Je to hmyzí trus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:00
Je to hmyzí trus?

Je mi tak trapně, že vkládám anonymně. Po přestěhování a prvním dnům na nové zahradě máme všude na zahradním nábytku podivné malé žluté čárky. Myslela jsem, že to je pil, ale když jsem to rukou chtěla sklepnout, vyloženě se to rozmázlo jako ho.no :zed: a stejně tak to i smrdí. Je to hmyzí trus? Po dvou dnech je zadělané snad všechno. Žádný strom, ze kterého by to na první pohled padalo, nemáme. Jsou to ani ne cm dlouhé, svítivě žluté čáry, co vážně vypadají spíš jako pil. Nejhorší je, že z potahů to skoro nejde dolů :( Díky moc

Reakce:
miluver
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 15.05.19 17:08

Jj to je včelí trus, a odstraňuje se opravdu špatně no…

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 15.05.19 17:26

Vyjmenovaná slova po P, umí už děti ve třetí třídě : pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš a, světe div se, PYL…

Příspěvek upraven 15.05.19 v 17:27

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:27

@miluver mockrát děkuju. My jsme měli zahradu i předtím a včel tam bylo hodně, nikdy jsem tohle na nábytku neviděla v takové míře 8o tady včely skoro nevidím a přitom tohle

pannda
Kelišová 6901 příspěvků 32 inzerátů 15.05.19 17:34

Ten pravopis je děs…pil(vodu), pyl je vyjm. slovo!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:54

@pannda dík plně řeší můj problém a dává odpověď na otázku :roll: super přínosný příspěvek od neomylného člověka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 17:58
@Šáruší píše:
Vyjmenovaná slova po P, umí už děti ve třetí třídě : pýcha, pytel, pysk, netopýr, slepýš a, světe div se, PYL…Příspěvek upraven 15.05.19 v 17:27

Co přesně bys na to chtěla slyšet? Mám zařídit fanfáry a udělit tobě a Pannda metál za odhalení hrubky? Psala jsem rychle, udělala chybu. Vidím, že bych se asi měla jít zabít. Jsem zvědavá, kdy se ozvou další, že TO taky našly :roll: nějakou radu k tématu bys neměla?

pannda
Kelišová 6901 příspěvků 32 inzerátů 15.05.19 18:27
@Anonymní píše:
Co přesně bys na to chtěla slyšet? Mám zařídit fanfáry a udělit tobě a Pannda metál za odhalení hrubky? Psala jsem rychle, udělala chybu. Vidím, že bych se asi měla jít zabít. Jsem zvědavá, kdy se ozvou další, že TO taky našly :roll: nějakou radu k tématu bys neměla?

To nemusíš, jsou to takové základní věci…Mýlit se je lidské, ovšem opakovaně???
Neřeš mě, nechci šťourat, jen se tu denně setkávám s takovým pravopisem, že se to fakt nehodí…
Co se týče tématu, nezbývá, než na potahy pořídit přehoz nebo může pomoci i nanotechnologie, sprej… a opravdu utírat…

pannda
Kelišová 6901 příspěvků 32 inzerátů 15.05.19 18:31
Šáruší
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 15.05.19 18:52
@Anonymní píše:

Radu k tématu jsi dostala, je to od včel, já ti ještě napsala, jak vypadají vyjmenovaná slova, abys nebyla za troubu, co neví, že pyl se nepíše pil. Nespletla, protože jsi to v jednom krátkém textu napsala 2×. Takže místo hloupého vykřikování stačilo napsat něco na způsob : Díky, vidíš to, příště budu moudřejší. Ale ne, ještě se budeš rozčilovat :nevim: komu není rady :nevim:

Váš příspěvek
Reklama