Je to hlenová zátka nebo výtok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

Holky prosim vas, je tohle hlenova zatka? Omlouvam se za prip. nevhodne foto, kdyztak vymazu :oops:

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 09.09.18 14:30

Proč? Proč? 8o já teda rodila a ani nevím jestli ze mě zatka vypadla a výtok jsem měla cele těhotenství. I kdyby to byla zatka a někdo ti to napsal, tak k čemu ti to bude? Rodit můžeš x dni po odchodu zatky… hrozná ta fotka, fakt nechutné a vždycky si říkám, proč to mají ženské dávat potřebu na internet…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.09.18 14:34

A k čemu ti je to vědět? Porod může přijít hned nebo za dva týdny, zátka o tom nevypovídá. Jinak mně to přijde jako zátka, když už jsi sem dala tu libovou fotku, tohle ze mě teda normálně v těhotenství nelezlo.

Uživatel je onlineTRG
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 09.09.18 14:36

Foto vymaž, mně se z toho kufr nezvedá, ale fakt mi nepřijde OK dávat na diskuzní fórum foto jakýchkoli tělesných tekutin. :lol: Kdyžtak googli, podobných fotek ti vyjede mraky a porovnáš to.
Nebudu psát, jestli to je zátka nebo není, to neodhadnu. Já měla jinou, taky jsem váhala před porodem, jestli to či ono není zátka. A když začala doopravdy odcházet, bylo to jasné. Rodila jsem ale až asi za týden potom. Ovšem… já měla takový výtok, jako je na fotce, chvilku před porodem… (Uh, ani psát to takhke na fórum se mi nezdá košer, ale chápu, že jsi třeba nervózní…)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2001 příspěvků 09.09.18 14:39

Tahlre vypada kdyz se vysmrkam 8o 8o 8o

Dainvyk
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 09.09.18 15:07

Myslim,ze je,ale opravdu je ti to k nicemu,muze odejit klidne i mesic pred porodem :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 16:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11567 příspěvků 10.09.18 10:51
@Anonymní píše:
jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

Přes admina - stačí zmínit nick admin, napsat SZ nebo nahlásit :) Už jsem smazala,

Přeji krásný den,

Josefina

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >