Je to hlenová zátka nebo výtok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

Holky prosim vas, je tohle hlenova zatka? Omlouvam se za prip. nevhodne foto, kdyztak vymazu :oops:

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 09.09.18 14:30

Proč? Proč? 8o já teda rodila a ani nevím jestli ze mě zatka vypadla a výtok jsem měla cele těhotenství. I kdyby to byla zatka a někdo ti to napsal, tak k čemu ti to bude? Rodit můžeš x dni po odchodu zatky… hrozná ta fotka, fakt nechutné a vždycky si říkám, proč to mají ženské dávat potřebu na internet…

radkka
Generální žvanilka 20661 příspěvků 09.09.18 14:34

A k čemu ti je to vědět? Porod může přijít hned nebo za dva týdny, zátka o tom nevypovídá. Jinak mně to přijde jako zátka, když už jsi sem dala tu libovou fotku, tohle ze mě teda normálně v těhotenství nelezlo.

TRG
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.09.18 14:36

Foto vymaž, mně se z toho kufr nezvedá, ale fakt mi nepřijde OK dávat na diskuzní fórum foto jakýchkoli tělesných tekutin. :lol: Kdyžtak googli, podobných fotek ti vyjede mraky a porovnáš to.
Nebudu psát, jestli to je zátka nebo není, to neodhadnu. Já měla jinou, taky jsem váhala před porodem, jestli to či ono není zátka. A když začala doopravdy odcházet, bylo to jasné. Rodila jsem ale až asi za týden potom. Ovšem… já měla takový výtok, jako je na fotce, chvilku před porodem… (Uh, ani psát to takhke na fórum se mi nezdá košer, ale chápu, že jsi třeba nervózní…)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.09.18 14:39

Tahlre vypada kdyz se vysmrkam 8o 8o 8o

Dainvyk
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 09.09.18 15:07

Myslim,ze je,ale opravdu je ti to k nicemu,muze odejit klidne i mesic pred porodem :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 16:25
je to hlenova zatka nebo vytok?

jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

admin
Extra třída :D 11149 příspěvků 10.09.18 10:51
@Anonymní píše:
jak prosim fotku vymazu, at nepohorsuju. nebo i tema radsi????

Přes admina - stačí zmínit nick admin, napsat SZ nebo nahlásit :) Už jsem smazala,

Přeji krásný den,

Josefina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >