Reklama

padají mi vlasy, je to katastrofa, poradíte co s tím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 08:16
Je to katastrofa?fotka

A co s tím? máte osvědčené nějaké vitaminy na vlasy do cca 300 kč které fakt pomáhají? vlasy mi padají. Porod byl před 2 a půl lety takže tím to není. Je to fakt tak šílené???to řídké nahoře. Upřímně prosím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 02.10.18 08:18

Máš jakoby větší pěšinku, ale zezhora na hlavu ti nikdo nekouká, záleží spíš jak vypadá účes normálně…

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 02.10.18 08:30

Z fotky nic nepoznám, ale dobrý je methionin. A samozřejmě mít OK štítnou žlázu.

Jasmina81
Kecalka 210 příspěvků 02.10.18 08:32

Nic hrozného nevidím, když mi hodně padaly vlasy, tak mi pomohl biosil z lékárny a stoji kolem 120 Kč :palec: poradila mi ho kadeřnice a zlepšily se mi i nehty ;)

Paoloska
Echt Kelišová 8075 příspěvků 02.10.18 08:36

Já můžu jen závidět. Mám to mnohem horší. Bojuju roky, nic nezabírá. Jsem ve fázi smíření. Nejsem jediná. Z okolí znám tři ženy s parukou. Taky mě to čeká.

Jasmina81
Kecalka 210 příspěvků 02.10.18 08:40

Zkuste se holky podívat na Milva šampony, mají úžasné recenze

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 02.10.18 08:41

Marne hledam tu katastrofu. Nevim, jak jsi vypadala driv, ale tohle jsou uplne normalni vlasy. Klidne zobej vitaminy, strava a pitny rezim taky ovlivnuje kvalitu vlasu. Bohuzel kazdemu zabere neco jineho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 09:20

@Paoloska mám to bohužel stejně.nezabira vubec nic.takze uz sem se s tim smirila.

Olivie88
Nováček 6 příspěvků 02.10.18 10:02

my máme odzkoušené přípravky od Alpecinu. a můžu říci - maximální spokojenost :-)

Náměsíčná
Závislačka 3999 příspěvků 02.10.18 12:39

Já kupuji vitamíny na vlasy v DM. Přestala jsem barvit barvou barvím henou. Po roce a půl užívání a barvení henou vlasy padají tak nějak normálně a začali mi krásně podrůstat. I kadeřnice říká,že je vidět změna. Sice u ní už nenechám peníze za barvu,ale rostou teď rychleji tak stříhám častěji :-)

katharina25
Kecalka 109 příspěvků 02.10.18 13:49

Než investuješ do vitamínů, nechej si zkontrolovat štítnou žlázu, může to být tím.
Jinak vitamíny jsou vlastně jedno jaké značky, zaměř se na Biotin, selen, zinek, přesličku, pupalku. Dále bych asi hodně zvážila začít používat různé vlasové vody, při pravidelném používání můžou udělat zázraky. Jaký šampon používáš?
Jinak vůbec to není tak hrozný, jak tvrdíš.

Kristynka22
Kecalka 126 příspěvků 02.10.18 14:20

Šampony Alpecin a Milva, vitamíny z DM Das Gesunde plus jak už je psáno výše. Rychleji mi po nich rostou, ale výsledky vidím vždy až tak po 3 měsících.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 15:20
@katharina25 píše:
Než investuješ do vitamínů, nechej si zkontrolovat štítnou žlázu, může to být tím.
Jinak vitamíny jsou vlastně jedno jaké značky, zaměř se na Biotin, selen, zinek, přesličku, pupalku. Dále bych asi hodně zvážila začít používat různé vlasové vody, při pravidelném používání můžou udělat zázraky. Jaký šampon používáš?
Jinak vůbec to není tak hrozný, jak tvrdíš.
Šampony různé na suché lámavé vlasy.Teď si dám obcas balzám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 15:21
@Náměsíčná píše:
Já kupuji vitamíny na vlasy v DM. Přestala jsem barvit barvou barvím henou. Po roce a půl užívání a barvení henou vlasy padají tak nějak normálně a začali mi krásně podrůstat. I kadeřnice říká,že je vidět změna. Sice u ní už nenechám peníze za barvu,ale rostou teď rychleji tak stříhám častěji :-)

Jaké vitamíny z dm?kouknu na ně

katharina25
Kecalka 109 příspěvků 02.10.18 15:27

Konkrétní značky, jaký balzám? Je hodně důležité složení. Třeba právě šampon ti může to padání způsobovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >