Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zabwicka
Kecalka 124 příspěvků 12.03.18 13:21
Je to lupenka u 13 měsíčního dítěte?

Dorý den, mám dotaz ohledně dcery 13m.Na zádech se ji udělal exem 3,5cm průměr viz foto. Několik menších ložisek i na pažích a nohou. Nemáte někdo stejnou zkušenost, případě co na to? Je možné že je to lupenka? Byli jsme na kožním ale to byl uplný výstřel do tmy. Neví co to je a napsaly nám kabelu mastí že něco snad zabere. Jeden větší „sajrajt“ než druhý. Děkuji za reakce

Reklama

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7375 příspěvků 12.03.18 13:29

@zabwicka já myslím, že ne.spis mi to přijde jako jakou plíseň

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 12.03.18 13:30

Takhle po internetu těžko radit. Sto lidí ti tady napíše svou zkušenost a doporučí 100 druhů krémů a mastí.

Být tebou, zkusím konzultaci u jiného kožaře, pokud nejsi spokojená s vyšetřením od toho prvního.

Já vím, že napíšeš, že jsi chtěla hlavně zkušenosti od ostatních, nic jiného, ale odpověď by ti skutečně měl dát především lékař.

Ať vám to dobře dopadne a rychle zmizí :kytka:

(p. s. za mne to vypadá na atopický ekzem)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama