Reklama

Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zabwicka
Kecalka 125 příspěvků 12.03.18 13:21
Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Dorý den, mám dotaz ohledně dcery 13m.Na zádech se ji udělal exem 3,5cm průměr viz foto. Několik menších ložisek i na pažích a nohou. Nemáte někdo stejnou zkušenost, případě co na to? Je možné že je to lupenka? Byli jsme na kožním ale to byl uplný výstřel do tmy. Neví co to je a napsaly nám kabelu mastí že něco snad zabere. Jeden větší „sajrajt“ než druhý. Děkuji za reakce

Reklama

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7432 příspěvků 12.03.18 13:29

@zabwicka já myslím, že ne.spis mi to přijde jako jakou plíseň

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 12.03.18 13:30

Takhle po internetu těžko radit. Sto lidí ti tady napíše svou zkušenost a doporučí 100 druhů krémů a mastí.

Být tebou, zkusím konzultaci u jiného kožaře, pokud nejsi spokojená s vyšetřením od toho prvního.

Já vím, že napíšeš, že jsi chtěla hlavně zkušenosti od ostatních, nic jiného, ale odpověď by ti skutečně měl dát především lékař.

Ať vám to dobře dopadne a rychle zmizí :kytka:

(p. s. za mne to vypadá na atopický ekzem)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama