Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zabwicka
Kecalka 125 příspěvků 12.03.18 13:21
Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Dorý den, mám dotaz ohledně dcery 13m.Na zádech se ji udělal exem 3,5cm průměr viz foto. Několik menších ložisek i na pažích a nohou. Nemáte někdo stejnou zkušenost, případě co na to? Je možné že je to lupenka? Byli jsme na kožním ale to byl uplný výstřel do tmy. Neví co to je a napsaly nám kabelu mastí že něco snad zabere. Jeden větší „sajrajt“ než druhý. Děkuji za reakce

Reklama

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7409 příspěvků 12.03.18 13:29

@zabwicka já myslím, že ne.spis mi to přijde jako jakou plíseň

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 12.03.18 13:30

Takhle po internetu těžko radit. Sto lidí ti tady napíše svou zkušenost a doporučí 100 druhů krémů a mastí.

Být tebou, zkusím konzultaci u jiného kožaře, pokud nejsi spokojená s vyšetřením od toho prvního.

Já vím, že napíšeš, že jsi chtěla hlavně zkušenosti od ostatních, nic jiného, ale odpověď by ti skutečně měl dát především lékař.

Ať vám to dobře dopadne a rychle zmizí :kytka:

(p. s. za mne to vypadá na atopický ekzem)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama