Je to láska, nebo ne

Anonymní
5.1.20 09:28

Je to laska nebo ne

Ahoj sorry za anonim…od rijna jsme spolu zili, pred tim jen par tydnu randili…na Novy rok konec…zadna sms nic…zadne vysvetleni jen ze v tom nechce pokracovat..mrzi me to… byla to vub c laska po tak kratke době???

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

21
5.1.20 09:37

Ahoj, láska to zjevně byla když jste se rozhodly sestěhovat. Ale bohužel nejspíš vyprchala, nejste pro sebe stvoření minimálně z jeho/její strany. Vím že to bolí a člověk se trápí ale je lepší že jste na to přišli tak brzo. Věnujte se chvíli sama/sám sobě oklepte se z rozchodu a on časem přijde lepší vztah :hug:

• Nahlásit
2611
5.1.20 09:38

Nebila to lázka

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 09:48

Beze slova, bez vysvetleni, proste v tom pokracovat nechce…a okamzite se odstehuj…krasny novy rok zacal…nebrecim, ale je mi lito toho, ze to bylo z niceho nic, proc jsme teda spolu zili…skoda ze nestojim ani za to aby to bylo vysvetleno..ja se urcite neozvu, mam hrdost…hold jsou lidi svine a tak se clovek musí taky tak chovat

• Nahlásit
5.1.20 09:51
@Anonymní píše:
Beze slova, bez vysvetleni, proste v tom pokracovat nechce…a okamzite se odstehuj…krasny novy rok zacal…nebrecim, ale je mi lito toho, ze to bylo z niceho nic, proc jsme teda spolu zili…skoda ze nestojim ani za to aby to bylo vysvetleno..ja se urcite neozvu, mam hrdost…hold jsou lidi svine a tak se clovek musí taky tak chovat

Mela jsi ho nejdriv poznat nez jste se sestehovali :nevim: ale i tak je to od nej necitlive. Pouceni pro priste :palec:

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 09:52

Ano to byla chyba..po trech schuzkach..predstavili jsme si deti, vse…a pak tohle…vubec to nechapu…asi je v tom nekdo jiny, kdo vi

• Nahlásit
7426
5.1.20 09:55
@Cenarius píše:
Nebila to lázka
:mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
2611
5.1.20 09:59
@Anonymní píše:
Beze slova, bez vysvetleni, proste v tom pokracovat nechce…a okamzite se odstehuj…krasny novy rok zacal…nebrecim, ale je mi lito toho, ze to bylo z niceho nic, proc jsme teda spolu zili…skoda ze nestojim ani za to aby to bylo vysvetleno..ja se urcite neozvu, mam hrdost…hold jsou lidi svine a tak se clovek musí taky tak chovat

Takže ses po 3 schůzkách nastěhovala i s dítětem k neznámému chlapovi?

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 10:01

Neodsuzujte me..bylo to pobláznění nebo to nechápu…uz nikdy nebudu verit, to vim jiste

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 10:13

Jak muze za 3mesice vyprchat laska?? To prece nejde…

• Nahlásit
5.1.20 10:20
@Anonymní píše:
Jak muze za 3mesice vyprchat laska?? To prece nejde…

Za tři měsíce to láska ani není, možná nějaký pobláznění po pár schůzkách. Taky nechápu, že si k sobě někoho nastěhuješ takhle brzo, ale nájem se platí líp ve dvou, viď.

• Nahlásit
16772
5.1.20 10:38
@Azeretereza píše:
Za tři měsíce to láska ani není, možná nějaký pobláznění po pár schůzkách. Taky nechápu, že si k sobě někoho nastěhuješ takhle brzo, ale nájem se platí líp ve dvou, viď.

Já to pochopila, že ona se nakvartýrovala s děckem k němu.

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 10:49

Ne on byl u me..mam rodinny dum…pritom ho semnou zaridil, udelal police, postavil nabytek…jen pro doplneni..jsem vdana..z rekonstruovali jsme dum ale nedovybavili, manzel me prestal milovat a odesel k jine… před rokem.
Pak sem poznala jeho, par schuzek, predstavili jsme si deti a on se nastehoval, nemel kam jit…se vsim mi pomahal, pracoval, penize daval vsechny…s rodici si rozumel…dala sem mu domov, auto vse…brala sem i jeho minulost…nechapu to..pry mi neveri a citi ze miluji byvaleho ale tak to neni!!!ja se mu urcite neozvu, jen to nechapu, dostal vse, rikal vse o lasce i plakat sem ho videla…nerozumim tomu…jeste mi stačil vynadat a pak uz byl nedostupny…nic mi nevzal, auto vratil…

• Nahlásit
Anonymní
5.1.20 11:01

Nepoznala jsi ho na Badoo?? A nebyl to R???

• Nahlásit
5.1.20 11:15
@Cenarius píše:
Nebila to lázka
:P
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama