Reklama

Je to mamánek nebo přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:34
Je to mamanek nebo prehanim?

Ahoj holky,
Radeji anonymně. S partnerem jsme 4 roky, začátek byl asi jako všude úžasný, teď uz je to ale tak z mé strany pokažený, ze to spěje ke konci.
Prosim o posouzení, mně je z naseho žití akorát zle, partner je v pohodě a spokojený.
Začalo to tim, ze jsem se nastehovala k němu do domu, který měl za pomoci rodicu postaveny. Bylo mi to hloupé, přijít do hotového, tsk jsem koupila co chybělo. Kuchyn, nábytek… ovšem první zádrhel, navrh musela schválit rodinná rada. Co vytkli, se změnilo, co se nelíbilo, se zrusilo. Přišlo mi to zvláštní, ale prisla jsem ja k nim, tak mam asi držet pusu a krok. A tak to pak bylo se vším. Jeho rodice řešili všechno s nim, i po nastehovani-vyber fasády, podlah, obklady… muj názor byl každému ukraden. Porad jsem to ale brala tak, ze moje bydlení to není.
Bohužel rodinu ma od domu necelé dvě minuty chůze, tak i po tom, co jsme spolu byli, byl porad u nich. Prý pracuji. Jenže to bylo porad, 6krat v týdnu, soboty se přeci pracuje a bude u rodicu, nemůže jim říct, ze jim nepomůže. Tak jsem si jezdila za svou rodinou.
Mne bude třicet, mu za par let čtyřicet :roll: měli jsme se radi a otěhotněla jsem. Říkala jsem si, ze po narozeni malého se to zmeni a rodice půjdou stranou. Bohužel v šestinedělí byl u nich nonstop, pak jsem zjistila, ze mě u rodičů pomlouvá, jak jsem vydeptaná a protivna…
jeho rodice jsou davno v důchodu a žijí pomluvami, jsou to typictí jednodušší lidé, které baví řešit život jiných. A muj chlap jim v tom jde naproti. Kritizují, ze jezdím do města, na kroužky, ze prý vyhazuji peníze a jsem povaleč.
Je mi z toho zle, přijde mi jako nedospělo chlap, co si nas vzal do domu, buďte radi, ze mate bydlení a sedte doma.
s nalym mi nepomáhá, prý to každá žena u nich to prý zvládá sama.
Den, kdy ma povoleny byt s nami, je neděle, to mu rodice davaji volno.
Je toto normální? Mi neprijde uz vubec, ze je pod jejich nadvládou a uplne mu to tak pasuje :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 11.01.18 10:39

To co popisuješ, bych nevydržela…normální to není…ale jim to tak přijde…
Je to něco za něco, ubyly vám (tobě) starosti s bydlením, ale podle toho co píšeš, jsi jen páté kolo u vozu…
Zřejmě jste s partnerem povahově nekompatibilní a asi je na své rodiče (a oni na něj) fixován víc než je zdrávo.
V případě rozchodu, máš to promyšlené dál?

Emimin7
Echt Kelišová 8771 příspěvků 11.01.18 10:41

To zní, že má povahu po nich. Určitě bych nečekal změnu. Jen se mi nejeví jako nejmoudřejší nejprve rozšířit geny takového člověka a až poté se zamýšlet.

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 11.01.18 10:43

No i když ultimáta nepoužívám, tak tady by to bylo jiné, buď by trávil čas s tebou a dítětem a nebo bych od něho odešla. Myslím, že jiná možnost není a takový lidé se moc nemění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:48

@Emimin7 @Malaga přiznám se, Zr jsem hodně naivní a duveriva, myslela jsem si a doufala, ze to zmeni. A hlavně mi bylo od nich neustále řečeno, ze takto to všude chodí, kdyz chces hezkx bydlet

hapolda
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 11.01.18 10:49

Uprime, obdivuji ze si to vydrzela tak dlouho. Ver ze se to s casem bude stupnovat, v lepsim pripade se to nezlepsi :( zvaz vsechny moznosti, kam bys sla s miminkem, jake mas financni prostredky, zazemi u svych rodicu, sourozencu… po tehle uvaze bych nastoupila pred tchanovce a manzela s tim ze takhle teda ne, rekla co se me nelibi, co ma byt jinak a uvidis jak sw k tomu postavi. Tohleto souziti “mladi se starejma” i kdyz v jinym baraku ale to je vpodstate jedno, proste nedela dobrotu, ja to rikam porad :( hodne sil :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:50

@iiiv poslední dobou tuším, ze ani to s nim nehne. Je mi vyčítáno, ze jsem nespokojena ženská a nevazim si hodneho a pracoviteho chlapa

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 11.01.18 10:50
@Anonymní píše:
@Emimin7 @Malaga přiznám se, Zr jsem hodně naivní a duveriva, myslela jsem si a doufala, ze to zmeni. A hlavně mi bylo od nich neustále řečeno, ze takto to všude chodí, kdyz chces hezkx bydlet

ne takhle to všude nechodí…
Raději v ošuntělém ale svém (postupně se taky předělá) než v hezkém s podmínkami majitelů…

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 11.01.18 10:51
@Anonymní píše:
@iiiv poslední dobou tuším, ze ani to s nim nehne. Je mi vyčítáno, ze jsem nespokojena ženská a nevazim si hodneho a pracoviteho chlapa

no to po tvém odchodu si asi teprve na tobě zgustnou a nenechají nit suchou, ale tím se nezabývej…je to jedno a je zbytečné se tím trápit…
A ty máš kam jít? Máš nějaké své finance?

Sashie
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 11.01.18 10:53

Víš, pravda je taková, že chlap se moc nemění. Něco podobného mám s mým mužem - rodina je zvyklá sjet se na celý víkend k babičce na vesnici. Ale ten je aspoň soudný v tom, že tam nespíme a když je potřeba, tak tam nejsme třeba celý měsíc. Ale stejnak ho to neodnaučím a vždy tam budeme jezdit častěji, než je mně milo. Jakmile jsme u babičky, tak si neumí ani nandat jídlo a ani neví, jaký má hlad - tam se zásadně ptají partnerky, kolik chce muž knedlíků (i když je ten muž ve stejné místnosti…).
Problém je, pokud tě za zády pomlouvá a s tebou nic neřeší. To by se mi rozhodně nelíbilo, je to cesta do pekel. Za mnou aspoň stojí manžel a sám chápe, že i když ON je na to zvyklý, tak to není moje povinnost přizpůsobovat se na 100% jeho rodině.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 11.01.18 10:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Radeji anonymně. S partnerem jsme 4 roky, začátek byl asi jako všude úžasný, teď uz je to ale tak z mé strany pokažený, ze to spěje ke konci.
Prosim o posouzení, mně je z naseho žití akorát zle, partner je v pohodě a spokojený.
Začalo to tim, ze jsem se nastehovala k němu do domu, který měl za pomoci rodicu postaveny. Bylo mi to hloupé, přijít do hotového, tsk jsem koupila co chybělo. Kuchyn, nábytek… ovšem první zádrhel, navrh musela schválit rodinná rada. Co vytkli, se změnilo, co se nelíbilo, se zrusilo. Přišlo mi to zvláštní, ale prisla jsem ja k nim, tak mam asi držet pusu a krok. A tak to pak bylo se vším. Jeho rodice řešili všechno s nim, i po nastehovani-vyber fasády, podlah, obklady… muj názor byl každému ukraden. Porad jsem to ale brala tak, ze moje bydlení to není.
Bohužel rodinu ma od domu necelé dvě minuty chůze, tak i po tom, co jsme spolu byli, byl porad u nich. Prý pracuji. Jenže to bylo porad, 6krat v týdnu, soboty se přeci pracuje a bude u rodicu, nemůže jim říct, ze jim nepomůže. Tak jsem si jezdila za svou rodinou.
Mne bude třicet, mu za par let čtyřicet :roll: měli jsme se radi a otěhotněla jsem. Říkala jsem si, ze po narozeni malého se to zmeni a rodice půjdou stranou. Bohužel v šestinedělí byl u nich nonstop, pak jsem zjistila, ze mě u rodičů pomlouvá, jak jsem vydeptaná a protivna…
jeho rodice jsou davno v důchodu a žijí pomluvami, jsou to typictí jednodušší lidé, které baví řešit život jiných. A muj chlap jim v tom jde naproti. Kritizují, ze jezdím do města, na kroužky, ze prý vyhazuji peníze a jsem povaleč.
Je mi z toho zle, přijde mi jako nedospělo chlap, co si nas vzal do domu, buďte radi, ze mate bydlení a sedte doma.
s nalym mi nepomáhá, prý to každá žena u nich to prý zvládá sama.
Den, kdy ma povoleny byt s nami, je neděle, to mu rodice davaji volno.
Je toto normální? Mi neprijde uz vubec, ze je pod jejich nadvládou a uplne mu to tak pasuje :?

Tohle je ta největší chyba… Je to mamánek a jediné čím se to kdy změní je bohužel až umřou, to třeba přijdete na řadu Vy :nevim: Nejsi divná, že ti to vadí, s takovým chlapem bych být nemohla

sissi001
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 11.01.18 10:59

Jasně že mu to pasuje. Našla sis chlapa co se v 35i nechá komandovat rodiči a z nějakého záhadného důvodu jsi měla pocit " že se po narození malého změní" :roll:.
Kupovala jsi nábytek za svoje peníze, ale musela ti ho schválit " rodinná rada "?
Máš doma neschopnýho mamánka. Fakt si nejsi jistá jestli je tohle normální? :roll:. Tak na to raději neřeknu nic…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 10:59

@Malaga uz jsem jednou odešla, kdyz jsem se s jeho matkou pohadala a on na to nic, nezastal se. Bydlet případně kde je, musela bych si to upravit, ale bylo by. Spiš to, ze rozbiji rodinu a mu porad přijde, ze prehanim a vse je v pořádku :?

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 11.01.18 11:00
@Anonymní píše:
@Malaga uz jsem jednou odešla, kdyz jsem se s jeho matkou pohadala a on na to nic, nezastal se. Bydlet případně kde je, musela bych si to upravit, ale bylo by. Spiš to, ze rozbiji rodinu a mu porad přijde, ze prehanim a vse je v pořádku :?

tak to už asi není o čem ne?

belladonna
Závislačka 2546 příspěvků 11.01.18 11:02
@Anonymní píše:
@Emimin7 @Malaga přiznám se, Zr jsem hodně naivní a duveriva, myslela jsem si a doufala, ze to zmeni. A hlavně mi bylo od nich neustále řečeno, ze takto to všude chodí, kdyz chces hezkx bydlet

Jsi jim na to skočila. U dvacetileté bych se nedivila, ale u třicetileté se tomu divím, protože tohle je dost extrém. Dát vlastní peníze někam, kde o ničem nerozhoduji? Asi s ním hodit řeč, že to takto dál nepůjde, navrhnout pravidla a říci mu, co se stane, když to bude porušovat, jestli jsi tedy schopná odejít? Asi všichni tušíme, že se nezmění, že je pod vlivem rodičů..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >