Reklama

Je to hlenová zátka nebo výtok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

Holky prosim vas, je tohle hlenova zatka? Omlouvam se za prip. nevhodne foto, kdyztak vymazu :oops:

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 09.09.18 14:30

Proč? Proč? 8o já teda rodila a ani nevím jestli ze mě zatka vypadla a výtok jsem měla cele těhotenství. I kdyby to byla zatka a někdo ti to napsal, tak k čemu ti to bude? Rodit můžeš x dni po odchodu zatky… hrozná ta fotka, fakt nechutné a vždycky si říkám, proč to mají ženské dávat potřebu na internet…

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 09.09.18 14:34

A k čemu ti je to vědět? Porod může přijít hned nebo za dva týdny, zátka o tom nevypovídá. Jinak mně to přijde jako zátka, když už jsi sem dala tu libovou fotku, tohle ze mě teda normálně v těhotenství nelezlo.

TRG
Kecalka 376 příspěvků 09.09.18 14:36

Foto vymaž, mně se z toho kufr nezvedá, ale fakt mi nepřijde OK dávat na diskuzní fórum foto jakýchkoli tělesných tekutin. :lol: Kdyžtak googli, podobných fotek ti vyjede mraky a porovnáš to.
Nebudu psát, jestli to je zátka nebo není, to neodhadnu. Já měla jinou, taky jsem váhala před porodem, jestli to či ono není zátka. A když začala doopravdy odcházet, bylo to jasné. Rodila jsem ale až asi za týden potom. Ovšem… já měla takový výtok, jako je na fotce, chvilku před porodem… (Uh, ani psát to takhke na fórum se mi nezdá košer, ale chápu, že jsi třeba nervózní…)

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 09.09.18 14:39

Tahlre vypada kdyz se vysmrkam 8o 8o 8o

Dainvyk
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 09.09.18 15:07

Myslim,ze je,ale opravdu je ti to k nicemu,muze odejit klidne i mesic pred porodem :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 16:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

admin
Extra třída :D 10883 příspěvků 10.09.18 10:51
@Anonymní píše:
jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

Přes admina - stačí zmínit nick admin, napsat SZ nebo nahlásit :) Už jsem smazala,

Přeji krásný den,

Josefina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama