovazovala.

nostress
Extra třída :D 13994 příspěvků 10.01.19 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj vsichni. Mam takovy hloupý dotaz. Mam pritele a nevim si rady zda zpozornit nebo se strachuji zbytecne. Koukali jsme na televizi a byl tam jeden pekny par a ja se nad tim rozplyvala no a pritel mi do seriálu porad mluvil a ja rikala at je ticho ze tam je hezká scéna, no a on se urazil a rekl ze to treba taky jednou pozná. A pak do me strkal kdyz se “uveleboval” na sedačce. Tak jsem zvýšila hlas a rikala mu zda toho muze nechat a nechovat se jak maly decko a on odešel vedle a ja za nim proc se tak chová ze uz me to nebavi a ze mi ty jeho reci ublizujou nekdy at se nad tim zamyslij.. no a prej kdyz me tak otravuje tak ho mam nechat byt a odešel zas zpět do obyvaku, jenze ja to chtela normalne resit a sla jsem za nim ale on me zavřel v ložnici a držel kliku tak jsem za ni chystala a on schvalne prudce otevřel a pak zas zavřel a kdyz jsem rekla ze kdybych stala bliz tak me muze prastit tak mi rekl no a co.. a sel si lehnout na postel a ja ze si pujdu sednout za nim a on nastavil nohu a odzduchoval me pryc.. ja mela v ruce mobil tak jsem ho pres perinu bouchla telefonem (mam ho pul roku a je od nej k narozeninám, nic se mu nestalo a urcite ho to pres perinu nemohlo bolet) no a on me na oplátku kopl do ohryzku, ja nemohla dýchat a vytrskla v slzy. Jediné co mi na to rekl bylo ze jde videt jak si nevazim veci od nej. Tak jsem sla do obýváku a uklidňuji se tady.. mohla jsem to resit vic vklidu ale to mu neni jedno ze by mi neco udělal? Kdyz se vztekam tak ho umim taky bouchnout protoze mi prijde ze na nej nic jinyho nezabírá ale ne zadny facky.. vzdy jen bouchnutí do ramene a tak.. a kdyz mu nekdy na jeho rány (nemlati me primo do tváře nebo tak ale umi me chytit za ruce tak ze mam modrinu ale ta se mi udela lehce…) reknu ze me nema mlátit tak prej ja ho mlátím furt takze zas neco muzu a on nic.. a jinak u hadek kdyz mi neco vadi tak je mi řečeno ze se mam zamyslet prvne nad sebou a pak osočovat jeho..ze ja si proplouvam a vse schytá on. Stve me to protoze nemuzu nic s nim resit jelikoz je to okamžitě bez výjimky otočeno zpět na me. Ja ted nevim co mam delat…

Ano je to fyzické násilí, ale na obou stranách. Máte chování čtrnáctiletých dětí. Oba by jste potřebovali dovychovat.

Lenis87
Kecalka 136 příspěvků 10.01.19 16:27
@Anonymní píše:
@Lenis87 20. Jsme spolu skoro 4 roky. Jsem s ni protoze mi prisel jako ten pravý co jsem ho poznala a kdyz nedojde k hadkam tak mam vse co jsem vzdy u pritele chtela. Takze tak, at to zni jakkoliv zle.

Tak to už je dost dlouhá doba. Umíš si představit, že s ním budeš pořád? Nebo, že s ním budeš mít dítě? Může jít jen o nějaký momentální stav, kdy si prostě lezete vzájemně na nervy. Pokud takhle ale řešíte spory pořád, asi je něco špatně.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >