Je to jen touha nebo jsme se špatnými partnery?

Anonymní
12.5.21 16:14

Je to jen touha nebo jsme se špatnými partnery?

Je to asi trošku pubertální téma a vlastně ani nevím proč sem píšu.. asi ulevit hlavě..

Mě je 27 partnerovi (Pavel) 28,

Známému (Petr) 35 jeho partnerce (Lenka) 33, mají syna.

S Petrem a Léňou jsem se seznámili na společné dovolené, kde nás jezdí x rodin. Jezdime 2× do roka. Teď už tedy méně a menší skupinky. Přes rok se vídáme, taky poměrně často.

S Petrem jsme si sedli na první dobrou, jako by jsme se znali roky. V začátku jsme s Lenkou trošku bojovali, asi i oprávněně. Ale časem a příchodem mého partnera, si tak nějak vše na oko sedlo. Na oko, protože s Petrem se naše přátelství více prohlubovalo. Začali jsme si být čím dál bližší, jak fyzicky, tak emočně. Nemohli jsme být bez sebe ani spolu, žárlili jsme jeden na druhého. Když jsme třeba večer zůstali jako poslední, protože naše polovičky chodili spát celkem brzy, užívali jsme si svoji blízkost. Ale nikdy nezasli dál než k letmým dotekům a objetí. Pre

Uvědomili jsme si, že máme problém. Shodli jsme se na tom, že potkat se dřív, bylo by vše jednodušší. Jenže ani jeden nechceme ublížit našim partnerům. Zkusili jsme se tedy navídat, jestli to nevyšumí a byla to asi ta největší chyba, kterou jsme mohli udělat.

Na rok jsme omezili kontakt na minimum, k čemu nám dosti pomohl covid. Jenže teď po půl roce, jsme byly na společné akci a nastal problém. Vlivem alkoholu jsme zašli dál než jsme chtěli ( ale k sexu nedošlo ) a je to mezi námi ještě silnější než předtím.

Připadám si jak v 15, kdy jsme se zamilovala do vedoucího na táboře :mrgreen:

Je mezi námi teď velký otazník. Chtěli by jsme být spolu, ale zároveň se sobecky bojíme opustit to „fungující“. Mluvíme o tom, ale moudrý z toho nejsme.

Většina mě tu asi odsoudí, ale co teď dál.?

Cítím se vůči Pavlovi hrozně. Přemýšlím, že se zachovám nesobecky a nechám ho jít. Aby měl právo být s někým kdo ho bude opravdu milovat se vším všudy. Ikdyž toho budu později nejspíše litovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
946
12.5.21 16:19

Jen aby to nebylo jen to zakázaný ovoce a pak jste toho nelitovali :nevim:
Pokud je to opravdové, není lepší ublížit 2 lidem kteří se z toho časem dostanou, než x let držet nešťastný všechny 4?
Ale to musíte vědět vy, jak moc silné to mezi vámi je a podle toho se rozhodnout, nikdo jiný to za vás neudělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
12.5.21 16:56

Proboha, vždyť mají dítě. Nikdy nepochopím takové obludné chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
12.5.21 17:02

Vzhledem k tomu, ze on ma dite, tak bys to mela utnout a chodit spat se svym partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2937
12.5.21 17:07

Ja si taky kolikrat s chlapi vic rozumim, na spolecnych akcich se spolu bavime. Jenze vim, ze by,,doma" realita byla uplne jina. Treba. Kazdopadne bych to spis svedla na to, ze se nejak nudite, sedli jste si. Ted vas to laka, ale po roce vztahu by to vyslo na stejny brdo, jako s jakýmkoliv jinym normalnim chlapem. Treba taky ne. Tezko rict. Ale nerozvracela bych rodinu. Na to bych nemela zaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
12.5.21 17:08

Jo, dejte se dohromady, on vám to v pubertě syn pěkně osladí. Ale ty s ním už stejně v tu dobu nebudeš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
12.5.21 17:09

Kdyby neměli dítě, tak ti řeknu ať jdeš klidně do toho. Utni kontakt a nevidejte se vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
12.5.21 17:10

Ta situace není jednoduchá, není snadné to vyřešit. Je mezi vámi obrovská přitažlivost a je těžké jí čelit, když víte že to není správné, ale to musí být neskutečně krásné. Nepřísluší mi vás tady moralizovat a je mi vcelku jedno jak to vyřešíte, je to vaše věc. Ale ty pocity které prožíváte, to ticho před bouří, to musí být bomba, tyhle pocity prožívat. Protože k té bouři dojde, to je jisté. Je jasné že většina místního obyvatelstva mě odsoudí ale docela vám závidím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
12.5.21 17:14
@Pan Dan píše:
Ta situace není jednoduchá, není snadné to vyřešit. Je mezi vámi obrovská přitažlivost a je těžké jí čelit, když víte že to není správné, ale to musí být neskutečně krásné. Nepřísluší mi vás tady moralizovat a je mi vcelku jedno jak to vyřešíte, je to vaše věc. Ale ty pocity které prožíváte, to ticho před bouří, to musí být bomba, tyhle pocity prožívat. Protože k té bouři dojde, to je jisté. Je jasné že většina místního obyvatelstva mě odsoudí ale docela vám závidím. :D

Je pravda že s přítelem jsme začali, když byl ještě s někým jiným a ten adrenalin, než vůbec k něčemu došlo…a pak zas aby to neprasklo dělal divy :lol: taková atmosféra už se jen tak uměle nenavodí, i když nám to klape pořád, tak ty zakázaný rande byly boží a rádi na to vzpomínáme :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
12.5.21 17:17
@Pan Dan píše:
Ta situace není jednoduchá, není snadné to vyřešit. Je mezi vámi obrovská přitažlivost a je těžké jí čelit, když víte že to není správné, ale to musí být neskutečně krásné. Nepřísluší mi vás tady moralizovat a je mi vcelku jedno jak to vyřešíte, je to vaše věc. Ale ty pocity které prožíváte, to ticho před bouří, to musí být bomba, tyhle pocity prožívat. Protože k té bouři dojde, to je jisté. Je jasné že většina místního obyvatelstva mě odsoudí ale docela vám závidím. :D

Jako že podvádět partnera je bomba? At se podívá jeho synovi do očí. Bude se pořád cítit tak bombasticky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
12.5.21 17:24
@Quertizop píše:
Proboha, vždyť mají dítě. Nikdy nepochopím takové obludné chování.

Na jednu stranu jo ale… Kamarád má dvě děti 7 a 2,5 let. Z manželky se stala hospodyně. Už mu jako žena nic neříká. Každý spí v jiném pokoji. Žijí jako spolubydlící se společnými závazky. Má ji rád, ale nemiluje ji. Jí to takhle nejspíš nevyhovuje, ale nic proto nedělá. Ani jeden není šťastný. A co teda s tím? Vydržet? Další 15-20 let? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
12.5.21 17:26
@Russet píše:
Jako že podvádět partnera je bomba? At se podívá jeho synovi do očí. Bude se pořád cítit tak bombasticky?

Nikde jsem nepsal že podvádět partnera je bomba. Ten pocit když to mezi dvěma jiskří a než k TOMU dojde, to je bomba. Psal jsem že to není správné ale to je jejich starost. Toť vše. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
12.5.21 17:30

Jednak je to to pomyslné zakázané ovoce, takže co bude když se ho patřičně najíte? Jen abyste nebyla překvapená, že jeho chuť je po čas horší, než ta, na kterou jste byla zvyklá. Co potom, ochutnávat jiné plody, nebo opět trpět?

Další bod je, že tyto úvahy pramení ze stereotypu a nudy. Takže je vidět, že svou mysl máte nedostatečně zaměstnanou. Jinak byste na takové myšlenky neměla vůbec pomyšlení a byla šťastná za to, co máte.

A pokud se skutečně cítíte nešťastná v partnerském vztahu, tak nezapomeňte na to, že 50% jde za vámi. Máte stejnou možnost to měnit, jako váš partner.

Sexuální pnutí nic nenaznačuje o životní praktičnosti obou zúčastněných.

Ale víte co? Dělejte, jak myslíte, je to váš život. Buď bude lepší, nebo horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15135
12.5.21 17:35

Tak nejdříve bych si zjistila, jestli ten tvůj amant, chce vůbec partnerku opustit ;) Podle mě, by to stejně neudělal, neodešel by…vyhovuje mu, jak to je, stejně jako většině mužů…svou doma a venku nějakou na to vzrušení :P Takže se hoď do klidu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 17:35

@Micaella22 Mám to jinak taky tak, že si víc rozumím s kluky.. ale doma bych je nechtěla :mrgreen: ale tohle je právě něco jiného.. ale do budoucna člověk nevadí.. může to být jen ta touha zakázaného ovoce s kombinací, že jsme si sedli.. ale prostě je mezi námi něco zvláštního.. ale ta stránka závazků je zatím silnější.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat