Je to hladová stolice nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 02:48
Je to hladová stolice nebo ne?

Ahoj holky prosím o pomoc maléj má od po nazelenavou stolici (plenu pošlu) někdy žlutou někdy zeleno žlutou (poslední 2dny) a teď při přebalování měl už tmavou co myslíte je to hladová stolice nebo ne je plně kojen

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 01.05.19 03:47
:roll:
Lathi
Kecalka 303 příspěvků 01.05.19 04:16

Ano, syn to mel podobne a pri kontrole opravdu nepribiral. Take byl pouze kojen, bylo to cca ve 3 tydnech.

beruska9
Extra třída :D 11066 příspěvků 01.05.19 04:51

Zelena stolice muze byt z hodne duvodu, nech ho zvazit :nevim: Neberes zelezo? To delalo zelenou stolici u nas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 05:57

@Lathi my jdeme k dr zítra ale po 3t a to přibral od poslední kontroli to sem ho vážila u švagrove a měl o kg a půl vic než na kontrole. Takže myslíte že je to hladová stolice? Přijde mi že na té první plene je i hlen. Mám z toho divnej pocit protože Mléko mi furt teče
@beruska9 nene železo neberu a ani jsem nejedla nic co by stolici mohlo zbarvit

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.05.19 06:04

Poku tam je i hlen, projevuje se tak i ABKM, např

warita
Extra třída :D 10201 příspěvků 01.05.19 06:32

Nam udelal stolici zelenou jako spenat Nutrilon. Ze nesedl jsem vedela nejenom podle barvy. Mala nafoukla jako zaba a rycela bolesti.

Ale to ti asi nepomuze, kdyz kojis. Ja bych to konzultovala s Dr. Z toho mala co vim, tak to nemusi byt jenom alergie na kravske, ale i alergie na laktozu, ktera se vyskytuje i v MM. Bohuzel.

Mleka se ti tvori dost? Kolem 3 tydne dochazi k rustovemu spurtu, tak je mozne, ze ma malo, ale opet z toho mala co vim, tak kdyz ma dite mal mleka, tak ani nekaka treba 2 tydny a mleko se komplet absorbuje do organizmu. Tak nevim no…

Elessa
Kecalka 144 příspěvků 01.05.19 06:47

A jak casto kojite? Jite hodne mlecnych vyrobku? Takova barva muze mit vic duvodu. Vic nez barvy bych se obavala toho hlenu. Nemyslim, ze mate slabe mleko, nic takoveho jako slabe mleko neexistuje. Pokud pribira, myslim, ze v tomto bude vse v poradku. Zaneste plenku dr nebo ji ukazte/poslete mailem fotky.

warita
Extra třída :D 10201 příspěvků 01.05.19 07:35
@Elessa píše:
A jak casto kojite? Jite hodne mlecnych vyrobku? Takova barva muze mit vic duvodu. Vic nez barvy bych se obavala toho hlenu. Nemyslim, ze mate slabe mleko, nic takoveho jako slabe mleko neexistuje. Pokud pribira, myslim, ze v tomto bude vse v poradku. Zaneste plenku dr nebo ji ukazte/poslete mailem fotky.

neco jako slabe mleko existuje. Vyzivnost mleka se samozrejme lisi u kazde zeny. Moje mati napriklad mela hodne slabe mleko, mela ho hodne, ale asi bylo dost vodove, takze jsme skoro nepribirali. Moje sestra mela na 6m 5kg. Pak mama musela prestat kojit a zacala davat UM a segra zacala rust pred ocima.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 08:22

@nenivolnynick no já pravda že od neděle si dělám caro s mlékem a od té doby má tyhle problémy myslíte že to může způsoby Mléko? Jinak měl ne výrobky nepiju a ani nejím teď sem od nedělá začala s mlékem @warita
No mléka se mi tvoří dost když zmáčknu furt teče ale kojím hrozně často po hod a půl @Elessa jak píšu po hod a půl někdy i brečí i dřív přitom mi nedělá problém kojit i přes hodinu furt Mléko teče maléj si Teda často teď ublinkava a kaka po každém kojením a nene nejedla jsem mléčné vířivky vůbec celé 2M až do teď od neděle si dělám caro s mlékem může to způsobit caro s mlékem? Je tam toho hlenu dost že ani omlouvám se je to moje první miminko a jsem mladá maminka tak popravdě těmhle věcem moc nerozumím a nevím přesně co je dobře a co ne ano zítra jdu k dr hned ukážu a přinesu děkuji @warita no Mléka mám dost ale teď ještě jeslí je výživné jak píšete když má i docela často hlad. Moc všem děkuji za rady!!!

Uživatel je onlinePetula306
Kecalka 285 příspěvků 01.05.19 08:47

Já myslím, že nejlepší je to nezkoumat. Mimina kadí celé spektrum barev a konzistencí. Až půjdete na kontrolu, uvidíte jestli přibírá. Mléko je prostě mléko, není slabé silné, takové nebo makové. Pokud dítě pije, nasytí se a tělo si vezme co potřebuje. Ještě ho teda můžete vážit (já jednou vážila ze zvědavosti jak roste na digitální kuchyňské váze - má přesnost na 1g)

mroe
Neúnavná pisatelka 15469 příspěvků 01.05.19 09:02

Ja myslim, ze bude nejlepsi prestat cist internet a zkoumat pleny. Pokud dite pribira normalne, neni duvod se stresovat diskusemi…

warita
Extra třída :D 10201 příspěvků 01.05.19 09:04
@Anonymní píše:
@nenivolnynick no já pravda že od neděle si dělám caro s mlékem a od té doby má tyhle problémy myslíte že to může způsoby Mléko? Jinak měl ne výrobky nepiju a ani nejím teď sem od nedělá začala s mlékem @warita
No mléka se mi tvoří dost když zmáčknu furt teče ale kojím hrozně často po hod a půl @Elessa jak píšu po hod a půl někdy i brečí i dřív přitom mi nedělá problém kojit i přes hodinu furt Mléko teče maléj si Teda často teď ublinkava a kaka po každém kojením a nene nejedla jsem mléčné vířivky vůbec celé 2M až do teď od neděle si dělám caro s mlékem může to způsobit caro s mlékem? Je tam toho hlenu dost že ani omlouvám se je to moje první miminko a jsem mladá maminka tak popravdě těmhle věcem moc nerozumím a nevím přesně co je dobře a co ne ano zítra jdu k dr hned ukážu a přinesu děkuji @warita no Mléka mám dost ale teď ještě jeslí je výživné jak píšete když má i docela často hlad. Moc všem děkuji za rady!!!

muze mit rustovy spurt. Vydrzet par dnu.

beruska9
Extra třída :D 11066 příspěvků 03.05.19 12:15
@Anonymní píše:

Tak zkus zase to mleko nepit…u nas teda stolice byla zelena ze zeleza, ale maly mel I mirnou intoleranci, kdyz jsem vysadila mleko, zlepsilo se I ublinkavani I stolice (konzistence, ne barva)

Váš příspěvek
Reklama