Je to implantační krvácení?

Anonymní
2.11.19 14:43

Je to implantacni krvácení?

Dnes jsem 10 dpo, ms má přijít až za pet dni. Většinou mám cykly delší, cca 34 + dni. Par dni me pobolivaji prsa. Dnes jsem hnědě zašpinila. Muže již o implantaci krvácení? O dítě se snažíme. Nezdá se mi, ze by mi ms přišla tak brzo. Někdo podobnou zkušenost? Minuly měsíc jsem měla spontánní potrat…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.11.19 14:52

Může. Já v žádném že 4 těhotenství implantacni krvácení neměla, ale když jsme se snažili o to čtvrté, tak v měsíci, ve kterém to nevyšlo jsem cca 7dpo malé krvácení zaznamenala. Síla sugesce je asi veliká, protože o těhotenství ten měsíc nešlo. Když se pak povedlo, nic takového jsem neměla. Ale někdo to mívá i když 10dpo se mi na to zda už pozdě, tak držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1133
2.11.19 15:47

Ahoj minulý měsíc jsem prodělala biochemické…implantační pokles byl teplotou zaznamenám 7 DPO a 12 DPO implantační krvácení…14 DPO pak // Duch… takže ano možné to je…vysvětluji si to tím krvácení tak pozdě že až 12 DPO došlo k definitivnímu napojení na krevní oběh, a až po tomto napojení začně tělo vytvářet HCG..hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.11.19 16:19

Stejne to nevykoumas, ja to delala minimalne rok, zkoumani vsehovkazdy mesic, duchy na testech, mereni, zkoumani cipku..vsechno je zbytecen..proste musis vydrzet do ms :nevim: a teda u me nikdy nidacni spineni nebylo..ani v tehu, ani pri nevydarenych tehu a neznam absolutne nikoho, kdo by ho mel. Kazdopadne drzim palce..a fakt se testujte tak 2 dny po vynechani ms, usetrite si hromadu zklamani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama