Je to jen náhoda?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.9.21 21:43

Je to jen náhoda?

Ahoj, pracuju v PC studovně (jsem studentka) na brigádě u mě na škole. Minulý týden jsem si tam všimla jednoho kluka/studenta. Velmi se mi líbil. Chtěl s něčím pomoct před koncem pracovní doby, že se mu nejde přihlásit. Tak jsem tam šla a pomohla mu se přihlásit k PC.
Včera jsem zase byla na brigádě a ten kluk tam byl znovu; přišel za mnou, že omylem hodil jiné mince do automatu (zase u mě v PC studovně). Tak jsem mu šla poradit.
Myslíte, že je to jen náhoda?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
21.9.21 21:48

Z tohoto popisu těžko soudit. Možná jo a možná ne, já bych se ho zeptala 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
21.9.21 21:49
@Anonymní píše:
Ahoj, pracuju v PC studovně (jsem studentka) na brigádě u mě na škole. Minulý týden jsem si tam všimla jednoho kluka/studenta. Velmi se mi líbil. Chtěl s něčím pomoct před koncem pracovní doby, že se mu nejde přihlásit. Tak jsem tam šla a pomohla mu se přihlásit k PC.
Včera jsem zase byla na brigádě a ten kluk tam byl znovu; přišel za mnou, že omylem hodil jiné mince do automatu (zase u mě v PC studovně). Tak jsem mu šla poradit.
Myslíte, že je to jen náhoda?

Počkej do třetice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
21.9.21 21:52

No tak buď se mu líbíš, nebo je to nepraktický mimoň :) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
21.9.21 21:57

Neptej se tady, zeptej se jeho a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
21.9.21 22:07

Může to být náhoda a nemusí. Když už se od vidění znáte, tak zkus příště začít konverzaci ty a uvidíš, jestli se chytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
21.9.21 22:10

Hmm… Takže ty tam jsi na brigádě ve studovně a někdo po tobě chce, aby jsi dělala to, od čeho tam jsi (pomáhala studentům s přihlašováním a čímkoli jiným souvisejícím s provozem studovny)? No, to je záhada. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1360
21.9.21 22:18

BTW, jen doufám, že si ajťák u nás ve firmě nemyslel, že ho balím, když jsem první týden 4× zablokovala komp špatně zadanými přístupovými kódy a třikrát mi nefungovalo přihlášení k tiskárně… :) A ještě ke všemu jsem ho pak prosila, ať jde přímo ke mně do kanclu a zkontroluje mi kabely… Jsem to ale koketa, co? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7201
21.9.21 22:22
@listento píše:
BTW, jen doufám, že si ajťák u nás ve firmě nemyslel, že ho balím, když jsem první týden 4× zablokovala komp špatně zadanými přístupovými kódy a třikrát mi nefungovalo přihlášení k tiskárně… :) A ještě ke všemu jsem ho pak prosila, ať jde přímo ke mně do kanclu a zkontroluje mi kabely… Jsem to ale koketa, co? ;)

Ten uz planuje vasi svatbu. :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.21 22:26

Ženský, nebuďte zlý. Copak vám nikdy nebylo…náct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
21.9.21 23:09

Náhody neexistují, strůjcem svého osudu jsi jen ty sama. Pokud cítíš, že ho chceš tak pro to něco udělej. Nebo čekej jak se zachová příště. Jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7454
22.9.21 00:35
@listento píše:
BTW, jen doufám, že si ajťák u nás ve firmě nemyslel, že ho balím, když jsem první týden 4× zablokovala komp špatně zadanými přístupovými kódy a třikrát mi nefungovalo přihlášení k tiskárně… :) A ještě ke všemu jsem ho pak prosila, ať jde přímo ke mně do kanclu a zkontroluje mi kabely… Jsem to ale koketa, co? ;)

Hm, tak takhle vy jdete na ty chlapy, od lesa a mazane. :lol:

A sakra, tak to jsem prodrbal v zivote asi tak pul milionu prilezitosti, kdy jsem mohl skorovat bez driny, mi tyhlety nuance a naznaky ze strany zenskych vzdy unikaly a chapal je uplne blbe 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
22.9.21 04:50

Nejmenuje se náhodou František Koudelka? Třeba čeká, až přestane mít kritické dny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat